قسمت گوردون رمزی نشان می دهد شامل آرکانزاس مرکزی رستوران مجموعه به هوا امشب

Category: آرکانساس Comments: No comments

Arkansans در نهایت ببینید چه گوردون رمزی بود تا زمانی که او بازدید از حالت طبیعی در پاییز گذشته در طول قسمت از نمایش “گوردون رمزی را 24 ساعت به جهنم و بازگشت” پخش امشب.

آخر از فصل سوم را نشان می دهد خرس دن پیتزا در کانوی و جنوب بلوار در شمال لیتل راک. این مجموعه به هوا از 7 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر ،

سوء ظن به وجود آمد که خرس دن پیتزا راه اندازی شد به ویژه هنگامی که آن را به طور موقت بسته و دوباره باز با نونما artisanal منو و مرسوم داخلی.

جنوب بلوار ظاهر می شود رمزی را در توقف بعدی که جهنم بر روی چهار چرخ — یک وسیله نقلیه است که در خدمت به عنوان یک آشپزخانه موقت در حالی که یک “مبارزه رستوران” نونما — کامیون دیده می شد پارک شده در کنار شمارش Massie جاده شمال پارسونز بلوار همان هفته.

خرس دن پیتزا مالک براد McCray نمی تواند تایید در رستوران خواهد بود در برجسته نشان می دهد اما گفت آنها زخم در برنامه چرا که آنها اعمال می شود به طور کلی تماس ریخته گری به دنبال رستوران ها علاقه مند شده.

او گفت: هیچ کس نمی دانست چه نشان می دهد و یا حتی شبکه رستوران ممکن است به نظر می رسد و McCray گفت: این تیم شد شگفت زده برای یادگیری آن خواهد بود رمزی را نشان می دهد.

خرس دن پیتزا مدیر شلبی Ashmore گفت: این رستوران را مشاهده حزب به تماشای نشان می دهد و او انتظار دارد که یک جمعیت به ویژه به دلیل آن را همزمان با مردی Gras crawfish جوش.

Ashmore گفت که او در میان مردم در واقع فیلم برداری برای این قسمت و اگر چه او دوست ندارد که در مقابل دوربین او آمد و به دور از احساس خوب در مورد تجربه و رمزی.

“این بسیار nerve-wracking اما به طور کلی این یک تجربه خوب برای ما به یاد بگیرند که از او” Ashmore گفت. “من نمی خواهد او را ترسناک و تهدید آمیز — منظورم این است که او را فریاد شما او بود — اما او پرشور در مورد آنچه که او انجام می دهند.”

صاحب براد McCray گفت: تجربه شد nerve-wracking برای او بیش از حد برای یک دلیل متفاوت: او نگه داشته و دور از رستوران بنابراین او می دانست بسیار کمی در مورد آنچه در داخل کشور و یا منوی جدید خواهد بود مانند قبل از آنها بودند نشان داد.

گالری: خرس دن پیتزا نوسازی

[گالری نمایش داده بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.arkansasonline.com/1112bearsden/]

“شما نمی دانید چه خبر است در آن وجود دارد” McCray گفت. “شما نمی دانید که اگر شما در حال رفتن به آن را دوست دارم.”

McCray گفت: او سپاسگزار رمزی را در آشپزخانه کمک ویژه تجهیزات جدید از جمله یک فر پیتزا. رستوران در حال حاضر آشپز تمام مواد تشکیل دهنده آن از ابتدا.

رستوران بیشتر دریافت بازخورد مثبت در منو های جدید McCray گفت: اما Ashmore وجود دارد گفت: برخی از اولیه پاسخ منفی به افزایش قیمت.

McCray گفت: برخی از ویژه رستوران شد از دست دادن پول در حذف شدند و برخی از مورد علاقه های قدیمی و خلاقیت های جدید اضافه شده به منو در هفته ها و ماه ها پس از فیلمبرداری.

او گفت: در این مرحله قیمت ها نیز بسیار متفاوت از آنها قبل از قبل.

“ما واقعا سعی در گسترش منو و درست بودن یک رستوران پیتزا در حالی که با اضافه کردن دستور العمل های الهام (رمزی),” McCray گفت.

او گفت: این رستوران نیز ادامه داد: آن شب فوق العاده و حوادث کمک به نگه داشتن هسته رستوران ثابت است.

“ما هنوز در همان خرس دن” McCray گفت. “ما فقط بهبود در مناطق ما نیاز به بهبود به هر حال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>