اعتدال Holdings, Inc. لوکس بدنسازی اپراتور و اکثر صاحب SoulCycle Inc., مسجل یک معامله برای بودجه جدید از شرکت سهام خصوصی نقره دریاچه به عنوان آن را به رقابت در برابر رقیب Peloton Interactive Inc. شرایط معامله نیست افشا می شود.

بودجه خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد اعتدال دیجیتال پلت فرم و اضافه کردن به عنوان بسیاری از 50 مکان های سالانه نزدیک برگزار می شود شرکت گفت: روز جمعه در بیانیه ای. اعتدال در عمل 100 باشگاه در سراسر آمریکا و کانادا است و قصد دارد برای ورود به خاورمیانه است. آن است گفت: آن را به شما معرفی SoulCycle دوچرخه طراحی شده برای استفاده از خانه—یک چالش مستقیم به Peloton بهترین و شناخته شده محصول است.

سهام Peloton کاهش 4.9 ٪ به $27.57 در 10:15 صبح در نیویورک اضافه کردن به روز پنجشنبه 11% شیرجه رفتن در این شرکت فروش ناامید کننده بینی.


“همانطور که ما در سرعت بخشیدن به توسعه ما در حالی که ارائه یک برای اولین بار از نوع خود آنلاین/آفلاین تجربه برای ما و جامعه جهانی در حال رشد و نقره دریاچه ارائه با ارزش تخصص و همچنین سرمایه به سوخت این مرحله از رشد” هاروی Spevak اعتدال شب و روز, رئیس اجرایی گفت: در این بیانیه است.

اعتدال شمارش مورگان استنلی اجرایی جیمز گورمن و مشهور مانند Andy Cohen و هیلاری سوانک در میان اعضای آن در حالی که آن SoulCycle نام تجاری برجسته شده است در برنامه های تلویزیونی و فیلم.

این شرکت که همچنین حمایت مصرف کننده متمرکز شرکت سهام خصوصی L Catterton در ماه اوت اعلام کرد یک پلت فرم دیجیتال برای سرمایه گذاری در اعضا تمایل به کار کردن در خانه و یا در حالی که سفر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de