ایجاد فرهنگ ‘

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — دانشگاه آرکانزاس مربی nest کردم احساسی که او خطاب بازیکن خود را در مارس 12 در این تیم هتل در Nashville, Tenn.

این Razorbacks برنامه ریزی شده بود به بازی کارولینای جنوبی که شب در دور دوم SEC مسابقات بازی در بریجستون عرصه و آنها جمع آوری شده برای صبحانه.

به جای Razorbacks ادامه آماده سازی برای Gamecocks, Musselman تا به حال به اطلاع تیم بقیه SEC مسابقات شده بود لغو شد.

او فقط بدست اخبار از آرکانزاس مدیر ورزشی شکارچی Yurachek بود که در جلسه با SEC کمیسر گرگ سنکی و دیگر کنفرانس مدیران ورزشی.

مسابقات کنفرانس در سراسر کشور لغو شد و روز بعد از آن اعلام شد مسابقات NCAA و ابتلای شده بود لغو شد به دلیل نگرانی های سلامت بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر کردم ما می تواند با پیروزی در این مسابقات است. من واقعا انجام داد” Musselman گفت: Razorbacks در یک ویدیو ارسال شده در آرکانزاس بسکتبال برنامه حساب توییتر. “در قلب و روح ما اعتقاد شما بچه ها. ما احساس ما می تواند برنده [در برابر کارولینای جنوبی] و پس از برنده شدن در روز بعد [در برابر LSU].”

Musselman گفت که او و آنتونی Ruta آرکانزاس’ مدیر بسکتبال عملیات شده بود خرد اعداد و باور یک پیروزی بیش از کارولینای جنوبی ممکن است به اندازه کافی برای به دست آوردن یک NCAA Tournament در بزرگ پیشنهاد داد.

این زمانی است که Musselman در این ویدئو شروع به مبارزه با اشک است.

“من فقط احساس بد برای شما بچه ها” Musselman گفت: صدای خود را ترک. “این منصفانه نیست. شما قربانی.”

Musselman استخدام شد و به عنوان آرکانزاس’ مربی از نوادا در ماه آوریل پس از مایک اندرسون از کار اخراج شد.

“شما بچه ها نمی, را انتخاب کنید من” Musselman گفت: برای شروع بحث خود را به Razorbacks. “من استخدام کردم و شما بچه ها مجموعه اول سال فرهنگ و همه کارکنان ما نمی تواند به اندازه کافی تشکر کنم.”

این Razorbacks به پایان رسید 20-12 با 86-73 پیروزی بر واندربیلت در ثانیه مسابقات بازکن.

“شما بچه ها بازی خیلی سخت بود, و آن را واقعا سال موفق به برنده شدن در 20 بازی” Musselman گفت. “من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که شما می توانید راه رفتن از درب و می گویند که شما تمرین سخت هر روز که شما به آن همه شما را در این بازی.

“و آره, وجود دارد برخی از بازی ها که ما رو discombobulated و بازی نمی کند به عنوان یک واحد و یا ما بازی نمی کند به عنوان خوب به عنوان ما می تواند. اما کسانی که در حال بزرگ درس زندگی و آنها نیز درس برای کسانی که دوباره در سال آینده.”

Musselman منعکس شده در بحث خود به Razorbacks, زمانی که او در یک تلفنی با رسانه های اعضای اواخر هفته گذشته است.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به سخنرانی این نوع واقعی” Musselman گفت. “سپس من شروع به نگاه کردن به بچه ها و شوک در چهره خود را و شروع به فکر کردن به این چشم انداز است که ما تا به حال به فروش می رسد و اهداف است که ما تا به حال به گرد هم می آیند به عنوان یک گروه.

“این احتمالا بدون یک سوال سخت ترین گفتار است که من تا به حال به یک تیم است.”

این Razorbacks شد 11-1 رفتن به ثانیه بازی از جمله جاده پیروزی در ایندیانا 71-64 زمانی که آنها بسیج از 11 نقطه کسری بودجه در نیمه دوم و در Georgia Tech 62-61 در وقت اضافه هنگامی که کاربر گارد ماسون جونز banked در گذشته-دوم سه اشاره گر.

این Razorbacks شده بود 0-7 در جاده بازی ها برابر بزرگ ده تیم از جمله 0-2 در ایندیانا — جایی که آنها به پایان رسید فصل قبل با 63-60 از دست دادن در NIT-قبل از ضرب و شتم hoosiers این سال است.

“این یک پیروزی بزرگ” دانشجوی سال دوم گارد بني اسرائيل جو که منجر Razorbacks با 24 امتیاز در ایندیانا گفت: بعد از بازی. “قادر به آوردن این پیروزی به فایت شما باید برای گرامی داشتن لحظه هایی از این دست.”

آرکانزاس افتتاح SEC بازی 3-1 پس از آن تا به حال یک کشش ابتدا با یک 73-66 از دست دادن خانه به شماره 10 کنتاکی که در آن Wildcats آمد از یک 47-44 کسری بودجه با 8:19 بعد از مربی جان Calipari درو دو ویژگی های خطا و خارج شد.

“این یک لطمه می زند” Musselman گفت: بعد از بازی. “ما تا به حال باور نکردنی محیط زیست در ساختمان است. ما نمی خواهیم به ما اجازه طرفداران و آن را سخت برای ایجاد این جو و دریافت که فضای عقب. قفل اتاق صدمه زدن به.”

آرکانزاس تحمل 2-8 کشش — از جمله پنج بازی از دست دادن رگه زمانی که جو طرد پس از عمل جراحی آرتروسکوپی در زانو راست — به سقوط به 16-10 و 4-9 در ثانیه.

از دست دادن رگه شامل اولین back-to-back اضافه کاری ضرر و زیان در این برنامه 97 فصل — 79-76 به شماره 11 Auburn و 83-79 در میزوری — به عنوان به خوبی به عنوان یک 78-77 دست دادن به می سی سی پی امور خارجه در آخرین ثانیه نکته-در سبد خرید. این Razorbacks نیز رنج می برد خود را بیشتر کج دست دادن فصل 82-61 در تنسی و از دست رفته در فلوریدا 73-59 به اجرا در جاده ها از دست دادن رگه برابر Gators به 13 بازی.

جو بازگشته و به ثمر رساند 21 امتیاز و 22 امتیاز به ترتیب در خانه پیروزی بر میسوری 78-68 و تنسی 86-69.

این Razorbacks از دست داد در گرجستان 99-89, ضرب و شتم, LSU 99-90 ارشد شب در والتون عرصه از دست داده و در Texas A&M 77-69 به فصل به طور منظم.

آرکانزاس به پایان رسید 7-11 در ثانیه بازی و 12-1 در nonconference بازی ها از جمله 78-67 پیروزی بر TCU زمانی که جو از دست رفته بازی با زانو تورم قبل از تصمیم گیری برای او ساخته شده بود تحت عمل جراحی.

این Razorbacks شد 19-7 این فصل زمانی که جو بازی.

“هر فصل یو پی اس و فراز زندگی” Musselman گفت: بازیکنان خود را در UA تصویری. “وجود دارد روابط است که تا فراز به تیم های بالا و پایین و شما مبارزه را از طریق آن.

“این عالی سال است. شما بچه ها مجموعه بنیاد برای ما برای ما چگونه می خواهید به بازی و آنچه ما می خواهیم در آینده است.”

جونز به طور متوسط 22.0 امتیاز برای تبدیل شدن به اولین Razorback منجر به SEC در به ثمر رساند. او به ثمر رساند 30 یا امتیاز بیشتر در نه بازی از جمله یک حرفه ای-بالا 41 برابر تولسا, 40 برابر Auburn 38 برابر ایالتی می سی سی پی, 37 برابر تنسی و 36 برابر LSU. او همچنین رهبری آرکانزاس در rebounding (5.5) کمک (3.4) و دزد (1.6).

طرفداران شعار “M-V-P! M-V-P!” زمانی که جونز رفت و به خط پرتاب آزاد در ثانیه های پایانی از آرکانزاس’ پیروزی بیش از LSU در والتون عرصه است.

“این فقط دیوانه برای دیدن طرفداران قدردانی راه من” جونز گفت: بعد از بازی. “آنها را به تماس با من یک MVP شگفت انگیز است.

“آینده در این سال چه کسی می توانست تا کنون تصور می کردند که طرفداران خواهد شروع به تماس با من MVP فصل دانستن که در سال گذشته من فقط در نقش یک بازیکن.”

جونز آسوشیتد پرس co-SEC بازیکن از سال با, می سی سی پی امور خارجه به جلو رخی پری و به او رای دادند به همه-SEC تیم اول توسط رسانه ها و مربیان است. او همچنین لوح AP همه آمریکایی.

جو به طور متوسط 16.9 امتیاز و 4.1 ریباند در حالی که ضربه 94 از 275 سه اشاره گر (34.2%).

ارشد گارد جیمی Whitt یک فارغ التحصیل انتقال از SMU که شروع کار خود را در آرکانزاس به عنوان یک دانشجوی سال اول به طور متوسط 14.0 امتیاز و 5.1 ریباند. او تنها Razorback برای شروع هر بازی و او به طور متوسط یک تیم بالا 37.0 دقیقه است.

انجمن آستانه یک دانشجوی سال دوم گارد به طور متوسط 10.6 امتیاز و 3.0 پرتاب ریباند. او آغاز شده ترین فصل اما آمد کردن زمین برای نهایی شش بازی و به طور متوسط 14.7 نقاط که در طول. او به ثمر رساند 20 امتیاز در برابر واندربیلت در مسابقات SEC هنگامی که او به آمار 5 6 سه اشاره گر.

ارشد رو به جلو Adrio بیلی به طور متوسط حرفه ای-اوج 6.3 امتیاز و 4.4 ریباند و او به رهبری Razorbacks با 45 مسدود شده عکس.

اتان هندرسون به طور متوسط 9.2 در دقیقه 20 بازی اما دانشجوی سال دوم جلو آمد و در اواخر فصل. او در آغاز شش نفر از هفت بازی, و او تا به حال 9 ریباند و 3 دزد در برابر تنسی و 10 امتیاز و 6 ریباند در برابر LSU.

تاریخ و گارد Jalen هریس به طور متوسط 4.2 امتیاز و 2.4 ریباند و دانشجوی سال دوم به جلو رخی Chaney به طور متوسط 4.1 امتیاز و 3.3 پرتاب ریباند.

این Razorbacks رهبری این کشور در سه نقطه دفاع در 27.2% (164 از 602) و آنها رتبه شماره 9 در گردش در حاشیه plus-4.5 با تشکر به طور متوسط 7.9 دزد.

تعداد کسانی که کمک Razorbacks جبران رتبه شماره 342 در rebounding حاشیه در منهای 6.8.

“ما می دانستیم که ما تا به حال یک فهرست رفتن در معنی کوتاه در اندازه و همچنین در تعداد محدودی از بدن با سه نشستن کردن بچه ها و همچنین بورس باز,” Musselman گفت: از آرکانزاس داشتن نه واجد شرایط بورس تحصیلی بازیکنان. “بنابراین ما چهار بورس تحصیلی بازیکنان را برای یک سال تمام.

“من فکر می کردم ما بازی باور نکردنی بسکتبال با استثنا شاید از کشش زمانی که اشعیا صدمه دیده بود.”

آرکانزاس’ تنها nonconference دست دادن 86-79 در کنتاکی غربی در وقت اضافه.

“Nonconference عالی بود, کنفرانس, بازی, برخی از لحظات” Musselman گفت. “در زمانی که من در این فصل ما بازی نمی کند به خوبی در دو بازی. ما بازی خوبی در تنسی و ما بازی نمی کند به خوبی در فلوریدا.

“هنگامی که شما فکر می کنم حدود 30-به علاوه بازی فصل … شما در حال رفتن به برخی از بد بازی. اما من فکر کردم به عنوان یک کل بچه های ما گذاشته پایه و اساس یک گروه که واقعا بازی سخت و رقابت به طور شبانه.”

آرکانزاس تا به حال به طور متوسط پرداخت می شود حضور 15,480 برای 18 بازی در والتون عرصه از جمله پنج sellouts.

“این انگیزه بازیکنان ما آن انگیزه کارکنان مربیگری ما را به ادامه تلاش و اتصال با طرفداران ما در هر راه ممکن و به هر یک از آن برای اعطا به دلیل آن را بسیار منحصر به فرد” Musselman گفت. “احتمالا بزرگترین چیزی که در مورد این سال است که ما می دانیم به عنوان کارکنان و بازیکنان ما می دانیم که اگر ما بازی واقعا سخت اگر ما در رقابت طرفداران ما خواهد آمد و ما را با شور و شوق باور نکردنی.

“ما نمی تواند بیشتر احساس خوش شانس به در این وضعیت است. نگاه هنگامی که شما رانندگی به باد والتون دو ساعت قبل از بازی به عنوان یک مربی شما می تواند احساس شور و شوق در حال رفتن به در آن ساختمان. این که آیا آن را در اواسط هفته یک بازی و یا این که آیا آن یک آخر هفته, بازی, منظورم این است که من هرگز تجربه هر چیزی مانند آن را از یک کل فصل.

“هر کس می تواند یک یا دو جمعیت بزرگ. اما برای انجام آن شب پس از شب واقعا سرد بود و یک بخشی از آن است.”

ورزش در 03/22/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>