Etsy تظاهرات آن artisanal نیروهای: ‘شروع ساخت ماسک صورت’

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Etsy صنایع دستی هرگز به نظر می رسید مانند کالاهای ضروری. اما در همان روز در کاخ سفید اعلام کرد دستورالعمل که آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک در خارج از خانه, Etsy, Inc. ارسال هشدار از طریق فشار به هر craftsperson در وب سایت خود را در ایالات متحده: “دعوت از همه فروشندگان ، “شروع ساخت ماسک صورت است.”

وب سایت است که تبدیل شدن به یک مقصد برای خانه پارچه ماسک. Etsy وجود دارد گفت: به طور متوسط از یک ماسک مربوط به جستجو در سایت هر دو ثانیه در ماه مارس است. در هفته گذشته بیش از 10 ، 000 فروشندگان به فروش می رسد حداقل یک ماسک هر کدام.

بر خلاف پزشکی-درجه تجهیزات در حال حاضر در محزون می خوانی کوتاه عرضه در ایالات متحده بیمارستان پارچه ماسک می تواند به سرعت ساخته شده توسط هر کسی با یک ماشین دوخت و برخی الاستیک. که به معنی skillsets از سپاه Etsy crafters به طور ناگهانی در تقاضا بالا است. “این Etsy جامعه است منحصر به فرد قرار است برای رسیدگی به این مهم نیاز” شرکت مدیر ارشد اجرایی جاش سیلورمن نوشت: در یک پست وبلاگ جمعه.


Etsy فروشندگان بسیج به تماس. امیلی Egbert مشغول به کار بود به عنوان یک متخصص دستیار در آیداهو تا زمانی که اقامت در خانه دستور تعطیل کردن دفتر. او شروع به ساخت ماسک در Etsy سایت BleuJune عمدتا به چیزی برای انجام در حالی که تماشای تلویزیون. به سرعت سفارشات شروع به چیدن. “ما از 17 سفارشات در یک روز به بیش از 100” Egbert گفت. سپس هفته گذشته اخبار و گزارش های پدید آمده در مورد این احتمال که آمریکا توصیه می کنم ماسک برای همه آمریکایی ها تقاضا سر به فلک کشید.

Egbert استخدام دوست پسر او و پدر و مادرش آمد پایین از داخل کابین که در آن آنها پناه در محل به راه اندازی یک نوع موقت خط مونتاژ. کار طولانی است و گاهی به اندازه 18 ساعت در روز, او گفت:. در حال حاضر پدر و مادر او در حال انجام 12 ساعت شیفت و پسر است که گاهی اوقات کار را از طریق شب: “او به رختخواب رفت در خواهم 6:30.”

ماسک-تلاش تشبیه شده اند به باغ پیروزی در جنگ جهانی اول جنبش که شهروندان رشد مواد غذایی خود را برای کمک به تلاش های جنگی. در Etsy مورد آن ممکن است به عنوان مثال از فرفره اقتصاد کار به عنوان در نظر گرفته شده و حتی به عنوان مدل می آید تحت فشار در طول بحران اقتصادی و بسیاری از مردم در سمت چپ دفاع از خود بدون کافی کارگر حمایت. (در یک مثال کوچک از دیوانه وار پاسخ Etsy اولیه تماس با اسلحه موجود تایپی: “شروع به ساختن رو ماسک.”)

نینا Pustylnik اجرا می شود یک Etsy فروشگاه به نام UthinkitNinaMakeit که تا زمانی که به تازگی به فروش می رسد شخصی منسوجات مانند کودک و سگ حوله کوچک ساخته شده است-در هود. پس از همه گیر آغاز شده Pustylnik ساعت آموزش دستیاران پزشکی کاهش یافت و در حال حاضر او و خواهر او شده اند قرار دادن در شیفت های طولانی ساخت ماسک صورت با توجه به تاتیانا Pustylnik. نینا تبدیل به تاتیانا که واقع در کارولینای شمالی به کمک با پشتیبانی از در حال اجرا یک فروشگاه آنلاین از ماسک دستورات مشخصی. “من به دنبال نگه داشتن در شماره ها و پیام ها و همه چیز و آنها فقط حفظ و افزایش و افزایش” تاتیانا گفت. “این دیوانه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>