Etsy ریباند به عنوان ناراحت فروشندگان پیدا کردن هیچ جای دیگری برای رفتن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Etsy خشم بسیاری از فروشندگان در سال گذشته هنگامی که آن را شروع به هل دادن آنها را به ارائه حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $35. اما ناراضی صنعتگران نیاز به یک محل برای فروش صنایع اجناس و برای آنها Etsy باقی می ماند تنها بازی در شهر.

بروکلین مبتنی بر تجارت الکترونیکی شرکت گزارش 35% پرش در سه ماهه درآمد در هفته گذشته و گفت: 65 درصد از آمریکایی بودند از طریق پست و به صورت رایگان از 60 درصد در سه ماه قبل.

Etsy سهام کاهش یافت و 22 درصد در پاییز گذشته بیش از دلهره که فروشندگان خواهد رها کردن سایت به دلیل آنها مجبور شدند به شانه بیشتر از هزینه های پستی. آنها پاک شده است که کاهش در هفته گذشته و راهپیمایی بالاتر از سرمایه گذاران به این نتیجه کسب و کار خرده فروشی با 2.7 میلیون فروشندگان فعال در حال حاضر کار از راه دور و بعید است که تحت تاثیر شیوع کروناویروس.


“ما در حال پیشرفت بزرگ” رئیس اجرایی جاش سیلورمن گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “با تغییر مشتری برداشت از هزینه های حمل و نقل در Etsy, بازار ما افزایش خواهد یافت [فروش] افزایش فرکانس و رشد درایو.”

سال گذشته Etsy شروع به تهدید به کاهش قیمت آیتم ها بیش از 35 دلار که نمی آمد با حمل و نقل رایگان به بازار بازگشت به صفحه که در آن آنها نمی شود دیده می شود توسط بسیاری از خریداران بالقوه. درایو به صورت رایگان حمل و نقل به دنبال رهبری e-commerce غول مانند آمازون و eBay در حالی که یک فدراسیون ملی خرده فروشی (مطالعه نشان داد 75 درصد از خریداران در انتظار سفارشات کمتر از 50 دلار برای حمل به صورت رایگان.

اما این حرکت به حمل و نقل رایگان زد به مقاومت از Etsy فروشندگان 87 درصد از آنها زنان هستند و بیشتر کار بر روی خود را. آنها نگران این است که این شرکت به طور موثر آنها را مجبور به افزایش قیمت های تعبیه هزینه های پستی و کسب و کار خود را می تواند صدمه دیده است.

که تجربه سابرینا ترش طلا و جواهر ساز در کوه زیتون, N. C., پس از او شروع به ارائه حمل و نقل رایگان در یکی از Etsy فروشگاه برای گردنبند و دستبند.

“من رفتم از فروش روزانه به هیچ چیز به سرعت و تنها راه من می تواند توضیح دهد که من تا به حال برای بالا بردن قیمت من گفت:” ترش بازنشسته دستیار دندانپزشکی است که فروش در Etsy برای بیش از هشت سال است.

او گفت: خرید و فروش را زنده کرد و پس از او از سر گرفته شارژ به طور جداگانه برای هزینه پست. راه او آن را می بیند مشتریان خود را متفاوت از آمازون یا eBay خریداران چرا که آنها درک کنند که در Etsy فروشندگان و تولید کنندگان بیش از حد.

“Etsy انتظار مشتریان با کیفیت بهتر و از ذهن نیست پرداخت برای حمل و نقل” ترش کرد و گفت که ارائه حمل و نقل رایگان رو بیشتر compilcated پس از ایالات متحده خدمات پستی شروع به شارژ بیشتر از سال گذشته به صورت بسته های حمل مسافت های طولانی تر.

Etsy همچنان به دنبال راه های جدید برای پول بیشتر از آن شبکه فروشندگان. آن هفته گذشته اعلام کرد که آن را شروع به بودجه تبلیغات در سایت هایی مانند Facebook و پینترست با شارژ فروشندگان تا 15% از سفارش خود را با ارزش یک کلاه از 100 دلار در هر سفارش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>