اتحادیه اروپا و چین به تعویق انداختن سپتامبر اجلاس با توجه به همه گیر

Category: آرکانساس Comments: No comments

برلین — اتحادیه اروپا و چین توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن نشست برنامه ریزی شده برای این سقوط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آلمانی, مقامات گفت.

آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم صحبت تلفنی با رئیس جمهور چین و بعد از آن با رئیس شورای اروپا چارلز میشل به بحث سپتامبر. 14 جلسه با توجه به برگزار می شود, در شهر لایپزیگ و به عنوان دیده می شود یک لحظه کلیدی در روابط اتحادیه اروپا با چین است.

در یک بیانیه مرکل گفت که هر سه طرف توافق کردند که “در این جلسه نمی تواند در محل پیش بینی زمان با توجه به کلی وضعیت همه گیر.” آنها همچنین توافق کردند برای برگزاری آن در تاریخ بعد و به بحث در مورد جزئیات بیشتر به زودی.

اتحادیه اروپا در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان یک میانجی بین چین و ایالات متحده است.

اما روابط بین چین و 27 کشور بلوک شده است تیره و تار به تازگی اقتصادی رقابت سوالات بیش از نقش چین در هنگ کنگ و توسط برخی از اعضای اتحادیه اروپا’ نگرانی در مورد چینی مخابراتی ارائه دهنده تجهیزات Huawei.

چین در تلاش برای خواستگاری برخی از کشورهای اتحادیه اروپا از طریق همکاری های اقتصادی برنامه ها نیز باعث شده خبري در بروکسل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>