اروپا: بالکن موسیقی در یک زمان از 21 قرن همه گیر

Category: کیو نیوز Comments: No comments

در سراسر اروپا و مردم در قفل در آپارتمان های کوچک است. اما در میان عدم اطمینان از یک قرن 21 همه گیر, بالکن, موسیقی, است, بلند کردن ارواح و آوردن مردم با هم.

بالکن کنسرت My Heart Will Go On, تصور کنید و تسبیح

در اوایل هفته گذشته Barcelonian پیانیست آلبرتو Gestoso راه اندازی صفحه کلید خود را به بازی در بالکن در حالی که شریک زندگی رامون سانتانا فیلم برداری شده است. شنیدن آلبرتو پیانو سولو از ‘My Heart Will Go On’ نوازنده ساکسیفون الکساندر Lebron تورنت که زندگی در یک کشور همسایه ساختمان پیوست و او را در یک دوئت از بالکن.

تبلیغات

آلبرتو سپس نوشته خود را با تشکر از الکس و همسایگان خود برای ماندن در منزل در طول بیماری همه گیر.

“از آنجا که از این ساده تر خواهد شد.

“با تشکر از شما @alexlebrontorrent برای موسیقی خود را و روح خود را از این روز سخت قرنطینه.

“با تشکر از همه شما برای ماندن در خانه.

“#اقامت من در خانه”

My Heart Will Go On از الکس بالکن

این جفت ارز در حال حاضر به طور منظم انجام بالکن کنسرت برای خود محله است. Alex نوشته شده در روز جمعه پس از دو بالکن, عملکرد, جان لنون تصور’.

“بسیار اتفاق افتاده در 2 هفته به نام تاریکی و پس از این ما را از خواب بیدار در جهان دیگر. جدید و متفاوت جامعه با بسیاری از ابهامات جدید.

“اما در تمام این جنون وجود دارد به طوری که با دیدن این همه “با هم”… من و @albertogestoso آمد با هم به اشتراک گذاری اشتیاق ما با همسایگان ما چون موسیقی دارای قدرت شفا و… آه خدای من پس از آن با کمک و حمایت از همه شما من در حال حاضر لذت بخش برای صحبت با دنیا (من thumbs در حال تکان دادن دستگاه خودپرداز).

“من احساس می کنم خیلی فروتن با همه حمایت و این واقعیت است که ما لمس کرده اند و “کمک” بسیاری از مردم در سراسر جهان… البته ما می خواهیم به شما بیشتر!”

تصور کنید

تبلیغات

در آخرین بالکن کنسرت موسیقی جفت ارز انجام لئونارد کوهن ‘تسبیح’. Alex نوشته امید برای آینده پس از همه گیر.

“قدرت بالاتر ما را گرد هم آورده ما را شفا دهد و امیدوارم عزیزمان زمین است.

“مانند @albertogestoso فقط گفت: “همراه این ساده تر خواهد شد”. چنین لذت دوست من!!!.
☺❤☺❤☺❤☺❤☺❤☺❤☺❤☺❤☺❤☺

“این فقط شگفت انگیز برای دیدن بسیاری از چیزهای زیبا و نشانه ای از مردم انجام آنچه آنها می توانند برای بالا بردن جوامع خود را! با تشکر از همه شما!!.

“مراقبت, همه, ایمن ماندن و احساس عشق!!!😀😀”

Hallelujah

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>