اروپا پیشنهاد کربن مرز تنظیم می تواند کلید برای دستیابی به موفقیت در تولید گازهای گلخانه ای CO2 کاهش

Category: وب وایر Comments: No comments

ArcelorMittal تماس برای کشورهای عضو و پارلمان اروپا برای حمایت از معرفی یک کربن مرز تنظیم (CBA) به عنوان بخشی از کمیسیون اروپا €1 تریلیون سبز ایران با هدف ساخت بلوک خنثی کربن تا سال 2050.

در بیانیه منتشر شده امروز, ‘ایجاد یک کم کربن جهان در مورد کربن مرز تنظیم’, ArcelorMittal مجموعه آن اعتقاد راسخ دارد که یک CBA باید یکی از اولین و سبز و مقابله با اقدامات اتخاذ شده توسط رئیس جدید کمیسیون اروپا آن را به عنوان کمک خواهد کرد که برای ایجاد شرایط بازار و حمایت مورد نیاز برای شرکت ها را به سرمایه گذاری و انتقال به کربن بی طرفی و بدون اختلال.

در حال حاضر در اتحادیه اروپا, انرژی صنایع از جمله تولید کنندگان فولاد پرداخت یک هزینه کربن تحت اتحادیه اروپا تولید گازهای گلخانه ای تجاری سیستم (ETS). اما این اعمال نه به تولید کنندگان فولاد از بازارهای خارج از اتحادیه اروپا است که می تواند فروش فولاد با مقایسه و یا اغلب به طور قابل توجهی بالاتر کربن تولید گازهای گلخانه ای در قیمت پایین تر. نتیجه این است که تولید فولاد در حال حرکت است به کشورهای غیر اتحادیه اروپا که در آن کربن تولید گازهای گلخانه ای قوانین است که اغلب کمتر سخت تضعیف تلاش ها برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

اما با CBA در هنگام جراحی می آید به اتحادیه اروپا کربن هزینه های که در اروپا به تولید کنندگان پرداخت خواهد بود به اضافه وارداتی فولاد equalising هزینه کربن برای هر تولید کننده به ایجاد یک بازار عادلانه و مهمتر تشویق سرمایه گذاری در کاهش تولید گازهای گلخانه ای تولید فولاد است.

Geert Van Poelvoorde, مدیر عامل شرکت ArcelorMittal اروپا – محصولات تخت می گوید: “تعهد اتحادیه اروپا به کاهش انتشار کربن خود را برای net-صفر باید مورد تحسین و ما امیدواریم که تصمیم گیرندگان در سراسر اروپا را به عقب پیشنهادات به عنوان آنها واقعا می تواند کلید برای باز کردن راه حل است که می تواند قرار دادن یک توقف به کربن تولید گازهای گلخانه ای. آب و هوا چالش بی سابقه و جسورانه عمل مورد نیاز است.”

ArcelorMittal معتقد است که یک CBA را می توان در راه های مختلف به عنوان طولانی به عنوان آن را خنثی و نابرابری در هزینه های کربن بین محصولات داخلی و واردات و incentivizes انتقال به فولاد کم کربن تولید می باشد. در مانیفست ArcelorMittal برجسته چگونه بهترین طراحی کربن مرز تنظیم می تواند کار به طور موثر:

تولید صادرات به اتحادیه اروپا باید به اتهام همان حاشیه کربن تولید گازهای گلخانه ای به عنوان هزینه تولید کنندگان اروپایی پرداخت تحت ETS. این باید به عنوان یک کاتالیزور به کشورهای دیگر به معرفی خود کربن طرح ها و سرمایه گذاری در فن آوری های به decarbonise.

این CBA در ابتدا باید توان به اولیه کالا به جای محصولات مانند لوازم خانگی و روزمره ابزار. این عملی ترین راه را به شما معرفی CBA.

به طور موثر رایگان تخصیص ETS کمک هزینه که به تدریج در حال از رده خارج توسط کمیسیون اروپا باید حفظ شود در مرحله اول از CBA در کنار غرامت برای هزینه های انرژی به عنوان یک نتیجه مستقیم از ETS. این بسیار مهم است برای فعال کردن اروپایی جراحی برای رقابتی ماندن و اطمینان از انتقال آرام و بدون اختلال.

او می گوید: “وجود دارد البته چالش هایی که نیاز به بر طرف شود. برای مثال برخی استدلال کرده اند که وجود دارد این است که خطر contravening قوانین تجارت بین المللی. اما ایجاد یک مرز تنظیم سازگار با قوانین تجارت بین المللی اجازه می دهد کاربران را به اتخاذ اقدامات لازم برای حفاظت از محیط زیست و یا مربوط به حفاظت از منابع طبیعی ارائه می کند که چنین اقداماتی را تشکیل دلخواه تبعیض بین کشورهایی که شرایط مشابه وجود دارد. اما این تنها کار خواهد کرد اگر این سیاست ها به خوبی طراحی شده و پیش نویس در راه حق است.”

او همچنین می گوید: “ما می دانیم که ما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر به decarbonise صنعت ما و ما واقعا معتقدم که ما می تواند یک رهبر جهانی در فولاد کم کربن. اما به منظور انجام این کار ما نیاز به یک CBA برای ایجاد یک چشم انداز که در آن دیگران نیز کمک می کند به همان اندازه به یک کربن خنثی جهان است. زمان برای انجام این کار این است که در حال حاضر با درآمد حاصل از امکان سرمایه گذاری بیشتر در مقیاس بزرگ در فن آوری های سبز که منجر به یک دوره جدید کم کربن تولید گازهای گلخانه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>