EUROREPAR خدمات خودرو و به دنبال تقویت آن توسعه بین المللی

Groupe PSA همه باعث می شود گاراژ تعمیر شبکه به تازگی برنده جایزه بهترین مستقل از شبکه (Décision آتلیه) در فرانسه برای دومین بار در یک ردیف و نامزد دریافت جایزه در میان “بهترین 2020 زنجیره های خرده فروشی” در رده خود به خود کیفیت خدمات (سرمایه magazine), به دنبال آن توسعه بین المللی. پس از اتریش در ابتدای سال آن را باز کرد در اسلواکی کرواسی در جزیره گوادلوپ, مراسم جزیره مارتینیک در پاناما در طول سه ماهه آخر سال 2019.

با افزایش ردپا در تمام کشورهای که در آن است در حال حاضراین شبکه در حال حاضر تعداد بیش از 5000 گاراژ در 26 کشور که 11 واقع شده در خارج از اروپا است.

کریستف Musy معاون ارشد رئیس جمهور PSA Aftermarket استقبال “عالی پویایی شبکه در همه جا در جهان” و تاکید کرد که توسعه آن ” است که در خط با جاه طلبی برای رسیدن به بیش از 10 ، 000 گاراژ توسط 2023 “.

Jean-Christophe برتراند جدید معاون ارشد رئيس جمهور از کسب و کار واحد مستقل Aftermarket به یاد می آورد که ” پیوستن به Eurorepar خدمات خودرو یک فرصت بسیار عالی برای همه باعث می شود گاراژ برای بهره مندی از شبکه های بین المللی ما یک فروشگاه توقف طرح توزیع و تکمیل پیشنهاد چند نام تجاری محصولات و از ویژگی های بازاریابی و پشتیبانی لجستیک از Groupe PSA بدون از دست دادن استقلال خود را “.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید