از آن خواهد شد یک شب به یاد داشته باشید زمانی که یوروویژن افسانه Conchita Wurst می پیوندد دوست عزیز Trevor اشلی برای شب موسیقی سحر و جادو در بریزبن.

اتریش بزرگترین گلم پاپ, خواننده, خواهد با پیوستن به استرالیا ملکه کاباره فقط برای یک شب. پیوست هادی مایکل Tyack و Camerata, Queensland, مجلسی, ارکستر آنها انجام خواهد شد بیشترین بازدید خود را به تنهایی و با هم در سالن کنسرت. مهمان ویژه کیت میلر-Heidke را نیز با پیوستن به دو divas روی صحنه است.

تبلیغات

انتظار می رود “برخیز چو ققنوس” و دیگر آهنگ ها از Conchita Wurst است آلبوم, darren gould و سرودهای مشهور ساخته شده توسط بزرگ divas به علاوه یک ادای احترام به موسیقی جیمز باند از جمله “نوشتن بر روی دیوار”, “الماس هستند برای همیشه”, “Moonraker” و “Goldfinger”.

به تنهایی آنها پر شور اما با هم آنها را به علت بین المللی حادثه!

اتریش خواننده توماس Neuwirth ایجاد شخصیت در مرحله Conchita Wurst در سال 2011. به عنوان یک ریشو diva, Conchita برنده یوروویژن 2014 در کپنهاگ برای اتریش.

یک شبه, Conchita جهانی شد برخی از LGBTI جامعه با برنده شدن عبارت “ما غیر قابل توقف!”

پس از یوروویژن, Conchita منتشر شده خود با عنوان اولین آلبوم خود در سال 2015. جوایز متعدد غرور عملکرد و حضور در تلویزیون در بیش از 20 کشور در چهار قاره به دنبال.

Conchita Wurst پیوست توسط Trevor اشلی و کیت میلر-Heidke

ترور اشلی یکی از استرالیا بیشتر به دنبال پس از و موفق اجرا. او ساخته شده است یک حرفه ای و زیر به عنوان بازیگر, نویسنده, کارگردان و بین المللی ملکه کاباره – اما نه لزوما در آن منظور.

تروور به تازگی به اتمام ملی سمفونی تور از الماس برای تروریک ادای احترام به Shirley Bassey.

او قبلا ادای احترام کردند تمام خواننده های بزرگ زن در نشان می دهد خنده دار لیزا (در E), لیزا را به عقب! (شکسته), من هر زن و این Bodybag.

کوئینزلند خود کیت میلر Heidke نیز ظاهر ویژه ای بر روی صحنه با Conchita و ترور.

در سال گذشته کیت نماینده استرالیا در مسابقه آواز یوروویژن در تل آویو, اسرائیل. در اوایل این ماه خواننده-ترانه سرا reprised آهنگ گرانش صفر در یوروویژن: استرالیا تصمیم می گیرد رقابت نشان می دهد.

Conchita Wurst و ترور اشلی در کنسرت شامل کیت میلر-Heidke در QPAC در فوریه 26. بلیط از QPAC سایت.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de