Ex-روز-مراقبت کارگر جنوبی جنسیت تعداد

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — دانشگاه آرکانزاس پلیس روز شنبه بازداشت پردیس روز-مراقبت کارگر به اتهام دو فقره جنسی شرمی با یک کودک و یک تعداد از تجاوز توسط اجباری, نوازش کردن, UA پلیس سروان. Gary Crain گفت.

Joseph C. اونیل, 31 در حال حاضر معلق شده است و ممنوع از ژان تایسون رشد کودک مرکز مطالعات زمانی که او دستگیر شد, پلیس گفت:. اونیل ذکر شده به عنوان یک فایت مقیم منتشر شد پنج شنبه از واشنگتن کانتی زندان 50.000 دلار اوراق قرضه با توجه به زندان سوابق.

“در حال حاضر ما دو [مقتولین],” Crain گفت و تحقیقات در حال انجام است.

روز دوشنبه پلیس با دریافت گزارش از جنسی ممکن است در جزئيات با یک کودک در سایت و در حال بررسی اتهامات که سوء استفاده در محل مرکز Crain گفت.

مرکز مراقبت از نوزادان و کودکان نوپا و پیش دبستانی, با توجه به وب سایت خود را, و دو مقام وجود دارد گفت: اعضای هیات, به نام دولت, کودک آزاری خط داغ به عنوان به زودی به عنوان آنها یاد گرفته از اتهامات.

“مرکز پرسنل ساخته شده اولیه خط تماس با شروع تحقیقات و کمک در هر مرحله از راه” شلی McNally, مرکز را مدیر برنامه های آموزش و پرورش و داگ والش, مرکز, مدیر اجرایی, برای کسب و کار و عملیات گفت: در یک پاسخ کتبی به پرسش از Democrat-Gazette.

مرکز اخراج اونیل در چهارشنبه گفتند. روز دوشنبه UA پلیس با صدور “هشدار ایمنی” به UA جامعه از طریق ایمیل مورد بررسی است. این “هشدار ایمنی” اعلام کرد که یک کارمند معلق شده بود و ممنوع از مرکز.

“پدر و مادر باید در صحبت با فرزندان خود را به تعیین اگر اضافی وجود دارد قربانیان و یا هر گونه رفتار مشکوک” ایمنی هشدار اعلام کرد.

اونیل استخدام شد Aug. 12 UA سخنگوی گفت.

McNally و والش گفت: تمام کارکنان جدید تحت “پس زمینه های متعدد را بررسی می کند.”

“ما را از هر گونه اتهام سوء استفاده جدی و کارکنان ما طول می کشد اقدام فوری. این وضعیت این است که عمیقا مورد برای همه ما است. ما در حال بررسی پروتکل ها و روش های برای اطمینان از ایمنی کودکان در مراقبت از ما,” گفتند.

مرکز مراقبت فراهم می کند برای حدود 150 نفر از فرزندان آنها گفت. آرکانزاس دولت پلیس جرایم علیه کودکان در بخش کمک به تحقیقات پلیس است.

مترو در 03/06/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>