سابق مرید هوستون قاتل زنجیره ای می میرد covid-19

Category: آرکانساس Comments: No comments

HUNTSVILLE, تگزاس — یک زمانی مرید یکی از هوستون منطقه بدنام ترین قاتل های زنجیره ای مرده است از covid-19, مقامات گفت.

دیوید اوون بروکس 65 هنگامی که او درگذشت در گلوستون بیمارستان زندان در 28 مه دو هفته پس از او تا به حال در بیمارستان بستری شده است با نشانه های سازگار با این بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به Texas Department of Criminal Justice سایت. او نیز رنج می برد از یک تعداد از شرایط موجود بود اما با تست مثبت برای این ویروس و نتایج اولیه کالبد شکافی پیشنهاد آن را به یک علت مشترک مرگ او.

بروکس خدمت شد و در شش احکام زندگی در زندان برای او در این ترور توسط دین Corll که به کشته شدن حداقل 28 پسران نوجوان و مردان جوان در هوستون در 1970s. Corll یک هوستون شرکت برق کارگر و سابق فروشگاه آب نبات مالک استفاده بروکس و همکار نوجوان المر Wayne هنلی به فریب جوانان به آپارتمان خود را که در آن آنها دستبند و دستبند به یک تخته سه لا شکنجه هیئت مدیره قبل از اینکه تجاوز جنسی و کشته شدند.

هنلی, که گفت که او به ضرب گلوله کشته و Corll در سال 1973 در دفاع از خود پس از ساعت از نوشیدن و چسب خرناس در Corll را پاسادنا خانه نیز در حال گذراندن شش جملات زندگی. پلیس سپس بازیافت اجساد قربانیان خود را بیشتر از Corll جنوب هوستون قایق ریخته. دیگر بدن به خاک سپرده شد در مناطق دور افتاده از شرق تگزاس و در ساحل.

قتل بودند به نام هوستون جرم قتل — در آن زمان بدترین در تاریخ ایالات متحده است.

بسیاری از اجساد به شدت تجزیه هویت خود را پنهان زمان و عناصر. یک چند به خاک سپرده شد با یادگاران که زمزمه از خود جوانان و مد روز: قهوه ای حاشیه ژاکت چرمی مچ پا بالا, چرم, چکمه, کوتاه, در یک کراوات رنگ الگوی.

وضعیت بدن خود اشاره عذاب در نهایی خود را در دقیقه.

هنلی که تبدیل 64 روز سه شنبه شد واجد شرایط برای آزادی مشروط در سال 1983 اما محروم شده از آزادی بارها و بارها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>