63 ساله سابق سرایدار در لیتل راک دفتر اف بی آی بود و محکوم به سه سال زندان و پنج شنبه به صورت خوراکی یک تلفن همراه عکس از یک نمودار عوامل استفاده شد در یک قاچاقچی مواد مخدر بررسی و به اشتراک گذاری آن را با یکی از اهداف پروب.

بیلی وین اسمیت که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک قرارداد سرایدار در آژانس فدرال برای 17 سال گفت: رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی D. قیمت مارشال جونیور که او دوست داشت مردم او را با کار و نبود تلاش برای تضعیف آنها, اما به سادگی می خواستم برای کمک به یک دوست که عکس او به رسمیت شناخته شده در نمودار تحقیقی اهداف.

“وجود ندارد بدون استفاده از در من آن را انجام, اما من آن را” اسمیت گفت.

او التماس کرد گناه Aug. 15 به یک مسئول انسداد عدالت است که مجازات به 20 سال زندان اما برای که فدرال از صدور دستورالعمل های توصیه می شود 37 تا 46 سال در زندان در مورد او از او یک مجرم.

“این یک موضوع دشوار است چرا که شما را مجبور به رهبری یک مطیع قانون زندگی” در غیر این صورت Marshall گفت. با اشاره به نامه ارسال شده به دادگاه در اسمیت از طرف قاضی افزود: “روشن است از این نامه های شما بوده ام به یک شهروند خوب و کمک به افراد دیگر است.”

اما او گفت که او تا به حال به توافق با دستیار آمریکا وکیل جولی پیترز که “این یک جنایت بسیار جدی است که در معرض خطر افراد دیگر است.”

مارشال گفت: اعتماد مهم است که در میان کارگران در یک دفتر اف بی آی و این عوامل نمی تواند به دنبال بیش از شانه خود را در دفتر خود.

در حالی که اسمیت دادگاه منصوب وکیل دارل Brown Jr., استدلال که اسمیت باید محکوم به زمان خدمت پس از دستگیری او در ماه اوت سال 2018 مارشال گفت که توافق با پیترز که حکم به تنبیهی “و بازداشتن دیگران که ممکن است وسوسه به شکستن ایمان اگر آنها چیزی یاد بگیرند در حالی که مشغول به کار در اجرای قانون ،

مارشال محکوم اسمیت به 37 سال در زندان با اعتبار زمان در حال حاضر در خدمت بیش از یک سال از نظارت آزاد است.

با توجه به اسناد دادگاه آمده است. 26, 2018, عوامل و وظیفه نیروی افسران ملاقات در FBI در لیتل راک به بحث تحقیق و تفحص از قاچاق مواد مخدر سازمان در بیشتر سنگ کوچک-North Little Rock منطقه است.

اسمیت که زندگی در نورث لیتل راک بعد دیدم یک نمودار از اهداف پیش بینی شده از این تحقیقات که عامل جاش هوبارد تا به حال ارائه شده در این نشست بود. نمودار موجود در عکس ها از اهداف و اطلاعات در مورد آنها و همچنین ارتباط آنها با یکدیگر در سازمان است.

در میان اطلاعات موجود در نمودار یک عکس از یکی از اهداف و اطلاعات مربوط به دو کنترل مواد مخدر اقدام به خرید از آن شخص به ماه قبل است.

در فوریه. 27, 2018, عوامل به دنبال کسب اجازه از یک قاضی فدرال به جای استراق سمع در تلفن آن شخص است, برای کمک به آنها در تعیین هویت فرد کوکائین تامین کننده.

اما در مارس 5, شخصی که تلفن بود که شنود گذاشته تماس FBI و گفت که او تا به حال دیده می شود یک عکس از نمودار و شرح آن را در جزئیات با توجه به اسناد و مدارک. او گفت: عوامل او در ابتدا به عنوان آسیب رساندن به کسی اقدام به خرید که هویت او می دانست اما بعد تصمیم گرفت به سعی کنید به همکاری در ازای توصیه های نرمی در شارژ تصمیم گیری.

هدف در ابتدا فکر می کردم تلفن همراه, عکس فرستاده شده بود به او کوکائین تامین کننده اما زمانی که تامین کننده دستگیر شد در تاریخ 1 ژوئن و اصرار داشت که او تا به حال هرگز دیده می شود یک نمودار عوامل سپس مشخص شد که منبع اطلاعات در مورد نمودار اسمیت. مردی که گفته بود اف بی آی در مورد دیدن نمودار متوجه او شده بود اشتباه در مورد او را نشان داد که نمودار “با توجه به سطح خود را از مسمومیت” در هنگام گفتگو در مورد آن.

مرد به یاد می آورد که پسر عموی او بود texted او یک پیام گفتن او او “در لیست” اهداف با استناد به اطلاعات از اسمیت و او و پسر عموی خود را ملاقات با اسمیت روز بعد به طوری که اسمیت می تواند او را نشان می دهد دو عکس بر روی تلفن همراه خود را که هر یک نشان داد نیمی از نمودار بزرگ.

اسمیت مجاز به نوشتن جزئیات خاص از عکس ها بر روی یک تکه کاغذ که مرد بعد ارائه شده به ماموران اف بی آی در تاریخ 5 مارس سال 2018 است.

این اسناد گفت که در تاریخ 9 ژوئن 2018 مرد رفت و به اسمیت خانه مجهز به دستگاه ضبط که اسیر اسمیت گفت:”همتون تصاویر هنوز هم وجود دارد” با اشاره به نمودار. مردی بود که در حال حاضر برای بازی در نقش یک همکاری شاهد پرسید: اگر اسمیت می توانید عکس دیگری از نمودار اسمیت گفت: “من خواهید دید آنچه که من می توانید انجام دهید. … این سخت است برای انجام آن ، … دیدن آن روز من به سختی انجام آن را آن روز که من آن را کردم.”

اسناد و مدارک نشان می دهد اسمیت گفت: انسان در طول آن جلسه در خانه خود “آنها کار می شود در موارد مختلف ، آنها کار بر روی بسیاری از s*** مرد.”

زمانی که ماموران بعد از مصاحبه اسمیت او اعتراف کرد او تا به حال عکس این نمودار از یک عامل را روی میز نشان داد و آن را به دو عموزاده.

اسناد و مدارک نشان می دهد که این همکاری شاهد — مردی که در ابتدا هشدار داده است که تصویر خود را بر روی نمودار-در نهایت به کمک عوامل تعیین کند که خود را تامین کننده اداره مواد مخدر-قاچاق حلقه در دو آرکانزاس مرکزی شهرستانها بین آوریل تا ژوئن 2017 و 2018 منجر به یک عامل مخفی خرید 1 کیلو کوکائین از تامین کننده در ماه مارس سال 2018 است.

در طول اجرای حکم جستجو در روز تامین دستگیری در خانه اش و واحد ذخیره سازی افسران بهبود حدود 7 گرم کوکائین و 13 اسلحه.

مترو در 02/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im