Ex-آسیب شناس پنجه نرم می کند گناه

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت-یک آسیب شناس سابق برای U. s. Department of Veterans Affairs مجرم پنج شنبه به قتل نفس غیر ارادی برای ساخت یک اشتباه تشخیص سرطان در سال 2014 و پس از آن دروغ در پرونده پزشکی که یکی دیگر از آسیب شناس موافقت با او.

“او برای درمان سرطان او ندارد” دستیار آمریکا وکیل کیرا Jenner گفت: نیروی هوایی ایالات متحده کهنه که پنج ماه پس از آزمون نتایج بد تعبیر کردن. Jenner به نمایندگی از دولت در تغییر-از-درخواست شنوایی.

رابرت موریس لوی, 53, از فایت بررسی هزاران نفر از نتایج آزمایشگاهی پس او در آغاز کار در سال 2005 در جانبازان مراقبت های بهداشتی مرکز Ozarks. بررسی مستقل از موارد خود را آغاز کرد و در سال 2018 پس از او بازداشت شد در رانندگی-در حالی که-intoxicated شارژ در فیتویل. که در بر داشت بررسی 30 مورد که در آن او از دست رفته را تشخیص.

او به اتهام قتل نفس غیر ارادی در ماه اوت در سه مورد که در آن از دست رفته تشخیص تا به حال منجر به بيماران مرگ و میر با توجه به فدرال کیفرخواست. او التماس کرد گناه را به یک تعداد از قتل نفس و یک تعداد از ایمیل های تقلب متعهد در تلاش خود را برای پنهان کردن خود سوء مصرف مواد.

لوی شرکت در این جلسه توسط لینک ویدئو از Washington County زندان در حالی که با پوشیدن یک ماسک پارچه و لباس زندان. ایالات متحده منطقه قاضی Timothy Brooks ریاست.

لوی چهره به 28 سال زندان و 500,000 دلار جریمه. او محکوم خواهد شد در تاریخ بعد.

مالیات را پرداخت $225,000 از یک سال و با توجه به کیفرخواست خود را. علاوه بر این سه فقره قتل نفس غیر ارادی او تحت تعقیب در 12 فقره هر یک از سیم تقلب و تقلب در ایمیل و چهار فقره از اظهارات نادرست به پنهان کردن خود سوء مصرف مواد. تمام اتهامات دیگر اما یک تعداد از قتل نفس و یک تعداد از ایمیل تقلب می شود و در زیر مورد درخواست.

لوی پیدا شد مست در کار در سال 2016 پرونده های دادگاه نشان می دهد. او مورد نیاز برای تکمیل مواد مخدر برنامه توانبخشی قبل از بازگشت به کار و سپس به ارسال نمونه خون و ادرار برای آزمایش. او گذشت 42 این آزمون در دو سال است.

محققان دریافتند که او این کار را با استفاده از مواد مخدر است که intoxicates, مثل الکل, اما قابل ردیابی توسط نفس خون یا آزمایش ادرار برای الکل است.

تحقیقات جنایی از لوی و سوء مصرف مواد به وجود آمد از 1 مارس 2018 دستگیری در DWI شارژ. شارژ شد بعد را رد کرد چرا که پلیس آزمون بدون الکل در سیستم خود را. هنوز VA معلق لوی پس از آن بازداشت.

سیستم اخراج او ماه آینده در طول تحقیقات فدرال که کشف مواد مخدر خرید و بعد منجر به کیفرخواست خود را.

لوی نقش در نظام سلامت شد به بررسی نتایج آزمون بافت و مایع نمونه برای تعیین بیماری ،

بررسی موارد خود را با دیگر آسیب شناسان در زمان تا زمانی که ممکن است 2019. کسانی که پاتولوژیست در بر داشت 30 از دست رفته تشخیص نما خطرات جدی سلامت به بیماران با توجه به نتایج منتشر شده 31 می سال 2019 توسط سیستم مراقبت های بهداشتی. او تحت تعقیب Aug. 16.

به طور کلی آسیب شناسان در بر داشت 3,029 خطا از 33,902 موارد اما بسیاری از بیماران رنج می برند نیست در دراز مدت اثرات بد با توجه به بررسی.

این 3,029 خطاها را برای یک خطا میزان 8.9 درصد است. آسیب شناسی در عمل به طور متوسط 0.7 درصد به جانبازان اداره آمار و ارقام.

نه کیفرخواست و نه مورد درخواست نام بیمار مرگ که منجر به اتهام قتل نفس. با توجه به Jenner خلاصه از این مورد در طول روز پنجشنبه جلسه لوی نوشت: در Feb. 5, 2014, تشخیص که یکی دیگر از آسیب شناس موافقت با تشخیص خود.

نه تنها این بود که نادرست است اما این آسیب شناس به نام دست-تحویل نامه ای به لوی روز بعد گفت او مخالفت با تشخیص و اعتقاد بر این بیشتر آزمايشات مورد نیاز Jenner به دادگاه گفت. که واقعیت هرگز منتقل شده توسط لوی به بیمار, پزشکان, اما لوی را تغییر تشخیص چهار روز بعد-به یکی دیگر از اشتباه نتیجه Jenner گفت.

لوی بود که برای اولین بار تحت نظارت برای سوء استفاده از الکل پس از مدیران در جانبازان سیستم مراقبت های بهداشتی از Ozarks دریافت گزارش شد که او مست در حالی که کمک در سونوگرافی هدایت گرفتن از یک نمونه از یک بیمار کبدی. که گزارش شد مارس 22, 2016 با توجه به سوابق دادگاه.

یک آزمایش خون در این زمان نشان داد لوی و سطح الکل خون در بیش از 0.39.

“برای یک انسان عادی یک 0.396 خواهد بود اغماء سطح” نماینده ویژه کریس Raper دفتر بازرس کل وزارت امور جانبازان شهادت در وثیقه شنوایی برای لوی در ماه سپتامبر.

یک سال 2016 بررسی کار خود را نمی پیدا کردن هر گونه از دست رفته تشخیص توسط لوی با توجه به اوزارک سیستم. مرکز پزشکی قرار دادن مالیات بر ترک و او رفت و از طریق ماده-درمان سوء پس از سال 2016 آزمون. این مرکز بعد او را به کار می کنند اما مورد نیاز او را برای ارائه به صورت تصادفی نمونه خون و ادرار برای تست.

لوی سپس خریداری قوی مواد مخدر به استفاده از به طوری که او می تواند مست, اما آن را نمی خواهد نشان می دهد تا در خون و یا ادرار کیفرخواست می گوید. لوی اولین خرید از مواد مخدر در مارس 2017. تقلب در شمارش بنیادی از خرید این دارو را با تمايل به نگه داشتن شغل خود را در حالی که فرار تست. محققان دریافتند که لوی خریداری دارو 12 بار آنلاین شروع 30 ژوئن 2017.

این دارو لوی استفاده می شود به نام “2m-2b” کیفرخواست می گوید. شیمیایی بسیار سخت است برای تشخیص است که دولت جرم آزمایشگاهی در لیتل راک تا به حال به نظم جدید کیت تست برای تایید دارو در نمونه ای از لوی خون Raper شهادت دادند. عامل گفت: مالیات را مورد اولین بار بود که جرم و جنایت آزمایشگاه تا به حال آزمایش برای مواد مخدر است.

لوی گذشت 42 خون یا آزمایش ادرار به طور متوسط دو ماه با توجه به کیفرخواست خود را.

این دارو از طریق بدن به سرعت که این امر نیاز به سه آزمون یک هفته به اطمینان حاصل شود که فرد نبود با استفاده از این ماده با توجه به قید وثیقه از شنیدن شهادت. عدم اعتماد به طور منظم تست روش برای 2m-2b شد یک عامل در تصمیم گیری در برابر اجازه می دهد وثیقه برای لوی آمریکا دادرس ارین Wiedemann که ریاست آن در وثیقه شنوایی گفت: در آن زمان. لوی بوده است در واشنگتن زندان شهرستان بوده است.

برایان اسمیت از ممفیس یک وکیل است که نشان دهنده برخی از خانواده ها بودند که قربانیان از دست رفته تشخیص از مالیات را نمی بازگشت یک تماس تلفنی به دنبال نظر پنج شنبه بعد از ظهر.

داگ تامپسون را می توان از طریق ایمیل در [email protected] و یا در توییتر @NWADoug.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>