Ex-ترنر ساخت و ساز معاونت اذعان فرار از مالیات در $1.5 متر در رشوه

سابق ترنر ساخت و ساز معاون رئیس جمهور به مجرم برای فرار از مالیات در او رشوه دریافت شده از پیمانکاران فرعی با ارزش بیش از 1.5 میلیون دلار. او در حال حاضر چهره به پنج سال زندان اقدام آمریکا وکیل آدری اشتراوس گفت: روز شنبه در منهتن.

رونالد اولسون متهم به دریافت رشوه از ساخت و ساز پیمانکاران فرعی در ازای کمک به آنها را به کار بر روی تعدادی از بلومبرگ, پروژه, مقالات دادگاه می گویند.

مایکل کمپنا Olson co-conspirator محکوم شد جمعه به دو سال زندان برای فرار از مالیات در بیش از $420,000 در رشوه. پیمانکار ساخت و ساز مدیران آنتونی Guzzone و ویتو نیگرو متهم شدند در اوایل این ماه با فرار از مالیات رشوه بیش از 1.4 میلیون دلار و 1.8 میلیون دلار بود.


Guzzone مشغول به کار به عنوان یک مدیر پروژه ساخت و ساز در بلومبرگ از سال 2011 تا 2017 اولسون و نیگرو شد مدیران در ترنر که آیا برای پروژه های بلومبرگ در همان زمان با توجه به تحقیقات. کمپنا مشغول به کار به عنوان یک مدیر ساخت و ساز در بلومبرگ در سال 2013 شروع دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

تمام چهار مردان در همان طرح به موجب آن آنها رد و بدل پول نقد برای عقد قرارداد و subcontracts با پیمانکاران فرعی در بلومبرگ, پروژه, مقالات دادگاه می گویند. به طور کلی آنها متهم شده اند با پرداخت مالیات بین سال های 2010 و تا سال 2017 در رشوه به ارزش بیش از $5.1 میلیون نفر است.

رشوه شامل نه تنها پرداخت نقدی بلکه کار شخصی خود را در خانه ها و هزینه های شخصی از جمله بیش از 75000 دلار برای کمپنا عروسی و ماه عسل و سوپر باول بلیط برای Guzzone به ارزش حدود $8,000 به گفته دادستان فدرال.

منهتن دفتر دادستان منطقه همچنین دارای آمار چهارتایی با اتهام جنایت از جمله رشوه خواری و پول شویی. کمپنا التماس کرد گناه را به پول شویی در نوامبر; اتهامات عنوان شده علیه دولت در برابر اولسون, Guzzone و نیگرو و در حال انتظار.

وکلای مدافع برای اولسون و کمپنا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و Guzzone وکیل کاهش یافته است به نظر. نیگرو وکیل ماریو Gallucci گفت: مشتری خود را “متاسفانه درگیر شد به عنوان یک شرکت کننده در یک طرح هماهنگ با دیگران که او نیز pled گناه” و “فوری در زمان مسئولیت خود تخلف است.”

تصحیح 29 جولای 2020: نسخه قبلی این داستان misidentified اولسون شرکت. او در Turner ساخت و ساز بلومبرگ. این داستان نیز به روز رسانی به منعکس کننده نظر از ویتو نیگرو وکیل.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید