منحصر به فرد از دویچه Telekom: جدید وان پلاس گوشی های حق بیمه

Category: وب وایر Comments: No comments

پیشرو از جلو در سرعت مخاطرات #david feeney: Deutsche Telekom ارائه می دهد جدید وان پلاس گوشی های هوشمند نسل منحصرا از 14 آوریل سال 2020 در prelaunch. تحت شعار “سرب با سرعت” وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro مدل تنظیم استانداردهای جدید برای عملکرد با سرعت بالا و نرخ تجدید در نتیجه صاف و تولید محتوا است. وان پلاس در میان صفوف جهان تکنولوژی پیشرو تولید کنندگان در بخش گوشی های هوشمند. گوشی محبوب در میان جوان گروه هدف پس از آنها پشتیبانی از طیف گسترده ای از استفاده احتمالی در بخش بازی است.

سریع, سریعتر, وان پلاس

جدید وان پلاس مدل ایستادگی خود را با ترکیبی از سرعت و چشم نواز به نظر می رسد. مشتریان می توانید بین را انتخاب کنید شیک یخبندان سبز و زیبا عقیق سیاه. صفحه نمایش وان پلاس 8 Pro دارای 120 هرتز سرعت رفرش. بنابراین کاربران دیگر مجبور به نگرانی در مورد لرزان تصاویر در هنگام اسکرول کردن و یا بازی. جدید flagships از محبوب گوشی های هوشمند با نام تجاری همچنین پیشنهاد فوق العاده به سرعت. آنها حمایت 5G و Wi-Fi6. با تشکر از راحت, سریع, شارژ بی سیم, کاربران نمی نیاز به یک کابل برای شارژ گوشی خود را.

بیمه تلفن همراه با طبقه بالا نرخ برنامه

Deutsche Telekom مشتریان پرداخت فقط 49.95 یورو برای وان پلاس 8 با 128 گیگابایت حافظه در MagentaMobil L نرخ طرح از جمله top-of-the-line گوشی های هوشمند. این MagentaMobil XL طرح با رای بالا از خط های هوشمند شامل مدل با 256 گیگابایت حافظه برای onlny 1 یورو. وان پلاس 8 Pro با 128 گیگابایت حافظه در دسترس است در MagentaMobil L رای طرح با تلفن هوشمند ممتاز و با 256 گیگابایت حافظه در MagentaMobil XL رای طرح با گوشی های هوشمند بیمه برای تنها 1 یورو در هر مورد.

Limited-edition pop-up جعبه و تعاملی زنده جریان رویداد

مشتریان قادر خواهد بود برای خرید مدل های جدید از دویچه Telekom شروع آوریل 14, یک هفته قبل از فروش رسمی راه اندازی. اولین 100 مشتریان دریافت خواهد کرد limited-edition OnePlus pop-up جعبه با لوازم جانبی منحصر به فرد از جمله گلوله های بی سیم Z earbuds و سازگار با پوشش محافظ است. کمپین اجرا می شود از 14 آوریل سال 2020 6:30 p. m. به مارس 15, 11:59 p. m. Deutsche Telekom تضمین برای ارائه گوشی های با مارس 18.

به همین ترتیب در مارس 18, OnePlus و Deutsche Telekom خواهد شد جشن prelaunch با تعاملی زنده جریان رویداد در www.telekom.de. شرکت کنندگان شامل کشش اثرگذارندهها. بازیکنان از e-ورزشی سازمان SK Gaming نیز شرکت کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>