فرمان اجرایی اجازه خواهد داد که داروخانه ها برای تبدیل شدن به مجموعه نقاط برای ویروس آزمون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک فرمان اجرایی خواهد شد اجازه می دهد مستقل داروخانه ها در سراسر کشور برای تبدیل شدن به مجموعه نقاط برای Covid-19 تست رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد در طول coronavirus جلسه.

به منظور اجازه می دهد 5,000 داروخانه ها در ایالت نیویورک به عنوان رها کردن امتیاز برای Covid-19 عفونت آزمون, اما آنها نمی خواهد به عنوان رها کردن سایت برای تست آنتی بادی.

گسترش اجازه خواهد داد که اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارگران ضروری به تست تشخیصی.

“ما به طور چشمگیری افزایش ظرفیت برای این گروه” کومو گفت.


دولت در حال حاضر در حال انجام در مورد 20,000 آزمون در روز, با هدف انجام 40,000 آزمون هر روز از طریق فدرال همکاری با توجه به فرماندار.

نیویورک آخرین تلفات اندکی چشم انداز مثبت با 437 مرگ و میر ثبت شده در روز جمعه—اگر چه فرماندار آیا بیان برخی از خوش بینی کرد و گفت که شواهد نشان می دهد که Covid-19 “در کاهش” در دولت است. بسیاری از روز جمعه مرگ و میر ناشی از بيماران بستری در بيمارستان با مجموع 418 مرگ و میر بیمارستان و 19 خانه سالمندان مرگ و میر.

“تعداد موارد جدید علامت پایین دیروز پس از پایدار بودن بعد از چند روز” کومو گفت. وجود دارد 1,100 موارد جدید که فرماندار به نام “نسبتا خوب news.”

بستری شدن در بیمارستان را به جایی که آنها در تاریخ 1 آوریل کومو گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>