Exelon, ComEd اهدا 2 میلیون دلار به ایالت ایلینوی COVID-19 پاسخ صندوق

Category: وب وایر Comments: No comments

این Exelon بنیاد همراه با ComEd و Exelon نسل امروز اعلام کرد که 2 میلیون دلار کمک مالی به ایلینوی COVID-19 پاسخ صندوق برای کمک به ساکنان ایلینوی نهفته این بیماری همه گیر. این کمک مالی می افزاید: بیش از 1.15 میلیون دلار Exelon Corp. و خانواده خود را از شرکت هایی که قبلا به اهدا ملی و محلی سازمان های امدادرسانی در جوامع آنها خدمت می کنند. قبلی کمک های مالی شامل 250.000 دلار به ایران راه از مترو شیکاگو و شیکاگو جامعه اعتماد COVID-19 پاسخ صندوق برای حمایت از تلاش های خود را برای ارائه خدمات ضروری در طول بیماری همه گیر.

“ما متعهد به حمایت از مشتریان و جوامع در زمان نیاز است. این کمک مالی کمک خواهد کرد ایلینوی موسسات خیریه و امداد سازمان با منابع بسیار مورد نیاز برای رسیدگی به مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر در سراسر کشور. من همچنین می خواهم شخصا از فرماندار J. B. پریتزکر و پنی پریتزکر برای تمام تلاش های خود را در هماهنگی پشتیبانی از ایلینوی خانواده ها در طول این زمان دشوار است” گفت: Chris جرثقیل, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Exelon و رئیس Exelon پایه و اساس است. “به عنوان یک ارائه دهنده از منابع مهم و زیرساخت های ما ما را به رسمیت نقش بنیادی در پاسخ به این بحران زمانی طول می کشد تا جوامع ما به بهبود می یابند. ما همچنان به ارائه کمک به همسایگان ما تجربه سلامت و یا چالش های اقتصادی, در حالی که اطمینان از دسترسی به انرژی قابل اعتماد خدمات است.”

“ما متعهد به بلند کردن اجسام تا مردم و تأمین زندگی که در آن ما کار و زندگی” گفت: ComEd مدیر عامل جو Dominguez. “ما در حال کار با فرماندار J. B. پریتزکر شیکاگو شهردار لری Lightfoot و کوک کانتی رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle و همه ما از شهرداری و شرکای اجتماعی در ساخت مطمئن شوید که ما در حال تأمین خدمات ضروری ایلینوی شمالی نیاز در طول این زمان بحرانی و همچنین با استفاده از منابع مالی برای کمک به کسانی که بیشتر به چالش کشیده با این بیماری همه گیر.”

ایلینوی COVID-19 پاسخ صندوق یک تلاش مشترک بین ایران راه ایلینوی و اتحاد ایلینوی, جامعه, مبانی, در همکاری با دفتر فرماندار به جمع آوری پول برای سازمان های امدادرسانی در سراسر کشور در خدمت افراد, خانواده ها و جوامع در سخت ترین ضربه از COVID-19 بیماری همه گیر. کمک های مالی استفاده می شود برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز با مهم منابع از جمله مواد غذایی اضطراری و لوازم اساسی موقت مسکن و سرپناه و مراقبت های بهداشتی اولیه و خدمات مالی برای کمک و حمایت از کودکان و دیگر جمعیت های آسیب پذیر.

اطلاعات بیشتر در مورد ایلینوی COVID-19 پاسخ صندوق را می توان یافت در اینجا.

در علاوه بر این به Exelon حمایت از ملی و محلی و سازمان های امدادرسانی تمام Exelon آب و برق از جمله ComEd قبلا اعلام تعلیق از خدمات قطع و اتهامات عنوان شده دیر پرداخت از طریق حداقل ممکن است 1. ساکنان ایلینوی در ComEd پوشش منطقه که از دسترسی به خدمات انرژی قبل از این اضطراری برای بهداشت عمومی تشویق می شوند تا با ComEd آثار به خدمات خود را ترمیم با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>