نمایشگاه: 100 سال گذشته رای گیری متزلزل شد تا

در سال 1920 چیزهایی که در امریکا و دولت است.

19 متمم که به زنان حق رای و آن آرکانزاس تصویب در 28 ژوئیه سال 1919 در اثر Aug. 26, 1920. و برای اولین بار یک مرد سیاه و سفید زد برای دولت بالاترین مقام.

1920: استثنایی انتخابات سال&”

افتتاح: ظهر جمعه

که در آن: دلتا مرکز فرهنگی 141 گیلاس سنت هلنا وست هلنا

زمان: جمعه از طریق 2020

پذیرش: رایگان

ساعت: 9 صبح-5 بعد از ظهر, سه شنبه-پنج شنبه

اطلاعات: (870) 338-4350

deltaculturalcenter.com

“1920: استثنایی انتخابات سال” یک نمایشگاه جدید که باز می شود جمعه در دلتا مرکز فرهنگی در هلنا وست هلنا طول می کشد نگاه در هر دو از این وقایع است.

متصدی جلب اولریش انجام تحقیقات دیگر هنگامی که او در سراسر داستان Josiah Blount یک مدرسه مدیر و کشاورز از فارست سیتی (آرکانزاس) که تبدیل به آرکانزاس’ برای اولین بار, سیاه, فرمانداری نامزد شده است.

“این آغاز شده به عنوان یک نمایشگاه در مورد مهندس انتخاباتی اما من متوجه شدم در حال کار بر روی آن است که این دو [مهندس انتخاباتی و حق رای زنان] متقابلا منحصر به فرد نیست,” اولریش می گوید. “من نمی تواند صحبت در مورد یکی بدون دیگری.”

اولریش می گوید: Blount “یک تقریبا ناشناخته داستان که با این نمایشگاه ما امیدوار به بهتر شناخته شده است.”

مهندس نامزدی پس از یک شکستگی در حزب جمهوری خواه بیش از تبعیض نژادی است که منجر به سوسن سفید جناح و سیاه و سفید و قهوهای مایل به زرد جمهوریخواهان می گوید: اولریش که در سن دیگو شده است و با مرکز فرهنگی پس از 2017.

در سال 1920 Josiah, Blount, یک فارست سیتی (آرکانزاس) مربی و کشاورز شد و برای اولین بار به اجرا برای فرماندار آرکانزاس. مهندس و عبور از 19 متمم برجسته در “1920: استثنایی سال انتخابات” یک نمایشگاه در دلتا مرکز فرهنگی در هلنا وست هلنا. (حسن نیت ارائه میدهد دلتا مرکز فرهنگی)

“این جناح هر دو در نظر گرفته خود را به جریان اصلی جمهوری خواهان” اولریش می گوید. “جنگ بود لیلی سفیده جناح در تلاش برای حذف آمریکایی های آفریقایی تبار از نقش فعال در حزب و دسترسی به سیاسی حمایت است.”

در آوریل 1920 حزب جمهوری خواه ایالت کنوانسیون در Kempner تئاتر در لیتل راک سیاه و سفید و قهوهای مایل به زرد بخش تقسیم از حزب در اعتراض.

“سیاه و عناصر خود را به حال کنوانسیون و تبعید خود را به عنوان مشروع حزب جمهوری خواه در اینجا در آرکانزاس” اولریش می گوید. در آن کنوانسیون گروه نامزد Blount به عنوان نامزد خود را برای فرماندار.

برنده بود و همیشه برای رفتن به یک نبرد دشوار برای Blount. نه تنها او بود که برای اولین بار به اجرا برای دفتر اما او همچنین یک جمهوری خواه که در آن زمان به شدت دولت دموکراتیک است.

“او بسیار اختصاص داده شده به کمپین” اولریش می گوید. “او همدردی در میان برخی از سفید جمهوری خواهان و او تا به حال مقدار زیادی از پشتیبانی در اکثر دلتا شهرستان و در Pulaski County است.”

دموکرات توماس Chipman McRae برنده انتخابات با بیش از 66 درصد آرا; خواه والاس تاونسند دریافت 25%; Blount کردم فقط بیش از 8 درصد.

پس از انتخابات Blount “کار کرده با سیاه و سفید خود را جمهوری خواه و همکاران سعی کنید برای اطمینان از آنها دریافت برخی از حمایت, اما این واقعا آخرین شما را بشنود از او در روزنامه ها و رسانه ها” اولریش می گوید. “او رفت و برگشت به کشاورزی تحصیل و آموزش. او سرانجام در سال 1938.”

بازدید کنندگان این نمایشگاه را ببینید “یک جریان سیال روایت” اولریش می گوید. “ما بسیاری از تصاویر … هستند که به خوبی با نماینده از حق رای زنان و استارک بخش از حزب جمهوری خواه. ما یک مقدار زیادی از عمیق, فوتی و فوری به نقل از لیلی سفید پوستان و سیاه و عناصر از قبل و بعد از شکستگی. ما همچنین آثار مربوط به سال 1920 انتخابات است.”

آخر هفته در 02/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید