خروج از شهر هل Hamptons قیمت خانه تا 13 سال به بالا

نیویورکی به دنبال یک Hamptons عقب نشینی در طول Covid-19 مستند شد spenders بزرگ. خرید خود را فرستاده قیمت خانه در ساحل جزیره شهرها به 13 سال به بالا.

در حالی که تعداد خانه های فروخته شده کاهش یافته است 13 درصد در سه ماهه دوم سال جاری متوسط قیمت این معاملات رسید 27 ٪ به $1.08 میلیون — که بالاترین میزان از سه ماهه دوم سال 2007 ارزیاب میلر ساموئل, Inc. و کارگزاری داگلاس Elliman املاک و مستغلات گفت: پنج شنبه.


این بیماری همه گیر است untethered ثروتمند نیویورکی از خود شهری, سبک زندگی, بستن دفاتر و مدارس و ساخت خانه های نقطه کانونی از کار و یادگیری است. که کشیده شده شهرستان ساکنان در جستجوی فضای بیشتر به حومه شهر و exurbs مانند Hamptons تعطیلات-صفحه اصلی بازار که در حال کشف به عنوان محل اقامت اولیه.

“همه می گویند” من می خواهم یک خانه دوم در Hamptons,'” گفت: Todd Bourgard که مسئول نظارت بر فروش در این منطقه برای داگلاس Elliman. “در حال حاضر ما در حال شنیدن” من نیاز به یک خانه دوم در Hamptons.’ و آنها ممکن است به پرداخت کمی اضافی دانستن است که آنها در حال رفتن به اینجا و در یک کار تمام وقت.”

در شخص نمایش غیر قانونی بودند برای بیشتر از سه ماهه دوم باعث بسیاری از فروشندگان به جلو و خانه های خود را از بازار است. در پایان ماه گذشته وجود دارد 1,906 خواص ذکر شده برای فروش 26 درصد کمتر از سال گذشته این شرکت گفت.

لوکس موجودی—بالا 10 ٪ از بازار است که در سه ماهه به معنای $4.1 میلیون و بالاتر—محو نمی کند ، وجود دارد 590 چنین لیست در پایان ماه ژوئن به پایین 5.6% از سال قبل است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید