Exosite اعلام همکاری جدید با KUDA, llc

Category: وب وایر Comments: No comments

Exosite LLC پیشرو در ارائه دهنده در اینترنت صنعتی از همه چیز (IIoT) پلت فرم بازار امروز اعلام کرد یک همکاری جدید با KUDA llc, ناب-مشاوره مدیریت شرکت مستقر در اروپا است. همکاری خواهد ترکیب Exosite را ExoSense® نظارت از راه دور راه حل با KUDA تخصص ارائه هر دو نقشه راه و تکنولوژی برای کمک به تولید سازمان پیاده سازی یک IoT-فعال ناب-مدیریت استراتژی است که به حداقل رساندن ضایعات بهینه منابع و افزایش بهره وری.

برای سال, سازمان, نگاه کرده اند به تکیه شیوه های مدیریت به ساده خود را در فرآیندهای تولیدی است. IoT تکنولوژی مانند Exosite را ExoSense راه حل فراهم می کند یک فرصت بی نظیر را به این تلاش ها به سطح بعدی. ExoSense اجازه می دهد تا اشیاء در یک محیط تولید می شود از راه دور حس نظارت و کنترل ارائه اطلاعات با ارزش و بینش است که می تواند پشتیبانی اخباری ابزارها و الگوریتم های یادگیری ماشین. این تکنولوژی با ترکیب KUDA را در درک عمیق از صنعت هوشمند-اتوماسیون کارخانه و صنعت 4.0 می تواند کمک به سازمان های اجرای جدید ناب-مدیریت برنامه ها و یا تقویت تلاش های موجود به منظور افزایش اثر بخشی خود را.

سازمانهای تولیدی می توانند از مزایای این همکاری از طریق KUDA را لاغر.IQ روند—یک رویکرد جامع به تکیه پیاده سازی مدیریت است که در آن KUDA بررسی یک سازمان کل زنجیره ارزش شناسایی مناطق برای بهبود مشخص می کند که در آن قابلیت نظارت از راه دور از طریق ExoSense حداکثر رساندن ارزش و تشریح در عمق اجرای نقشه راه. Exosite پس از آن فراهم می کند و حمایت از فن آوری ابتدا با اتصال قابل اعتماد از اشیاء فیزیکی در محیط تولید به ابر. وجود دارد ExoSense برنامه را می توان مورد استفاده برای ایجاد دیجیتال دوقلوها از تجهیزات برای تولید و یا فرآیندهای; تجزیه و تحلیل و تجسم داده ها از منابع متنوع از طریق قبل از پیکربندی داشبورد; ارائه دسترسی امن مدیریت; اجرای به روز رسانی سیستم عامل و خیلی بیشتر. ExoSense نیز ارائه می دهد عملیاتی تجزیه و تحلیل و داده های پیشرفته تحولات که پشتیبانی نگهداری و تعمیرات پیشگویانه فعال پاسخ و یادگیری ماشین.

ما هیجان زده به کار با Exosite برای فعال کردن IoT-led ناب-مدیریت برنامه هایی که پشتیبانی مشتریان دیجیتال طرح های تحول و در نهایت فعال کردن درست هوشمند کارخانه” گفت: Ralf Pühler مدیر عامل شرکت اروپا, KUDA, llc. “Exosite باعث می شود آن را ساده را برای مشتریان ما برای شروع با ارائه سریع و مقرون به صرفه خلبان بسته های آسان برای استفاده از پایش وضعیت قالب و گسترده مجموعه ای از ویژگی های است که به طور قابل توجهی کاهش پیچیدگی IoT. Exosite نیز ثابت کرده است که استفاده از موارد در سراسر مجموعه ای متنوع از verticals ما را قادر می سازد برای باز کردن بهره وری بیشتر برای مشتریان در هر صنعت است.”

“KUDA توانایی درک وضعیت در تولید جهانی و ترجمه است که به یک برنامه جامع است که به طور موثر اهرم فن آوری برای دستیابی به نتایج واقعی—که توانایی منحصر به فرد مکمل ExoSense بود که به طور خاص طراحی شده برای پشتیبانی از راه دور نظارت بر نیازهای صنعتی و تولید کنندگان گفت:” استیو VanderSanden مدیر عامل و آمریکای شمالی Exosite. “با دفاتر در مونیخ, KUDA بهتر خواهد شد ما را قادر به رسیدن به مشتریان بالقوه در سراسر اروپا و کمک به آنها در توسعه قدرتمند IoT-فعال ناب-مدیریت استراتژی است که خود را به آدرس منحصر به فرد چالش های کسب و کار.”

مشتریان علاقه مند باید تماس با KUDA به طور مستقیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد در حال توسعه یک IoT-led ناب استراتژی مدیریت و اجرای طرح است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ExoSense, بازدید: https://docs.exosite.io/exosense/

در مورد Exosite

از سال 2009 تاکنون Exosite LLC پیشگام IoT راه حل های نرم افزار. مستقر در مینیاپولیس با دفاتر در سراسر جهان Exosite تیم دارای ثروت از تجربه و تخصص در IoT تکنولوژی و استراتژی کسب و کار. Exosite درگیر با تولید کنندگان پیشرو ارائه کامل متصل راه حل های سازمانی پلت فرم نرم افزار و اکوسیستم غنی از ابزارها و مشارکت به سرعت راهنمای متصل-مفاهیم محصول برای عرضه در بازار IoT برنامه های کاربردی. بازدید www.exosite.com برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه Exosite قدرت انتقال دیجیتال.

در مورد KUDA, llc

KUDA, llc کار با مشتریان در سراسر جهان برای کمک به آنها در پاسخ به چالش های کسب و کار با ارائه دیدگاه های مختلف و چالش برانگیز استاندارد الگوهای تفکر. با درک عمیق از ارزش ایجاد فرآیندهای مدیریت زنجیره تامین و تولید و تکنولوژی و تکیه تکنیک های مدیریت طراحی و توسعه راه حل های موثر به مشکلات منحصر به فرد—از فوری بهبود عملکرد و پیچیده بازسازی, برای کاهش خطر و شتاب تغییر و تحول است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.kuda-llc.com/en

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>