کارشناسان ما به قراضه منسوخ ‘ گی خون اهدا کننده قوانین

Category: کیو نیوز Comments: No comments

بیش از 500 بهداشت حرفه ای امضا نامه ای سرگشاده خواستار غذا و داروی آمریکا برای حذف یک “علمی منسوخ بان کی مون” در خون کمک های مالی از گی و فیلم ها.

دو هفته پیش FDA آن تجدید نظر اهدای خون قوانین به منظور کاهش نیاز جنسی پرهیز دوره برای مردانی که رابطه جنسی با مردان از 12 ماه تا سه ماه.

تبلیغات

اما در این نامه آمده “در حالی که FDA اخیر تصمیم به کوتاه شدن ممنوعیت پنجره به 3 ماه است که یک گام در مسیر درست آن را به اندازه کافی دور در معکوس غیرعلمی بان.”

به بیماری های عفونی و HIV متخصصان می خواهید یک “بیشتر علمی و دقیق” به روش غربالگری از اهدا کنندگان خون که بهتر منعکس مدرن تست HIV فن آوری است.

در نامه خود آنها استدلال می کنند که “بحرانی در سراسر کشور کمبود فرآورده های خونی” با توجه به COVID-19 دلیل FDA باید کاهش بیشتر صبر کنید دوره برای گی دو جنسی مردان است.

این نامه اضافه می کند که لغو “ممنوعیت افزایش تعداد نقاهت پلاسما اهدا کنندگان امیدوار کننده برای درمان COVID-19.”

مدرن HIV تست تشخیص آنتی ژن های روز پس از عفونت

نامه منتشر شده توسط LGBTIQ گروه GLAAD متحده new خون آزمایش فن آوری های قابل اعتماد می تواند تشخیص HIV حدود یک هفته پس از عفونت است.

نیاز به پرهیز از رابطه جنسی برای سه ماه قبل از اهدای خون بر اساس “غیرعلمی و مبتنی بر منسوخ آنتی بادی مبتنی بر الگوریتم های تست HIV” نامه ای استدلال می کند.

در 1980s FDA در ابتدا ممنوع, گی, دوجنسي, از اهدای خون در دسترس نباشد. در سال 2015 طول عمر ممنوعیت تجدید نظر شده بود به 12 ماه تعویق دوره است.

کارشناسان استدلال می کنند مدرن تست HIV به نظر می رسد ژن ها که به نظر می رسد در خون روز پس از عفونت است. آزمون قدیمی تر نگاه آنتی بادی است که تنها در ظاهر خیلی زود پس از عفونت است.

“ما می توانیم با اطمینان تست HIV با استفاده از آنتی ژن های مبتنی بر سنجش و حفظ امنیت ما را تامین خون” کارشناسان ” دولت است.

“سیاست ها و پروتکل های که تمرکز بر روی هدف غربالگری به صورت خاص در معرض خطر رفتارهای صرف نظر از گرایش جنسی بسیار بیشتر از نظر علمی دقیق و غیر تبعیض آمیز رویکرد به حفظ امن خون.

“ما در حال دفاع از آرامش استانداردهای که سازش ایمنی از خون ما عرضه.

“ما مدافع به صورت علمی-رانده استاندارد است که با رعایت بیشترین ایمنی از خون و همزمان ترویج عدالت و معکوس تاریخی تبعیض در اهدای خون.”

FDA کار بر روی مطالعه به فرد ارزیابی ریسک

تبلیغات

FDA گفت: NBC اخبار آن را “متعهد به جمع آوری داده های علمی است که پشتیبانی دهنده تعویق سیاست هایی است که غیر انحصاری در حالی که کمک به اطمینان از سطح بالایی از سلامت خون.”

“بررسی علمی اعتبار چنین رویکردی FDA در حال تلاش برای شروع یک مطالعه آزمایشی است که ثبت نام حدود 2000 مردانی که رابطه جنسی با مردان و خواهد بود که مایل به اهدای خون” را گفت.

“این مطالعه می تواند تولید اطلاعات است که کمک خواهد کرد که FDA تعیین اگر یک اهدا کننده پرسشنامه بر اساس فردی ارزیابی ریسک می تواند به عنوان موثر به عنوان مبتنی بر زمان deferrals در کاهش خطر ابتلا به اچ آی وی است.”

استرالیا نیز کاهش گی اهداکنندگان خون تعویق دوره

استرالیا نیز در روند کاهش قوانین مشابه برای اهداکنندگان خون.

در حال حاضر استرالیا صلیب سرخ حیاتی اهدای خدمات امتناع مرد اهدا کنندگان که تا به حال رابطه جنسی با مردان در 12 ماه گذشته.

با این حال هفته گذشته Therapeutic Goods Administration (TGA) مورد توافق برای کاهش آن دوره تا سه ماه پس از بررسی کارشناس.

این سرویس گفت: “تعویق این سیاست ها به طور منظم مورد بررسی و بیمه بیشتر تا به روز بالینی و شواهد علمی به طوری که استرالیا حفظ یکی از امن ترین خون منابع در جهان است.

“حیاتی می خواهم به آن را آسان تر برای همه استرالیایی ها به خون در حالی که اطمینان استرالیا خون و فرآوردههای خونی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای دریافت کنندگان.”

اما LGBTIQ گروه فقط.مساوی می گوید: سه ماه پرهیز حکومت را هنوز ترک, ترین, گی مردان قادر به کمک.

“ما می خواهیم TGA و صلیب سرخ حیاتی خدمات به اتخاذ یک سیاست جدید از غربالگری اهدا کنندگان برای ایمنی از فعالیت جنسی به جای جنس خود شریک جنسی” این گروه گفت.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>