کارشناسان افزایش نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

Category: آرکانساس Comments: No comments

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا کمتر از یک هفته دور کارشناسان بهداشت هشدار داد که داخل سالن محل برگزاری و برنامه به طور بالقوه جمعیت زیادی می تواند کمک به گسترش coronavirus قرار دادن شرکت کنندگان و دیگران در معرض خطر است.

“من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد” بروس زوبین مدیر تلسا شهر و شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: Tulsa World. “و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان به خوبی.”

گالری: Coronavirus صحنه 6-14-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/615covid/]

برنامه ریزی تجمع می آید به عنوان عفونت های جدید به روند رو به بالا در حداقل 21 متحده در سراسر جنوب و غرب باعث برخی فرمانداران به تجدید نظر بازگشایی برنامه ها و بالا بردن جدیدی که این کشور می تواند یک راه طولانی از حاوی شیوع.

آلاباما اورگان و کارولینای جنوبی در میان کشورهای با بیشترین افزایش می دهد. آلاباما دیدم 92 درصد افزایش در آن هفت روز به طور متوسط در حالی که Oregon هفت روز به طور متوسط شد تا 83.8% و کارولینای جنوبی شد تا 60.3%.

Anthony Fauci بالا متحده عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد که امواج از عفونت می آیند “به عقب و جلو” برای ماه می باشد. اما Fauci بود و خوش بینانه در مورد توسعه یک واکسن است که می تواند آماده شود تا پایان سال با چند نامزد در حال حاضر در حال پیشرفت است.

در ضمن داخل سالن و جمعیت زیادی پیش بینی شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع روز شنبه در تولسا و برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت می تواند کمک به گسترش coronavirus قرار دادن شرکت کنندگان و دیگران در معرض خطر عفونی-بیماری متخصص Michael Osterholm گفته فاکس نیوز.

Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: عصر روز شنبه که شعار و فریاد کمک می کند aerosolize ویروس, افشای هزاران نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در دو رویداد.

“من می خواهم عزیزان من در یک محیط شبیه به آن ؟ مطلقا نه” Osterholm گفت. “و مهم نیست در مورد سیاست; من نمی خواهم آنها وجود دارد.”

محل برگزاری این تولسا تجمع BOK, مرکز ظرفیت صندلی بیش از 19,000 اما تهمت مدیر کمپین براد Parscale توییتی یکشنبه که 800,000 نفر امضا کرده اند.

هنگام ثبت نام برای بلیط, مردم نیاز به اذعان سلب مسئولیت که آنها نمی خواهد نگه دارید تهمت کمپین یا محل مسئول اگر آنها مریض شدم.

Osterholm گفت: او هم فکر می کردم که در سراسر کشور تظاهرات در چند هفته گذشته بیش از خشونت پلیس می تواند به افزایش خطر انتقال از coronavirus به خصوص با پلیس با استفاده از گاز اشک آور و بازداشت معترضان برگزار شد در تنگ زندان. چند تن از اعضای گارد ملی در واشنگتن و نبراسکا را آزمایش مثبت اما Osterholm هشدار داد که آنچه اتفاق می افتد در دو هفته آینده خواهد بود “گفتن” به خصوص که بیشتر کشورهای در حال بازگشایی.

Osterholm اضافه شده است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی اثرات این اجتماعات بزرگ و reopenings.

“ما در حال رانندگی این ببر; ما در حال سوار آن,” او گفت:.

حتی اگر موارد همچنان به کاهش و در تابستان Osterholm گفت: نگرانی باقی مانده است: مانند آنفلوانزا coronavirus می تواند بازگشت با انتقام در پاییز.

Osterholm گفت: این ویروس نمی کند و گسترش آن تا زمانی که آن را آلوده کرده است 60% تا 70% از کشور است. او تخمین زده است که این ویروس نیز آلوده کرده است حدود 5 درصد است.

سناتور. جیمز Lankford R-Okla., خواسته شد در طول یک یکشنبه ظاهر در سی ان ان که آیا او می پوشیدن ماسک برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع روز شنبه. او گفت: “تا به حال تصمیم بر آن است.”

“شما ببینید در واقع تعداد بسیار کمی از ماسک در اوکلاهما در حال حاضر” Lankford گفت. او افزود که دولت خود بود “به مراتب جلوتر از بقیه کشور” در نظر داشتن کنترل تهدید ویروس حتی اگر موارد در تولسا و در سراسر کشور باید مشخصی در هفته گذشته.

Dart از تولسا وزارت بهداشت گفت: او خواست از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به تعویق انداختن این رویداد به دلیل “افزایش قابل توجهی در مورد ما روند.”

“من فکر می کنم آن را یک افتخار برای تولسا به رئیس جمهور نشسته می خواهید به می آیند و بازدید از جامعه ما, اما نه در طول یک بیماری همه گیر” پیکان گفت.

دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت, موسسه, نام رالی “فوق العاده خطرناک حرکت برای افراد شرکت کننده و افرادی که ممکن است آنها را می دانیم و آنها را دوست دارم و آنها را پس از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ورود از همسایه شهرها و ایالات متحده می تواند ویروس های جها گفت. “من می خواهم احساس به همان شیوه اگر جو بایدن در مورد برگزاری یک تجمع” جها گفت.

یک سال از نرمال

Fauci گفت: در مصاحبه ای چاپ یکشنبه است که از آن خواهد شد در حدود یک سال قبل از همه چیز به حالت عادی بازگشت.

او همچنین گفت بریتانیا تلگراف روزنامه است که آن را احتمالا خواهد بود ماه قبل از مسافران از بریتانیا و اتحادیه اروپا مجاز در ایالات متحده و پایان واقعی از بحران خواهد آمد تنها با توسعه یک واکسن.

“من امیدوارم که برای رسیدن به برخی از درجه ای از املاک نرمال در عرض یک سال یا بیشتر. اما من فکر نمی کنم آن را در این زمستان یا پاییز; ما توان دیدن آن را برای کمی بیشتر,” او گفت: انتظار این ویروس برای رفتن به جلو و عقب در ایالات متحده از طریق چند چرخه.

Fauci همچنین اشاره کرد که در حالی که این ویروس شده است سرکوب در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و شیکاگو و نیو اورلئان موارد در حال گسترش در جای دیگر. “ما شاهد چندین ایالت به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی و بازگشت به حالت عادی شروع به دیدن نشانه های اولیه [که] عفونت بالاتر از آنچه قبلا” او گفت:.

“ما پتانسیل ساخت واکسن قابل توجهی در حال پیشرفت است. ما شاید چهار یا پنج,” او گفت:. “شما هرگز نمی تواند تضمین موفقیت با یک واکسن که احمقانه به انجام این کار وجود دارد بنابراین بسیاری از امکانات از چیزهایی که رفتن اشتباه است. [اما] همه چیز ما را دیده اند از نتایج اولیه آن قابل تصور ما دو یا سه واکسن که موفق هستند.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

جهان شاهد بیش از 100 ، 000 به تازگی مورد تأیید هر روز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. جهانی مورد مجموع حدود 7.9 میلیون یکشنبه با حدود 433,000 مرگ و میر. ایالات متحده تا به حال حدود 2.1 میلیون نفر و 116,000 مرگ و میر.

هشدار برای N. Y.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در روز یکشنبه هشدار داد نیویورکی در برابر تحریک موج دوم coronavirus singling از کافه ها و رستوران ها در منهتن و Hamptons به عنوان بدترین مجرمین میان 25,000 شکایات واصل شده به دولت است.

“ما در حال رفتن به رفتن به آن مکان تاریک” کومو گفت:, و اضافه کرد که او خواهد reimpose خاموش شدن ناگهانی اگر کسب و کار موفق به تطابق با محدودیت های فعلی و مردم نیست اجتماعی فاصله. او همچنین تهدید به دور مشروب مجوز به کافه ها و رستوران ها.

کومو صدا زنگ در یکی از روزهای بهتری در مبارزه با کروناویروس در نیویورک است. هنگامی که مرکز شیوع ویروس در آمریکا دولت این است که در حال حاضر به مراتب بهتر از تقریبا دو دوجین از دیگران دیدن upticks.

تعداد موارد جدید در آریزونا افزایش یافته است و به بیش از 1 ، 000 در هر روز از کمتر از 400 زمانی که دولت را خاموش برداشته شد در اواسط ماه مه با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس.

رژیم صهیونیستی. mlb نیست که نیاز به ساکنان آریزونا به پوشیدن ماسک در مکان عمومی, با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی در خارج از دولت است.

در جاهای دیگر بارها در نیواورلئان در حال بازگشایی. سان فرانسیسکو رستوران ها از سر گرفته, هوای آزاد, صندلی جمعه و کالیفرنیا دولت اجازه داده هتل ها, باغ وحش, موزه ها و آکواریوم برای بازگشایی شده است.

یوتا و اورگان به حالت تعلیق بیشتر بازگشایی اقتصاد خود را به دلیل افزایش موارد است.

اروپا بازگشایی

اروپا یک گام جدید به سمت نرمال به عنوان بسیاری از کشورها مرزهای باز به همکار اروپایی ها پس از سه ماه از مستندات — اما حتی اگر اروپایی ها عاشق تعطیلات تابستان خود را, روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها آماده برای سفر دوباره.

گردشگران از آمریکا و آسیا و امریکا لاتین و شرق میانه خواهد شد فقط باید صبر کنید در حال حاضر. اروپا است که انتظار می رود برای شروع باز کردن برای برخی از بازدید کنندگان از جاهای دیگر در ماه آینده جزئیات نامشخص باقی می ماند.

رهبران اتحادیه اروپا در امور کمیسر Lauren جوهانسون گفته عضو سازمان ملل هفته گذشته که آنها “باید باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و پیشنهاد کرد که امروز یک تاریخ خوب است.

بسیاری از کشورها در حال انجام است که اجازه می دهد سفر از اتحادیه اروپا و انگلیس و بقیه اروپا را معمولا مهاجرت در منطقه که شامل کشورهای غیر اتحادیه اروپا از جمله سوئیس.

آن را پیچیده و تغییر درهم آمیخته از قوانین متفاوت است. و اگر چه گردشگری مناطق به شدت در حال شمارش را بر آنها بسیاری از اروپایی ها ممکن است تصمیم به ماندن نزدیک به خانه این تابستان.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و اتریش صدراعظم Sebastian Kurz هر دو برنامه ریزی برای تعطیلات در سرزمین خود را.

“توصیه این است اگر شما می خواهید واقعا امن تعطیلات در اتریش” وزیر خارجه اتریش الکساندر Schallenberg گفت: ORF تلویزیونی یادآوری تقلا در ماه مارس به خانه آوردن هزاران نفر از گردشگران به عنوان مرز بسته ناودان. “در اتریش, شما می دانید که شما مجبور به عبور از مرز اگر شما می خواهید برای دریافت و شما می دانید زیرساخت ها و سیستم بهداشت و درمان خوبی است.”

دولت آلمان کمک کرد که پرواز 240,000 مردم خانه به عنوان همه گیر شد نیز هیچ تمایلی به تکرار آن تجربه است.

“من به تمام کسانی که سفر: لذت بردن از تعطیلات تابستانی خود را — اما لذت بردن از آن را با احتیاط و مسئولیت” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت. “در تابستان, تعطیلات, ما می خواهیم به آن را به عنوان سخت به عنوان امکان پذیر است برای این ویروس به گسترش دوباره در اروپا است.”

موارد در آسیا

چین روز یکشنبه گزارش داد که بالاترین مجموع روزانه جدید کروناویروس موارد در دو ماه و عفونت در کره جنوبی افزایش یافت نشان میدهد که چگونه این بیماری می تواند دوباره به عنوان محدودیت در کسب و کار و سفر برداشته می شوند.

دولت کره جنوبی گزارش 34 مورد بیشتر اضافه کردن به یک روند رو به بالا. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اکثر آنها در بیشتر سئول منطقه که در آن نیمی از کشور را 51 میلیون نفر زندگی می کنند. موارد جدید مرتبط شده اند به شب زنده داری موسسات کلیسای خدمات تجارت الکترونیکی انبار و درب-به-درب فروشندگان.

چین تا به حال 57 جدید تایید موارد در 24 ساعت از طریق نیمه شب شنبه ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است. که بالاترین میزان از اواسط ماه مارس و شامل 36 در پایتخت پکن-اولین موارد تایید شده در این شهرستان از 20 میلیون نفر در 50 روز.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=7WYjPoHl4Uk]

پکن موارد همه مربوط به بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار که تعطیل رسمی چین سرویس خبری گزارش با استناد به این شهر کنترل بیماری آژانس.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Derek Hawkins, Paul Schemm, Meryl Kornfield بریتنی Shammas و کارون Demirjian از واشنگتن پست; توسط Geir Moulson جو مک دونالد Hyung-Jin Kim, کارلا K. Johnson, جیل Colvin و کارکنان از آسوشیتد پرس; و توسط یان فیشر و Nic Querolo خبری بلومبرگ.

کارلوس کاستیلو اسقف اعظم لیما, پرو, نوسانات یک censer بیش از برخی از بیش از 4000 پرتره از coronavirus قربانیان نمایش داده شده در روز یکشنبه جمعی در کلیسای جامع از لیما. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/615covid/. (AP/رودریگو Abd) “>
عکس
AP
کارلوس کاستیلو اسقف اعظم لیما, پرو, نوسانات یک censer بیش از برخی از بیش از 4000 پرتره از coronavirus قربانیان نمایش داده شده در روز یکشنبه جمعی در کلیسای جامع از لیما. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/615covid/. (AP/رودریگو Abd)

روسیه سربازان گارد ملی برای ایستادن یک جلسه یکشنبه به عنوان آنها آماده برای محافظت از منطقه در میدان سرخ در مسکو قبل از تمرین برای رژه نظامی. (AP/الکساندر Zemlianichenko) “>
عکس
AP
روسیه سربازان گارد ملی برای ایستادن یک جلسه یکشنبه به عنوان آنها آماده برای محافظت از منطقه در میدان سرخ در مسکو قبل از تمرین برای رژه نظامی. (AP/الکساندر Zemlianichenko)

وسایل نقلیه خط تا یکشنبه در یک درایو-از طریق خود سواب coronavirus تست سایت در یک داروخانه CVS در ققنوس. (AP/Ross D. فرانکلین) “>
عکس
AP
وسایل نقلیه خط تا یکشنبه در یک درایو-از طریق خود سواب coronavirus تست سایت در یک داروخانه CVS در ققنوس. (AP/Ross D. فرانکلین)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>