کارشناسان با احتیاط اقتصادی راه اندازی مجدد با عید پاک

Category: آرکانساس Comments: No comments

پراویدنس, R. I. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد این کشور برای کسب و کار باز اواسط ماه آوریل است اما برخی از کارشناسان هشدار می دهند آن را به عنوان آسان نیست که کوه در می رم سوئیچ: اقتصاد اجرا بر روی اعتماد به نفس و این که به احتمال زیاد در تامین کوتاه مدت تا زمانی که coronavirus موارد در ایالات متحده هنوز هم در حال افزایش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او می خواهد کسب و کار “باز کردن و فقط مشتاق به عید پاک” که می افتد در مارس 12. که در تضاد با بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی که هشدار می دهند که محدودیت تنها باید به تدریج برداشته و یک بار اطلاعات بیشتر درباره میزان عفونت در دسترس است. آنها انتظار می رود تلاش برای جلوگیری از این بیماری ادامه خواهد داد برای چند ماه حداقل.

با وجود نوسانات در بازارهای مالی و افزایش بیکاری — که هر دو می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال — بسیاری از کسب و کار می گویند روشن نیست که بازگشایی خواهد شد و حتی یک گزینه در چند هفته: آنها به دنبال سفارشات مجموعه در هر ایالت و بسیاری از کسانی که در حال باز و یا می توان در هر زمان. آنها نگران هستند که باز کردن بیش از حد به زودی دیده می شود می تواند به عنوان غیر مسئولانه است. و حتی اگر آنها بازگشایی خواهد مشتریان می آیند اگر ویروس نیست تحت کنترل ؟

“او نه واقع بینانه است. چگونه می تواند به شما باز اگر موارد بالا رفتن روز به روز پرسید:” پل Boutros که صاحب سمت شرق جیب یک رستوران کوچک که از دست داده است بسیاری از کسب و کار خود را پس از نزدیکی دانشگاه براون فرستاده دانش آموزان خانه دو هفته پیش.

گروه های کسب و کار از جمله آمریکا اتاق بازرگانی و فدراسیون ملی کسب و کار مستقل هستند محتاط. آنها می گویند بازگشایی یک تماس کارشناسان بهداشت و درمان را داشته باشد; در ضمن آنها با تمرکز بر گرفتن کمک مالی برای کسب و کار.

برخی از رهبران کسب و کار و کارگران البته پشت این ایده از یک کوتاه تر shutdown. در پست های اخیر در توییتر سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein گفت: کسانی که در معرض خطر پایین تر باید بازگشت به کار در چند هفته.

“اقدامات شدید برای پهن کردن ویروس ‘curve’ معقول است — برای یک زمان-برای دراز کردن فشار بر روی سلامت زیرساخت ها است. اما خرد اقتصاد شغل و روحیه نیز یک مسئله بهداشتی-و فراتر از آن,” او گفت:.

Taggart بارون است که در امور مالی است و کار از خانه خود را در بنتون ویل در طول شیوع گفت: او را به اتاق بیشتر اگر او اجازه داده شد — و که او می تواند هزینه های بیشتر هم مانند ناهار بیرون.

“من نگران انسانی و اقتصادی تاثیر مجبور خاموش کردن با هیچ تعریف پایانی” گفت: بارون. “ما در حال کشتن یک مگس با یک موشک.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که هشدار دادند و گاهی سرزنش تن در روزانه خود را در جلسات اغلب او را با یک فویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول شیوع بیماری پیشنهاد کرده است یک صحنه باز در نهایت. او گفت که شاید افراد جوان که به نظر می رسد کمتر آسیب دیده و یا افرادی که در حال بهبود از ویروس-اگر دانشمندان قادر به تایید این بدان معناست که آنها باید ایمنی — می تواند شروع به بازگشت به کار.

کومو وجود دارد گفت: هیچ نیاز به “انتخاب بین هوشمند سلامت استراتژی هوشمند و استراتژی اقتصادی. ما می توانید هر دو را انجام دهد و ما باید هر دو را انجام دهد.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

در اروپا دولت و رهبران صنعت در حال بحث تا چه حد از خاموش کردن و کدام بخش ها “ضروری است.” در ایتالیا که منجر دنیا در مرگ و میر ناشی از این ویروس دولت محکم کردن آن مستند بیشتر, در حالی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اخیرا به خواست کارکنان در صنایع کلیدی به ادامه نمایش برای کار. سه ماه پس از آغاز شیوع این بیماری در چین کسب و کار هنوز به حالت عادی بازگشت.

اما به عنوان مشکل آن را به تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد آمریکا مجدد آنها ممکن است حتی سخت تر به خصوص اگر آن اتفاق می افتد در حالی که هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان در مورد وقوع این مسیر است. اگر یک راه اندازی مجدد می آید خیلی زود آن را نیز می تواند سوخت بیشتر همه گیر که در آن بیش از 20 ، 000 نفر که در حال حاضر مرده در سطح جهان است.

تحقیقات اقتصادی قبلی و بیماری های همه گیر که نیست به عنوان شدید پیدا کرده است که مردم به طور داوطلبانه به عقب کشیده در, خرید, سفر و فعالیت های دیگر برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض از جمعیت با توجه به کنستانس شکارچی اقتصاددان ارشد در KPMG. بنابراین هزینه های مصرف کننده به احتمال زیاد باقی می ماند و ضعیف حتی اگر کسب و کار تا حد زیادی بازگشایی شد.

“این بسیار دشوار است برای گفتن به مردم, ‘هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ای. ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه به دلیل وجود برخی از سیاستمداری که فکر می کند رشد تولید ناخالص داخلی است که واقعا چه تعداد”” بیل گیتس عمده نیکوکار به جهانی بهداشت تلاش در مصاحبه ای گفت که بخشی از یک مجموعه سازماندهی شده توسط TED.

صنعت سفر برای یک انتظار دارد که حتی اگر محدودیت های شدید برداشته و پس از سه ماه تقاضا برای سفر هوایی خواهد بود تضعیف و از دست دادن شغل و ضریب اطمینان مصرف کننده با توجه به تجزیه و تحلیل سه شنبه منتشر شد توسط سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن های صنعت تجارت ، این انجمن انتظار دارد جهانی تقاضای مسافر به پایین 65 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره است. توسط سه ماهه چهارم است که می تواند محدود به 10% کاهش این گروه گفت.

وجود دارد همچنین اضافه بار کارگران در این روز است که می تواند یک بخشی از بازگشایی دشوار است. بسیاری از مردم در نیروی کار باید اعضای خانواده در خانه که ممکن است نیاز به مراقبت یا که آسیب پذیر به ویروس و یا کارگران ممکن است خود را در قرنطینه می شود اشاره کرد لوری سفید و رئیس جمهور بیشتر مشیت اتاق بازرگانی است. در بسیاری از مکان ها مدارس تعطیل هستند برای آینده قابل پیش بینی است, بنابراین مراقبت از کودکان خود را ممکن است به جلوگیری از بازگشت به کار.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

هزینه این ویروس را مجبور به پرداخت می شود یک راه یا دیگری گفت: گابریل Ehrlich, مدیر تحقیق و سمینار در کمی اقتصاد در دانشگاه میشیگان. ما می توانیم پرداخت آن در حال حاضر با استفاده از خاموش شدن ناگهانی برای آرام کردن این ویروس را گسترش در حالی که ما در سطح شیب دار تا توانایی ما برای مدیریت آن و یا بعد از آن در صورت افزایش بهداشت عمومی هزینه اگر عفونت افزایش است.

“من نمی خواهم به تطهیر و یا به حداقل رساندن این واقعیت است که وجود دارد واقعا قابل توجهی از هزینه های اقتصادی,” Ehrlich گفت. “اما واقعیت این است که گرفتن این بیماری تحت کنترل است و همچنین مفید برای اقتصاد است.”

جیمز علامت که صاحب رستوران شمال و پادشاه در پراویدنس گفت: هل دادن به راه اندازی مجدد اقتصاد قبل از بحران بهداشت و درمان است و بیش خود را از کسب و کار مانند خود را در یک موقعیت وحشتناک. به عنوان چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد برخی از اهرم برای کسب و کارهای کوچک به مذاکره با صاحبخانه یا بانک اجاره مسکن و پرداخت بدهی. اگر همه چیز بازگشایی شد در حالی که coronavirus هنوز پخش كردن, او می تواند تحت فشار قرار دادن کارکنان خود و مشتریان در معرض خطر به پرداخت صورتحساب آن.

“من فکر نمی کنم که هیچ راه حل اقتصادی تا زمانی که از سلامت طرف این می شود حل” مارک گفت. “ما نمی توانیم این عجله.”

اطلاعات در این مقاله به کمک کریس Rugaber از آسوشیتد پرس.

SundayMonday کسب و کار در 03/29/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>