پرداخت های اضافی ایجاد انگیزه متانت و اشتغال در میان افرادی که دوره نقاهت بعد از اعتیاد

Category: وب وایر Comments: No comments

پس از یک yearlong مطالعه از افراد با وابستگی به مواد افیونی دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی گزارش محققان شواهدی وجود دارد که با اضافه کردن 8 دلار در ساعت به حقوق خود را ممکن است کمک به کسانی که در بهبود اقامت رایگان مواد مخدر دیگر و همچنین آنها را تشویق به گرفتن و نگه داشتن به طور منظم شغل.

محققان می گویند فقر است که فاکتور خطر مستقل برای سوء مصرف مواد مخدر که طرح درمان تا حد زیادی نادیده گرفت.

در گزارش این مطالعه که در مجله اپیدمیولوژی و جامعه سلامت آنلاین Feb. 21 محققان می گویند مداخله خود را می تواند به طور گسترده ای در کم درآمد محله به عنوان یک راه برای ترویج اشتغال و کاهش استفاده از مواد مخدر و کمک به کسانی که ویران با مواد مخدر بحران ادغام بهتر به جوامع خود.

“ما امیدوار بودیم به یک نتیجه مثبت از مطالعه ما اما من فکر نمی کنم که ما انتظار آن را به کار کاملا به خوبی می گوید:” اوت Holtyn دکتری استادیار روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی.

Holtyn می گوید این محرک مالی بود زاییده افکار کنت سیلورمن, Ph. D., استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. برای بیش از دو دهه است كه توسعه درمانی محل کار استراتژی برای کمک به ترویج اشتغال در حالی که کاهش استفاده از مواد مخدر.

برای این مطالعه تیم تحقیقاتی, استخدام 91 شرکت کنندگان از مرکز آموزش و سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز Bayview مرکز پزشکی دانشگاه در, Baltimore, Maryland. شرکت کنندگان در سنین 21 تا 74 و پرداخت شد 8 دلار در ساعت با اختیاری $2 جایزه به عنوان آنها را از طریق رفت سه ماه آموزش کار و تست مواد مخدر. همه شرکت کنندگان شد و پس از آن دعوت به کار با استخدام متخصص برای کمک به آنها دریافت یک شغل در جامعه است.

حدود 56 درصد از شرکت کنندگان آمریکایی آفریقایی تبار بودند حدود 40 درصد سفید و 55 درصد مرد بودند. همه شرکت کنندگان تحت درمان با متادون يا بوپرنورفين برای وابستگی به مواد افیونی.

از شرکت کنندگان در 98 درصد در فقر زندگی می کردند با توجه به 2018 فقر آستانه تعیین شده توسط اداره آمار ایالات متحده و تقریبا 75 درصد بیکار بودند حداقل سه سال قبل از مطالعه.

چهل و چهار نفر به طور تصادفی انتخاب شده برای دریافت یک دستمزد مکمل از 8 دلار در هر ساعت پس از سه ماه اول و 47 نفر در گروه دیگر بدون دریافت اضافی مشوق های مالی فراتر از سه ماه اول آموزش و تست مواد مخدر.

همه شرکت کنندگان قرار گرفتند به طور منظم ادرار صفحه نمایش سه بار در هر هفته است که بیشتر شد متناوب اگر فرد باقی مانده عاری از مواد مخدر. اگر یکی از شرکت کنندگان دریافت دستمزد مکمل آزمایش مثبت برای کوکائین و یا مصرف مواد مخدر دستمزد مکمل کاهش یافت به $1 و مکرر تست از سر گرفت. برای هر روز شرکت کنندگان دارو رایگان, دستمزد مکمل افزایش یافت $1 در هر ساعت تا رسیدن به حداکثر از 8 دلار در هر ساعت.

در طول yearlong مداخله 65 درصد از مردم با دستمزد مکمل ارائه شده از نمونه های ادرار رایگان از مصرف مواد مخدر و کوکائین در مقایسه با 45 درصد از کسانی که بدون دستمزد مکمل.

مردم با دستمزد مکمل نیز 2.9 برابر بیشتر احتمال دارد به یک کار و 2.7 برابر بیشتر احتمال دارد به افزایش از فقر تا پایان سال نسبت به کسانی که بدون دستمزد مکمل.

“پس از این مطالعه اکثریت قریب به اتفاق مردم بیکار که شرکت وارد شده به نیروی کار با حداقل دستمزد مواضع بنابراین ما فکر می کنم دستمزد مکمل مفید در ارائه انگیزه برای حفظ شغل است که در زمان می تواند استرس زا و دشوار است می گوید:” Holtyn. او می گوید: شرکت کنندگان در ساخت و ساز, فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, خدمات, صنعت, تمیز کردن خانه و تحویل.

محققان هشدار می دهند که به دلیل دستمزد مکمل ها و تست مواد مخدر متوقف شد و پس از طی دوره مطالعه آنها ادامه خواهد داد به دنبال شرکت کنندگان برای یک سال دیگر برای دیدن اگر کاهش استفاده از مواد مخدر و سازگار اشتغال اثرات باقی بماند. آنها همچنین تست خود دستمزد مکمل مداخله با بی خانمان بزرگسالان که استفاده از الکل اختلال است.

اضافی نویسندگان شامل فارست Toegel, Shrinidhi Subramaniam, Brent جارویس جینی-ماری Leoutsakos و مایکل Fingerhood.

بودجه برای مطالعه ارائه شده توسط موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر (R01DA037314 و T32DA07209).

محققان هیچ تضاد منافع به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>