اکسون موبیل کمک به Houston-منطقه مواد غذایی بانک ها به ارائه یک میلیون وعده های غذایی

Category: وب وایر Comments: No comments

اکسون موبیل را فراهم خواهد کرد حدود 1 میلیون وعده های غذایی به Houston-ساکنان منطقه نهفته COVID-19 بیماری همه گیر از طریق 250.000 دلار در کمک های مواد غذایی محلی بانک ها.

هوستون مواد غذایی بانک دریافت خواهد کرد $200,000 از جمله 50000 دلار ارزش بنزین کارت های هدیه را برای استفاده در اکسون – موبیل و مارک های خرده فروشی ایستگاه برای کمک به ارائه مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند. مونتگومری کانتی بانک مواد غذایی را دریافت خواهد کرد $50,000 از این شرکت است که دارای سابقه ای طولانی در حمایت از سازمان های جامعه است.

“ما از ارزش نقش مهم هوستون و Montgomery County مواد غذایی بانک ها در تامین مواد غذایی برای جمعیت های آسیب پذیر در منطقه هوستون در طول این زمان دشوار است” گفت: سوزان McCarron, معاون رئیس جمهور و دولت در امور اکسون موبیل. “ما امیدواریم که کمک های ما کمک خواهد کرد که تلاش های خود را و کسانی که نیاز به کمک به جامعه ما می کشد با هم به شکست COVID-19.”

هوستون بانک مواد غذایی در حال کار با صدها سازمان غیر انتفاعی در منطقه برای تغذیه کودکان, خانواده ها و شهروندان ارشد در مواجهه با مشکلات به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

“صدها هزار نفر از مردم در هوستون بانک مواد غذایی و شرکای آن و این تعداد افزایش قابل توجهی به عنوان COVID-19 وضعیت توسعه یافته و در ادامه گفت:” برایان گرین, رئيس جمهور و مدیر اجرایی هوستون بانک مواد غذایی.

“ما با ارائه خدمات ضروری و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای پاسخگویی به تقاضای جامعه, اما ما می توانیم آن را به تنهایی. این کمک مالی سخاوتمندانه از اکسون موبیل اجازه می دهد ما را به ارائه مواد غذایی برای کودکان, ارشد شهروندان و خانواده ها از جمله آسیب پذیر ترین کسانی که اصلا به این معنی که ذخایر مواد غذایی و سایر ملزومات. ما از اکسون موبیل برای اینکه یک شریک به خصوص در این بی سابقه ای زمان نیاز است.”

مونتگومری کانتی بانک مواد غذایی نیز شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا برای مواد غذایی و در حال کار با بیش از 60 شریک سازمان های محلی مستقل مدارس و بالغ ارشد مجتمع شریک برای اطمینان از امن توزیع در این زمان نیاز است.

“ما در حال غرق با قدردانی برای کمک مالی سخاوتمندانه از اکسون موبیل” گفت: Allison Hulett رئیس جمهور و رئیس اجرایی در مونتگومری بانک مواد غذایی. “ده ها هزار نفر از مردم به دنبال ما برای گرسنگی امداد در طول این زمان به چالش کشیدن. ما خدا را شکر برای حمایت خود را بنابراین ما ممکن است اضافه کردن اندازه گیری ثبات به کسانی که تحت تاثیر را در فرم از وعده غذایی بعدی خود را.”

اکسون موبیل که حدود 11,000 کارکنان زندگی و کار بیشتر هوستون منطقه باقی می ماند متمرکز بر حفظ نیروی کار خود را امن و سالم برای حفظ عملیات خود را و به حداکثر رساندن تولید مواد حیاتی برای واکنش جهانی.

این شرکت تولید کننده ایزوپروپیل الکل استفاده شده است که برای تولید ضد عفونی کننده دست و همچنین تولید پلی پروپیلن است که مورد استفاده برای ایجاد ماسک محافظ صورت و سپر.

اکسون موبیل نیز همکاری با مرکز جهانی پزشکی برای نوآوری در طراحی و حمایت از تولید قابل استفاده مجدد سپر و ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

###

در مورد اکسون موبیل

اکسون موبیل شرکت یکی از بزرگترین داد و ستد عمومی بین المللی انرژی شرکت با استفاده از فن آوری و نوآوری برای کمک به دیدار با جهانی انرژی در حال رشد نیاز دارد. اکسون موبیل درگیر در طیف وسیعی از فعالیت های بشردوستانه است که پیشرفت آموزش و پرورش با تمرکز بر ریاضی و علوم در ایالات متحده ترویج زنان به عنوان کاتالیزور برای توسعه اقتصادی و مبارزه با مالاریا. در سال 2018 به همراه کارکنان و بازنشستگان اکسون موبیل آن بخش و وابستگان و اکسون موبیل بنیاد ارائه شده $211 میلیون سهم در سراسر جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید exxonmobil.com و انرژی عامل.

در مورد هوستون مواد غذایی بانک

هوستون بانک مواد غذایی ماموریت به ارائه مواد غذایی برای زندگی بهتر. در سال گذشته ما با ارائه دسترسی به 104 میلیون وعده های غذایی مغذی در 18 شهرستان در جنوب شرقی تگزاس از طریق ما 1,500 شرکای اجتماعی است که شامل مواد غذایی pantries سوپ آشپزخانه, اجتماعی, ارائه دهندگان خدمات و مدارس. ما باید تمرکز قوی بر روی غذاهای سالم و تازه تولید کند. علاوه بر توزیع مواد غذایی ما با ارائه خدمات و اتصال به برنامه هایی که آدرس علل ریشه ای گرسنگی و با هدف کمک به خانواده های رسیدن به ثبات دراز مدت از جمله تغذیه, آموزش کار, آموزش مدیریت سلامت و کمک به تامین امنیت دولتی کمک. ما یک منبع برای افراد و خانواده ها در برابر مشکلات. ما یک راه حل برای زباله های مواد غذایی, کار با فروشگاه های مواد غذایی و تولید کنندگان به نجات غذایی قبل از آن می رسد محل های دفن زباله. در همکاری با جامعه ما, ما مدافع برای تغییر سیاست و ترویج گفت و گو در راه برای افزایش دسترسی به مواد غذایی و برای بهبود زندگی کسانی که به ما خدمت می کنند. هوستون مواد غذایی بانک کار می کند در کنار ما شریک بانک های مواد غذایی در مونتگومری کانتی گلوستون کشور و Brazos دره. هوستون مواد غذایی بانک یک عضو تایید شده از تغذیه امریکا, مواد غذایی کشور شبکه بانکی با چهار امتیاز ستاره از موسسه خیریه ناوبر.

در مورد Montgomery County مواد غذایی بانک

Montgomery County بانک مواد غذایی آغاز شد و در سال 1985 به عنوان یک درب-به-درب عملیات اجرا از ماشین تنه توسط یک گروه کوچک از داوطلبان که مایل به خدمت به کسانی که نیاز دارند در جامعه خود را. در طول 30 سال گذشته سخاوتمندانه خیرین و داوطلبان ساخته شده است آن را به یک سازمان قادر به توزیع بیش از 8 میلیون پوند از غذا سالانه است. بانک غذایی نیز میزبان همراه غذا توزیع, پیشنهادات تغذیه ای در برنامه های آموزش و پرورش, کمک اضطراری در زمان از یک فاجعه یا بحران فراهم می کند و برنامه غذا برای کودکان و شهروندان ارشد.

Montgomery County بانک مواد غذایی است 501(c)(3) اجاره توسط ایالت تگزاس و عضو تگزاس مواد غذایی شبکه بانکی و تغذیه امریکا است. دفتر مرکزی آن واقع شده است در 1 مواد غذایی برای زندگی راه در کنر در نزدیکی بزرگراه. 242 و من-45 فقط در شمال جنگل.

برای اطلاعات بیشتر به کتاب یک تور و یا داوطلب در مرکز و یا به پولی کمک مالی و یا مواد غذایی سهم بازدید www.mcfoodbank.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>