چشم در بودجه

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — در ابتدا از covid-19 همه گیر در اواسط ماه مارس, دانشگاه آرکانزاس مدیر ورزشی شکارچی Yurachek گفت: بخش خواهد بود آماده برای رسیدگی مالی پیامدهای بحران ،

ورزشی بخش ارائه بودجه آوریل 24 با پیش بینی درآمد $124.5 میلیون دلار برای 2020-21 سال مالی شروع می شود که ژوئیه 1. پیشنهاد شده است که بودجه را نگه دارید ثابت اگر فوتبال فصل درآمد حاصل در دوره با ظرفیت نامحدود در 76,000-صندلی رینولدز Razorback ورزشگاه.

اگر مقامات بهداشتی در هماهنگی با UA دولت قرار داده و محدودیت در تعداد جمعیت است که شروع به نگاه بیشتر به احتمال زیاد تعدیل خواهد شد و باید ساخته شود.

Yurachek اظهار داشت هدف شده اند را به نگه داشتن دانش آموز-ورزشکار تجربه دست نخورده به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است و به کاهش کارکنان و یا برنامه های میان بحران است. تا کنون این اهداف دست نخورده باقی می ماند اما پس از آن دوباره آرکانزاس است و نه تا به حال برای مقابله با یک محدود از فوتبال درآمد. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

به عنوان Yurachek گفت: Arkansas Democrat-Gazette در مه “وقتی که شما کاهش درآمد خود را با 10 یا 20 درصد نسبت ما رو به کاهش هزینه های ما در همان درصد.”

Yurachek گفت: فصل-بلیط پایگاه در اطراف 31,000 پس از آخرین Razorback پایه و اساس مبارزات انتخاباتی که حدود 91 درصد از اعضای بنیاد تمدید کرده بود تعهدات خود را برای 2020-21 سال مالی. این گروه به حالت تعلیق در یک بازی فوتبال, فروش بلیط برای هم بودن در حالی که مناسب اندازه جمعیت در حال بحث است.

در حالی که هیچ ورزشی در UA قطع شده است, هیچ کارکنان furloughed یا شغل حذف شده و هیچ حقوق کاهش می یابد UA ورزشی اداره شده است بررسی راه هایی برای اصلاح بودجه است.

کاهش می تواند از چندین راه مانند سفر, بازاریابی و تبلیغات, استخدام و به معنی دیگر. و اگر حالات منفی بازی مانند موج دیگری از coronavirus و محدودیت های شدید در جمعیت اندازه در رویدادهای ورزشی و قطعا دیگر به معنی کاهش هزینه ها را باید روی میز.

مربیان در سراسر هیئت مدیره در آرکانزاس باید brainstormed در طول راه در مورد آنچه که می توانید انجام دهید برای کمک به یک گروه است که در عمل در سیاه و سفید تنها در سه ورزشی: فوتبال مردان بسکتبال و بیس بال.

سال اول مربی تیم فوتبال سام پیتمن که هنوز به انجام اولین عمل با Razorbacks شد قاطعانه در مورد نگه داشتن همه 19 برنامه های زنده و ماندگار اخیرا در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران.

“خط پایین این است که ما انجام خواهد داد هر چه ما نیاز به انجام به موفقیت در آرکانزاس و به نگه داشتن تمام برنامه های زنده” پیتمن گفت. “و اگر ما نیاز به قطع پرداخت ما قطع پرداخت. آن است که آنچه در آن است.

“شرایط تغییر کرده و ما باید به رول با آن است. هر آن ممکن است این چیزی است که ما باید انجام دهیم اما هر برنامه در دانشگاه آرکانزاس مهم است. بنابراین اگر آن را طول می کشد بخشی از حقوق و دستمزد به نگه داشتن یکی دیگر از برنامه زنده پس از آن که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم.”

پیتمن در میان بسیاری از مربیان که به ذکر برخی از تکنولوژی ویدئو کنفرانس شاغل در طول همه گیر می تواند قدرت ماندن و صرفه جویی در پول در مناطقی مانند استخدام در سال به آمده است.

“من فکر می کنم آنها شده است قادر به کشف کردن ‘هی وجود دارد کمی بهتر راه کارآمد تر راه برای انجام این کار که شاید من لازم نیست برای رفتن در جاده ها و جذب مانند ما شده اند در سراسر زندگی حرفه ای من?'” Yurachek گفت: در طول یک ظاهر در یک Razorback Roadshow در اوایل بهار. “با برخی از چیزهایی که آنها در حال حاضر انجام می دهند و عملا آنها گفت:” هی این کار برای ما.”

هر چند این مدرسه درآمد از دست رفته در طول بهار با لغو بازی بیس بال و سافت بال و هیچ منزل و میدانی در دیدار با Razorbacks نیز ذخیره هزینه های سفر و اسکان هزینه های داشتن هزینه های پایین تر برای ورزشکاران مواد غذایی و تغذیه و با صرفه جویی در اقلام به عنوان ساده به عنوان پایین آب و قبوض آب و برق در پردیس امکانات.

این Razorbacks اند و نه تا به حال به احساس مالی رایت هنوز که منجر شده برخی از کوچکتر مدارس به قطع تمام برنامه ها مانند دانشگاه سینسیناتی, فوتبال, قدیمی قلمرو مردان, کشتی و ورزش از مردان صلیب کشور مردان گلف و تنیس زنان در اکران, در میان دیگران.

UA بسکتبال زنان مربی مایک با همسایگان در انتظار حقوق و دستمزد افزایش, توافق در گفتگو با Yurachek که رفته در پشت رایتر پس از ویروس بحران آغاز شد و او نمی فرسایش در مورد آن.

همسایه گفت: او اساسا نمی توان گفت به در نظر گرفتن راه هایی برای اصلاح خود برنامه و بودجه.

“من همیشه یک امید برای بهترین است اما برنامه ریزی برای بدترین [فرد],” همسایه گفت: در اواخر ماه آوریل است. “مطمئن در پشت ذهن من هنگامی که من به تماشای ببر پادشاه و [تفکر] ‘چه خواهد بود؟’ آن را می سازد شما خدا را شکر برای آنچه که ما فراموش کرده اند.

“شما رو به یک طرح. من فقط از نوع شخصا آن را هفته به هفته, شما می دانید. اکثر هفته من حتی از آن همه راه را از طریق هفته بدون نیاز به تغییر است.”

همسایه گفت: او به دنبال راهنمایی از Yurachek و SEC کمیسر گرگ سنکی در سراسر covid-19 سکون.

“آنها دو باهوش ترین مردم من تا کنون نشسته در جلسات بنابراین من با استفاده از آنها به عنوان راهنمای من,” او گفت:. “من آن گرفته شده هفته به هفته. اما این برنامه در محل هستند برای اینکه این چیزی نیست بیش از هفته آینده و یا می رود در هفته آینده پس از آن. من نوع نگاه به آن است که راه و نه بیش از حد جلوتر از خودم اما من به طور مداوم به دنبال در مورد برنامه ریزی برای بدترین.”

زنان بسکتبال برنامه به تازگی برنامه ریزی چند در دولت بازی در خانه و در جاده و در خنثی سایت در آرکانزاس مرکزی.

Yurachek اعلام کرد دو هفته پیش که UA مربیان شد رایگان به برنامه بازی برابر تمام در مدارس دولتی یک سیاست است که قبلا محدود به بازی در برابر مدارس در UA سیستم در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک و دانشگاه آرکانزاس-پاین بلاف. کسانی که بازی درو می تواند صرفه جویی قابل توجهی در سفر و دیگر عوامل و باید افزایش حضور و غیاب.

Razorbacks مربی بیس بال Dave Van Horn بلافاصله در زمان ابتکار عمل را در آن درخواست و برنامه ریزی شده بازی برابر ایالتی آرکانزاس و دانشگاه آرکانزاس مرکزی اضافه کردن به که قبلا مرتب بازی برابر UALR و UABP که اجازه خواهد داد که تیم او به بازی در تمام چهار در دولت من بخش مخالفان در 2021.

برای آینده کشور عبور, فصل, مربی تیم لنس Harter است تشکیل شده و تقریبا تمام منطقه ای برنامه قبل از postseason. به عنوان این برنامه در حال حاضر در حال نشسته در دو دیدار در Stillwater, Okla., سه ساعت فاصله است و دورترین از Razorbacks خواهد در سفر متقابل کشور قبل از SEC قهرمانی در باتون روژ و NCAA regionals در کالج استیشن تگزاس. NCAA قهرمانی در Stillwater, Okla., در نوامبر. 21.

مربی کریس Bucknam مردان صلیب کشور تیم مشابه برنامه هر چند که ناقص است و هنوز هم ممکن است برخی از ترفند.

هر دو کشور عبور تیم را تا قبل از covid-19 شیوع یک خانه ملاقات سپتامبر. 4 به نام آرکانزاس, پیش نمایش برنامه ریزی شده است که شامل دیگر UA سیستم مدارس و منطقه ای دیگر تیم ها.

UA بسکتبال مردان مربی nest به تازگی اعلام کرد که دو بازی توافق با اوکلاهما به بازی بازی های Sooners در تولسا که به کاهش هزینه های سفر. این معامله می تواند گسترش به چهار بازی توافق.

او پرسید که آیا او تا به حال به نگه داشتن هزینه-برش اقدامات فعالانه داشته باشید.

“من فکر می کنم در هر خط از کار شما در, آیا آن را از روزنامه کسب و کار ما و یا بسکتبال یا NBA مقابل دفاتر, من فکر می کنم همه ما آگاهانه بودجه در حال حاضر” Musselman گفت. “ما انجام داده اند برخی از چیزهایی که در حال حاضر آن است که آیا با سراغ خدمات و یا هر آنچه به سعی کنید به عنوان از لحاظ مالی مسئول که ما احتمالا می تواند.

“بدون شک وجود دارد. مهم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد رفتن به جلو ما در حال حاضر تصمیم گیری ساخته شده است که حس بیشتر از بودجه در نظر و بدیهی است که هر چه اتفاق می افتد رفتن به جلو وجود خواهد داشت بیشتر فکر را در آن قرار دهید.”

Mussleman گفت: بسکتبال عملیات مدیر آنتونی Ruta شناسایی مناطق دیگر بسکتبال مردان می تواند از لحاظ مالی مسئول حرکت می کند.

UA سافتبال بانوان مربی کورتنی Deifel گفت Yurachek و کلیتون همیلتون بخش رئیس امور مالی باید “انجام یک کار فوق العاده ای” در رهبری در مورد بودجه و برنامه ریزی.

“آنها فقط به نوع خواسته ما به آن نگاه کنید و فقط جایی که ما باید برخی از بازده,” Deifel گفت: در اوایل ممکن است. “آنها ساخته نشده و کاهش. من می دانم که در بسیاری از حالات مختلف حرکت رو به جلو است و ما در حال رفتن به واقعا می دانیم آنچه که به نظر می رسد تا زمانی که آن اتفاق می افتد. من نمی دانم من اعتماد نیت خود را و آنها مایل به انجام چه چیزی بهترین را برای دانشجو-ورزشکاران است.

“من نمی دانم آنچه در آن به مانند نگاه کنید اگر ما ندارد و فوتبال و تمام است. من واقعا امیدوارم که ما نمی بینیم که. ما فقط گرفتن که به عنوان ما آن را از شکارچی.”

زنان گلف مربی Shauna تیلور, صحبت های اولیه در این بحران گفت: پیام فرستاده شده بود “واقعا روشن است که ما دانش آموز ورزشکار ایمنی در حال حاضر مهم ترین قطعه” بود و او مطمئن نیستید در مورد بودجه-برش اقدامات در زمان.

“من مطمئن هستم که شکارچی است که احتمالا قرار دادن یک برنامه با هم به مطمئن شوید که همه ما آنچه که ما نیاز به موفقیت پس از این عبور” تیلور گفت.

“قطعا هر چیزی شنیده اما نوع در پشت ذهن من ساخت برنامه برای آن” مردان گلف مربی براد McMakin گفت: از بودجه برش در حالی که در همان زوم کنفرانس با تیلور.

“وجود دارد بنابراین بسیاری از مسابقات در کشور است که ما می تواند دوباره ترتیب برنامه های ما به بودجه بهتر است اگر ما به. اما من فکر می کنم شکارچی را به ما از هر فرصتی برای موفقیت در پایان ما.

“هر دو برنامه بسیار موفق بوده اند در گذشته و من می دانم که او می خواهد برای ادامه موفقیت برای دانشجو-ورزشکاران است. ما فقط هر چیزی شنیده نشده است, اما آن را قطعا در پشت ذهن من در حال حاضر.”

هر دو مردان و زنان گلف تیم شده اند و رقابتی در سطح ملی با هر تیم برنده SEC قهرمانی در سه سال گذشته و هر دو جوخه بودن وسایل در مسابقات قهرمانی NCAA. آنها باید هر دو بازی های برگزار شده مسابقات در مکزیک و کالیفرنیا نوع حوادث که موجب افزایش جذب بلکه نوعی که ممکن است کمتر در کوتاه مدت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>