صورت-ماسک ساز 400% تجمع بزرگ اسپرز خودی سهم فروش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آلفا Pro Tech Ltd. s رئیس روابط سرمایه گذار—بیوه سابق رئیس—در زمان استفاده از این شرکت بیش از 400 درصد افزایش در سال جاری به فروش 13.6 میلیون دلار در سهام.

دانا Millar شده است که یک عضو هیئت مدیره از سال 2017 همان سال او در اواخر شوهر و آلفا-Pro بنیانگذاران درگذشت, به فروش می رسد بیش از 350 ، 000 سهام در فوریه. 28 با توجه به نظارتی تشکیل پرونده. حتی پس از فروش Millar باقی مانده است این شرکت بزرگترین دارنده با بیش از 1.2 میلیون سهم های براده نشان می دهد ارزش 24 میلیون دلار بر اساس روز سه شنبه نزدیک است.

مراقبت های بهداشتی عرضه شرکت که مبادرت به فروش ماسک صورت در میان دیگر محصولات پزشکی دیده است آن قیمت سهام افزایش می یابد به عنوان سرمایه گذاران انباشت اشیاء بدست آمده به شرکت هایی که در ساخت چرخ دنده است که طراحی شده است برای کمک به محافظت در برابر گسترش بیماری های عفونی مانند Covid-19. در حالی که سهام آنها بیش از 350 درصد در سال گذشته آنها نیز فرار به تازگی در محدوده بین $3.20 و $41.59 از اوایل دسامبر.


Millar بود که نه تنها عضو آلفا نرم افزار مدیریت تکنولوژی را به استفاده از موشک قیمت سهم. چهار نفر دیگر از اعضای هیئت مدیره گزینه اعمال و به فروش می رسد میلیون ها نفر در سهام براده نشان می دهد. مدیر اجرایی لوید هافمن به فروش می رسد $7.76 میلیون نفر در سهام با توجه به براده آوردن کل برگزاری فقط 1000 تا سهام.

آلفا تکنولوژی طرفدار سهام غرق به اندازه 15% در چهارشنبه تجارت پس از اخبار مدیریت فروش و توزیع شده است. نه آلفا Pro Tech نماینده و نه Millar شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>