ماسک صورت و تب چک: صنعت کار نهایی دفتر اجتماعی-دورى طرح

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ماسک صورت روزانه نمایش های بهداشتی دست شویی ایستگاه و کل بسیاری از ضد عفونی کننده مورد نیاز خواهد بود پس از بازگشت کارگران به بیش از 500 میلیون فوت مربع از فضای اداری در شهر نیویورک است.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک همراه با یک لیست از کار و کسب و کار, گروه, منتشر شد مجموعه ای از مذاکره با استانداردهای روز شنبه به صورت امن به دفتر بازگشت. کایل براگ رئیس جمهور از اموال کارگران خدمات اتحادیه 32BJ SEIU گفت: بازگشایی دستورالعمل جامع ترین در کشور طراحی شده برای تقویت دفتر استانداردهای منتشر شده توسط دفتر والی ماه گذشته.

برخی از کارمندان می تواند پاک به بازگشت به میز خود در ماه جولای با فرض این شهرستان دیدار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو استاندارد برای فاز دوم اقتصادی بازگشایی.


موجود در استانداردهای توصیه به:

• هر کسی که نیاز به ورود به ساختمان به پوشیدن ماسک.

• ارائه نوعی از سلامت روزانه نمایش برای ساختمان کارکنان و بازدید کنندگان که می تواند شامل دما چک یا یک پرسشنامه در مورد علائم و بالقوه قرار گرفتن در معرض.

• حرکت مبلمان و دیگر وسایل برای اطمینان از 6 فوت اجتماعی فاصله می توان داشت در اتاق و لابی و امنیت بازرسی حمام و ورودی.

• ارائه دست تمیز کردن ایستگاه در مناطق عمومی ساختمان با صابون و آب و حوله کاغذی و لمسی کمتر زباله ظروف—و یا ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است.

• تست مکانیکی و برقی و سیستم های لوله کشی قبل از بازگشایی مجدد در مورد آنها آسیب دیده و در خاموش کردن.

• * * * ارسال علائم یادآوری کارگران از بهترین های اجتماعی و فاصله گرفتن از شیوه های.

• ارائه ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای ساختمان خدمات کارگران و همچنین آموزش در پروتکل های ایمنی.

• اغلب ضد عفونی کردن درب آسانسور دکمه های توالت و سینک ظرفشویی زیر استانداردهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اگر چه این دستورالعمل نیست دقیقا روشن چگونه اغلب.

دستورالعمل شیرجه رفتن به جزئی توصیه های مانند مارک ایستاده فضاهای افراد در آسانسور و محدود کردن آسانسور’ ظرفیت.

همراه با REBNY و 32BJ SEIU مذاکرات به صورت استاندارد شامل ملک هیئت مشاوران در روابط کار, Inc., محلی 94 از اتحادیه بین المللی عامل مهندسین AFL-CIO و ساختمان صاحبان و مدیران Association of Greater New York.

کامل استانداردهای در دسترس در اینجا.

REBNY همراه با معاملات ساختمان اتحادیه های کارگری و کارفرمایان در حال مذاکره استاندارد برای ساخت و ساز سایت. اکثر سایت های ساخت و ساز خواهد بازگشایی دوشنبه زمانی که این شهرستان آغاز می شود فاز 1.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>