ماسک صورت به اجباری ایالت از سوی فرماندار

تمام نیروهای جدید باید پوشیدن ماسک صورت در تحت یک فرمان اجرایی اعلام کرد روز شنبه توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در تلاش بیشتر به منظور محدود کردن انتقال coronavirus.

ماسک صورت جهت که اثر طول می کشد جمعه می آید به عنوان کومو اندیشد بازگشایی نیویورک, اقتصاد, پس از بستن آن را ماه گذشته برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

فرماندار همچنین اعلام کرد که در مقیاس گسترده ای برای تست coronavirus آنتی بادی که ممکن است مشورت ایمنی نسبت به بیماری ها و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار.

کسب و کار تنها می تواند بازگشایی اگر عفونت رای همچنان آهسته به او گفت. صنایع با بالاتر عفونت خطرات را بازگشایی در فاز تحت طرح های دولت.

“این که چگونه ما را به اطلاع ما اقتصادی بازگشایی, به عنوان ما در حال هدایت تست ردیابی و همانطور که ما در حال ساخت مطمئن شوید که ما در حال به خطر انداختن موفقیت ما در رسیدگی به بهداشت عمومی موضوع” کومو گفت.


کومو که روشن شده است که بازگشایی اقتصاد بستگی دارد گسترش یافته تست تلاش گفت: وزارت بهداشت خواهد شروع به انجام 2,000 آنتی بادی آزمایش یک روز در این هفته.

ضروری کارگران را دریافت کنید اولویت برای تست های جدید انجام شده توسط انگشت خراش. کومو خواست غذا و دارو به منظور تسریع در تصویب تست آنتی بادی است که می تواند نشان می دهد ایمنی به کروناویروس به طوری که دولت می تواند تا سطح شیب دار به 100,000 آزمون در روز است.

آنتی بادی آزمایش یک جزء از یک مقدار بزرگتر تست تلاش کومو به نام برای. تست های تشخیصی که تا حد زیادی اجرا توسط شرکت های خصوصی نیاز به سطح شیب دار بالا و همچنین, او گفت:.

تست شده محدود کومو گفت: از آنجا که شرکت نمی تواند دسترسی به منابع.

شهر نیویورک ساخته شده است پیشرفت در این جبهه روز سه شنبه اعلام همکاری با ایندیانا شرکت آریا تشخیص و تست, تولید, توسط, توسعه اقتصادی شرکت که با هم به شهر یک تست ظرفیت 100.000 آزمون در هر هفته است.

دولت انجام شده 500,000 آزمون به تاریخ.

به عنوان کومو تاکید کرد نیاز برای آزمایش در مقیاس بزرگ او هشدار داد: “شما نمی توانید به انجام آن نشده است. هنگامی که شما یک دولت است که تعداد زیادی از این آزمون شما می توانید آن را انجام دهید بدون حمایت دولت فدرال.”

فرماندار گفت: آزمایش سطح شیب دار بالا را دنبال نمی تواند همان مسیر به عنوان مسابقه ملی به امن هواکش—کومو بارها و بارها به انتقاد از دولت فدرال برای دخالت در آنچه که او به عنوان یک جنگ مناقصه بین آمریکا و انتقادی دستگاه تنفس.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید