رو کومو خشم و رستوران ها می گویند شهر نیاز به یک برنامه ریزی بهتر برای اجتماعی فاصله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید: او در تماس است تا شهر کافه ها و رستوران ها با هشدار شدید درباره اجازه دادن به کاربران دست انداختن Covid-19 اجتماعی فاصله قوانین—اما صاحبان کسب و کار می گویند که آنها در حال انجام همه آنها می توانند برای نگه داشتن مردم در حال حرکت است.

استرن هشدار پس از یک آخر هفته که در آن برخی از رستوران های سنگین راههای تبدیل به بداهتا بلوک احزاب باعث فرماندار به احتیاط است که رستوران نقض اجتماعی فاصله مورد نیاز خود را از دست بدهد مشروب مجوز. فرماندار اصرار کسب و کار انجام بخشی خود را به نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا و پوشش چهره خود را.

“من گفت: به صاحبان نوار, ‘چه کار می کنی؟” کومو روز دوشنبه گفت:. “”ما باید از این دستورالعمل, من به دنبال در عکس های خود ایجاد گرفته 25 دقیقه پیش, و مردم در حال نقض همه چیز: هیچ ماسک های اجتماعی بدون فاصله.'”


عکس های پخش شده در رسانه های اجتماعی در طول تعطیلات آخر هفته از تجمع مردم در خارج بارها و جرعه جرعه می نوشد از برو ظروف. EVGrieve یک روستای شرق محله, وبلاگ, وبسایت گروه زیادی از مردم نوشیدن و چت همراه سنت علامت گذاری به عنوان جایی که مشاهده شده است بیش از 5 میلیون بار. کومو اعلان مجدد این ویدئو با یک هشدار “را ندارد من می آیند وجود دارد.”

دولت دریافت 25,000 شکایت بیش از آخر هفته در مورد کاربران ایستاده بیش از حد نزدیک و نقض اجتماعی فاصله قوانین خارج از رستوران های این آخر هفته کومو گفت: با بسیاری از شکایات مستقر در منهتن و Hamptons.

شده اند وجود دارد 1,307 گزارش به این شهر 311 خط تلفن پس از جمعه در مورد مردم نقض اجتماعی فاصله مورد نیاز و یا با پوشیدن یک ماسک. فروشگاه ها و رستوران ها بودند تمرکز 539 از آن شکایت. گزارش پخش شده بودند عمدتا از طریق منهتن و بروکلین و کوئینز.

ارل Geer صاحب سلام زندگی, نوار و جلو پنجره در بالای طرف غرب هشدار داد که, عکس ها و ویدئوها نمی گرفتن این واقعیت برای هر رستوران.

“در هر زمان داده شده آن را تشدید می کند و گاهی اوقات به نظر می رسد جمعیت,” او گفت: “اما آن است که اغلب به پنج یا شش نفر هستند که یک گروه از دوستان, سپس شما باید سه یا چهار نفر که ایجاد یک خوشه به مانند یک گروه.”

Geer خواست فرماندار به توده تمام رستوران ها و کافه ها با هم زمانی که انتقاد از سیاست های خود را. ترین رستوران در حال کار سخت برای به اجرا درآوردن قوانین, اما آن را دشوار است برای آنها را به کنترل آنچه اتفاق می افتد در خیابان های اطراف خود را کسب و کار اشاره کرد اندرو Rigie که منجر به نیویورک مهمان نوازی داد تجارت ،

“شما باید افرادی که ترس برای آینده کسب و کار خود و احساس گیجی و ترس در مورد آنچه به انجام در این مرحله” Rigie گفت. “بسیاری از رستوران در حال تلاش برای حرکت مردم همراه است.”

شرق روستای جیر باعث غضب در بسیاری از پاسخ های از مردم نا امید با عدم ماسک و اجتماعی فاصله. دیگران توصیف جمعیت به عنوان یک نتیجه طبیعی از مردم به دنبال تعامل و بدون جایی برای رفتن.


“بدیهی است که [کومو] دهکدهای را به اجرای قوانین با این حال شما باید در حال حاضر مردم قفل شده است و به مدت چهار ماه شما در حال مبارزه با جزر و مد” گفت: Ryan Rickenbach یک موسیقیدان که در زندگی Bed-Stuy. “مردم باید نیازهای آنها باید خود را برای سلامت عقل و سلامت روان.”

صنعت رستوران تحت فشار قرار دادند تا شهردار, بیل د Blasio برای یک برنامه ریزی برای گسترش فضای باز ناهار خوری با بستن کردن خیابان ها قبل از شهر می رسد و فاز دوم بازگشایی که می تواند اتفاق می افتد در ماه ژوئن 22.

“بهترین عمل برای آوردن نظم به خیابان ها میز و صندلی به خصوص در اطراف غذا خوردن و نوشیدن” هنری گفت: Rinehart سابق صاحب هنری در سمت غرب بالا است که برای کمک به سرب خیابان باز تلاش مدنی.

کومو در حال حاضر تهدید به معکوس بازگشایی برنامه ریزی برای حوزه های دولت است که اجرا نیست اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“به دولت های محلی من بگو کار خود را,'” کومو گفت. “آنها قرار بود به اجرای تطابق و انطباق سخت است. مردم شده اند cooped برای یک مدت زمان طولانی و آنها می خواهند به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>