Fairway اعطا بالا, کارکنان, پاداش دو روز قبل از تشکیل پرونده فصل 11

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دو روز قبل از Fairway بازار برای ورشکستگی زمینه در ژانویه هیئت مدیره تعلق می گیرد نه مدیران $935,000 در پاداش که به میزان نیمی از بیمار بقال پول نقد در دست. این شرکت همچنین ارائه مدیران به علاوه 25 سایر کارکنان یکی دیگر از 1.3 میلیون پاداش اگر آنها توافق کردند به چوب در اطراف در طول فرآیند ورشکستگی.

یک قاضی تصمیم خواهد گرفت که بعد از این ماه اگر از 1.3 میلیون بسته جایزه می گذرد بوی آزمون. این اتفاق می افتد که $935,000 در حال حاضر اجازه ندارد تا برای بحث چرا که تنظیم زده بود قبل از Fairway برای ورشکستگی زمینه و پرده برداری از یک توافق به فروش آن گل سرسبد فوقانی سمت غرب فروشگاه ها و چهار نفر دیگر در منهتن برای $70 میلیون. آن نه مکان در بروکلین و کوئینز و حومه ظاهر می شود محکوم است.

اگر شما فکر می کنم چیزی بدبو مورد به طور آهسته از پاداش به افرادی که رهبری Fairway به آن فصل دوم 11 در چهار سال شما تنها نیستید.


“Fairway تعیین نشده است که جایزه طرح توجیه” استشمام یک وزارت دادگستری رسمی خدمت به عنوان متولی ورشکستگی.

ریچارد Seltzer یک وکیل است که نشان دهنده ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 1500 که شامل 75 درصد از Fairway کارگران استدلال پاداش ناعادلانه به کارکنان در معرض خطر از دست دادن شغل خود. در ازای چند ماه از کار او گفت: “بقال “بالا 1%” خواهد هر دریافت پاداش است که تجاوز به حقوق و دستمزد سالانه از یک پنیر-مدیر بخش.

“برای این فصل 11 مورد برای موفقیت هر یک از Fairway 3000 کارکنان باید با هم بکشید و کار سخت” Seltzer گفت. “پیشنهاد پرداخت در اینجا ذاتا بعید به خاطر آنها به دنبال عایق یک گروه را انتخاب کنید از Fairway به خودی و مدیران از خطرات مالی از این ورشکستگی است.”

سوپر مارکت استدلال می کند که در آن نیاز به پرداخت پاداش به نگه داشتن کلید آن مردم با تمرکز بر دیدن این شرکت از طریق ورشکستگی.

“حفظ و ترویج روحیه و ارائه مشوق های مناسب ضروری است به [ما] کسب و کار” گفت: Fairway که نشده شناسایی شده که واجد شرایط برای ورشکستگی پاداش.

ورشکستگی پاداش نیست غیر معمول است. در واقع آنها تبدیل شده اند بخشی جدایی ناپذیر از فصل 11 تجربه.

“وجود دارد به راحتی صدها و حتی هزاران نمونه از این جوایز گفت:” جارد Ellias یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا Hastings, کالج, قانون که مورد مطالعه این موضوع است. “من درک می کنم آن را سخت به دریافت بدبینانه.”

پس از تماشای در انزجار به عنوان انرون و Worldcom مدیران پر جیب خود را در راه این درب در سال 2005 کنگره سعی در سرکوب با تصویب پیشگیری سوء استفاده از ورشکستگی و قانون حمایت از مصرف کننده. قانون ممنوع “احتباس پاداش” که جایزه مدیران برای تنها ماندن در کار و نیاز پرداخت شود مربوط به دستاوردهای ملموس مانند بهبود نتایج مالی و یا در حال ظهور از ورشکستگی است.

در پاسخ بیمار شرکت شروع به ارائه مدیران ارشد “انگیزه پاداش” و برای اطمینان از پرداخت نمی تواند در دادگاه به چالش کشیده و آنها شروع به پرداخت آنها را قبل از تشکیل پرونده فصل 11-مانند Fairway انجام داد.

Ellias مشاهده شده است که تمایز بین “حفظ پاداش” و “انگیزه پاداش” می شود ظریف و ورشکستگی قضات به طور معمول وکلا که فاقد تخصص در ارزیابی خسارت بسته است. Fairway توصیف آن $935,000 پرداخت پاداش به عنوان یک “انگیزه طرح” اما یادداشت پول ممکن است چیتی اگر دریافت کنندگان استعفا قبل از اکتبر. 20, 2020 – که به نظر می رسد و نه مانند یک “احتباس جایزه است.”

در هر صورت این حرکت به تماس ورشکستگی پاداش با نام های دیگر نمی تحت تاثیر قرار دادن حمایت از 2005 لایحه اصلاحات دیابت چارلز Grassley.

شرکت های بزرگ, مدیران, مدیران و مدیران بودند که در راس یک شرکت آن را به عنوان spiraled به ورشکستگی باید دریافت پاداش از هر نوع اجازه دهید به تنهایی بیش از حد پاداش در طول یک سازماندهی مجدد و یا انحلال” او fumed در سال 2012 نامه ای به وزارت دادگستری که وعده داده به موضوع نگاه کنید اما در زمان عمل است.

Fairway رئیس بازسازی افسر مایکل Nowlan استدلال در دادگاه تشکیل پرونده که دیگر خرده فروشان در ورشکستگی را ارائه داده اند و حتی بیشتر سخاوتمندانه پرداخت از سوپر مارکت پیشنهاد کرده است. پرداخت به آمریکا, پوشاک, کارکنان, شد, سه بار بالاتر از آن پیشنهاد شده توسط Fairway در حالی که FTD ارائه پاداش به حدود سه بار به عنوان بسیاری از مردم است. اما در سوپر مارکت ها به شدت کم حاشیه کسب و کار و Nowlan مشاهده شده است که دو ورشکسته grocers – مارش و تازه و آسان – ارائه شده کمتر سخاوتمندانه برنامه از Fairway.

جلسه برنامه ریزی شده است برای مارس 26.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>