آخرین ورشکستگی برای Fairway بازار را ترک کرده است بیش از 2000 شغل در معرض خطر با توجه به تعداد بیمار بقال زمینه با دولت تنظیم کننده.

در اخطار به دولت و وزارت کار ایالات متحده روز جمعه Fairway گفت: از آن می تواند مجبور به اخراج به 2,159 کارکنان به دلایل اقتصادی. اطلاع توصیف شغل به عنوان یک “ممکن است کارخانه اخراج” با این حال ترک امیدواریم که برخی از مشاغل می تواند ذخیره شده از طریق این شرکت در فصل 11 ورشکستگی روند.

پنج تن از Fairway به 14 مکان—همه در منهتن—را خریداری خواهد کرد سوپرمارکت یک اپراتور از ShopRite مکان برای $70 میلیون. ایجاد سوپر مارکت نیز خرید زنجیره تولید و توزیع مرکز در برانکس.


نه Fairway و نه روستا سوپر مارکت است که در نیوجرسی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد توجه صبح روز دوشنبه.

Aly Waddy یک نماینده برای ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 1500 گفت: Fairway است که توسط قانون مورد نیاز به فایل توجه کنید حتی اگر نه همه از 2,159 کارکنان در معرض خطر گذاشته است.

Waddy گفت: اتحادیه—که نشان دهنده حدود 2,300 Fairway کارکنان—کار با ایجاد کرد سوپرمارکت برای حفظ شغل در منهتن مکان و تا به حال موفقیت کار با این مواد غذایی اپراتور در گذشته است.

Fairway گفت: آن سعی خواهد کرد برای پیدا کردن یک خریدار برای دیگر نه فروشگاه های بیرونی-بخش نیویورک, شهرستان Westchester و لانگ آیلند. این اخراج در مجموع در این اطلاعیه همچنین شامل مشاغل در Fairway به دفتر شرکت در منهتن.

ذکر شده پنجره برای اخراج است بین 10 مارس و آوریل 7 که در طی آن زمان Fairway دارایی خواهد بود تا برای حراج.

این شرکت برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در ژانویه 23, Fairway سفر دوم به دادگاه ورشکستگی در چهار سال.

این کار توجه به نظر نمی رسد به حساب همه Fairway کارکنان. در ورشکستگی اسناد و مدارک این شرکت اعلام کرد که آن را به استخدام بیش از 3000 نفر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de