Fairway را هارلم فروشگاه برای

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در تعجب Fairway بازار فروشگاه در هارلم است به دید مگر اینکه در آخرین لحظات پیشنهاد برای مکان پدیدار می شود.

Fairway به موافقت با فروش محبوب بالای شهر فروشگاه مواد غذایی همراه با چهار نفر دیگر منهتن مکان برای ایجاد بازار فوق العاده برای $70 میلیون هنگامی که آن را برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه ژانویه است. اما ایجاد کرد اتحادش را تغییر ذهن خود و انتخاب برای خرید پارکینگ در اطراف هارلم محل اما نه فروشگاه خود را با توجه به اسناد دادگاه فدرال. یک روستا رسمی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

زمان نیز به نظر می رسد در حال اجرا برای Fairway در قلاب. هیچ کس پا به جلو با یک پیشنهاد برای خرید از فروشگاه با توجه به اسناد دادگاه.

سرنوشت Fairway مشخص خواهد شد آوریل 14 در یک ورشکستگی فدرال دادگاه. یک وکیل برای 13-فروشگاه های زنجیره ای نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.


در اوج خود چندی پیش Fairway بود چنین معشوق بقال که مایکل بلومبرگ شهردار دیابت چارلز شومر و امریکا با حضور هوک سرخ فروشگاه بازگشایی مراسم پس از طوفان سندی. اما این شرکت که ریشه بازگشت به سال 1933 بود که تمام غذاهای معامله گر جو و مستقیم تازه کاشته پرچم های خود را. خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت با تجربه در مواد غذایی خریداری شده از زمان تاسیس در سال 2007. سه ماه پیش Fairway برای ورشکستگی زمینه حفاظت برای دومین بار در چهار سال.

ماه گذشته Fairway به موافقت با فروش اجاره برای فروشگاه ها در وودلند پارک و پاراموس, N. J., آمازون برای $1.5 میلیون. فروشگاه ها را بازسازی می شود و یک فرد آشنا با این موضوع گفت: rebranded به عنوان غذاهای کل.

Fairway فروشگاه در جورج تاون بروکلین است به دست آورد برای $5 میلیون و تبدیل شدن به یک کلید غذایی محل.

روستا بازار فوق العاده است که تحت لذیذ گاراژ و ShopRite آگهی ها در ماه گذشته موافقت خود را برای خرید پنج Fairway فروشگاه ها و حفظ نام و نام خانوادگی. فروشگاه آن را گل سرسبد هستند فوقانی سمت غرب محل و Fairways در بالا سمت شرق چلسی و Kips Bay. آن را نیز برای به دست آوردن Fairway تولید مرکز در برانکس به عنوان بخشی از $76 میلیون دلار خرید.

اما به جای خرید هارلم ذخیره به عنوان پیش بینی در ماه ژانویه ایجاد کرد را انتخاب کرده است برای به دست آوردن Fairway را پلهام مانور محل. صاحب مواد غذایی, بازار, Bogopa همکاران است یک نسخه پشتیبان تهیه پیشنهاد برای همان مکان است. هارلم Fairway در سال 1995 افتتاح شد و خریداران از سراسر شهرستان رنگی به فروشگاه 35,000 فوت مربع فضا در نزدیکی سمت غرب و بزرگراه.

سوپر مارکت ها به طور کلی یک افزایش بزرگ در فروش که شیوع کروناویروس زده و نیویورک رهبری در داخل خانه. افزایش کمک جرقه علاقه Fairway مکان های خارج از منهتن و قطعات یدکی آن را سرنوشت ورشکسته خرده فروشان مانند و زننده است که نقل مکان کرد تا به نقد.

“درد نکنه که سوپر مارکت ها شد فروش محصولات خود را به فروش روند اقدام بر خلاف هر دیگر خرده فروش در فصل 11” یک فرد درگیر در Fairway ورشکستگی حفاظت گفت.

هنوز روشن نیست چقدر Fairway فروش رشد در ماه گذشته اما آشکار است که بیمار بقال ادامه داد: برای مبارزه قبل از Covid-19 شهر رسید. در هفته بین Jan. 23 و 1 مارس آن نوشته شده از دست دادن در حدود 9.4 میلیون در 60 میلیون دلار در فروش با توجه به اسناد دادگاه.

قسمت فوقانی سمت غرب و شرق فوقانی جانبی محل بودند آن فقط سود سوپر مارکت ها.

سرنوشت Fairway مکان در Douglaston و پلینویو لانگ آیلند و Stamford و Westbury, Conn., نمی تواند تعیین می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>