ایمان مهم: جوامع دینی می تواند کمک به بی خانمان

هدف من این شنبه برای الهام بخشیدن به برخی از تفکر و عمل در اطراف مسکن در شمال غربی آرکانزاس است. من امیدوارم که در پایان این ستون شما الهام بخش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازمان پرداختن به بی خانمانی و سرمایه گذاری برخی از انرژی شخصی در راه حل.

این هفته گذشته من تا به حال شانس به نشستن با مردمی از ارتش رستگاری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار خود و هفته قبل با رهبران مسکن دیگر منابع مانند 7hills بی خانمان (مرکز فراهم می کند که یک روز سرپناه و مسکن دوباره برنامه) و آغاز نو (غیر انتفاعی کار برای ساخت یک پل مسکن جامعه اولویت افرادی که با تجربه طولانی مدت بی خانمانی و در صورت پیچیده موانع مسکن دوباره.). گوش دادن به این صداها همراه با رهبران از استمرار مراقبت از من یاد گرفته ام به شرح زیر است.

وجود دارد تنها یک اوليه سرپناه اضطراری در فیتویل. این ارتش رستگاری. وجود 20 تخت برای مردان 10 و 10-بستر خانواده تختخواب سفری. Salvation Army بنتون ویل اضافی 22 تخت. وجود دارد امکانات دیگر که پیشنهاد پناهگاه اضطراری از جمله صلح در خانه و خانواده پناهگاه برای کسانی که در حال فرار از خشونت خانگی. وجود دارد برخی از اضافی سریع دوباره منابع مسکن برای کسانی که واجد شرایط از جمله برنامه های برای جانبازان.

جانبازان مسکن به ویژه الگوی خوبی برای ما به حمایت و گسترش است. وجود دارد به خوبی تامین می شود بسیار موفق منابع برای جانبازان که تجربه بی خانمانی. ما در حال پایان دادن به بی خانمانی کهنه از آنجا که ما را ساخته اند یک بودجه اولویت برای پایان دادن به بی خانمانی کهنه. ما فقط نیاز به آن را راه حل های اثبات شده و صندوق آنها را برای جمعیت عمومی است.

یکی از راه های ما در حال حرکت در این جهت است که از طریق کار مداوم از استمرار مراقبت. COC انجام این نقطه در زمان شمارش هر سال تعیین شده است که بی خانمان در شمال غربی آرکانزاس و چه نیازهای خود هستند. در 2019 در گودال شمارش 512 مردم unsheltered و یا در پناهگاه اضطراری. به عبارت دیگر سرپناه اضطراری در شمال غربی آرکانزاس نمی کند در هر نقطه نزدیک به جلسه تقاضا است.

پس چه هستند راه حل های ما می تواند به دنبال ؟ خوب, استاندارد طلا برای کمک به مردم به مسکن دائمی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. کمک برنامه هایی که کمک به ایجاد اتفاق می افتد که ایده آل هستند.

اما نیز وجود همیشه افراد و خانواده ها در شرایط اضطراری و بنابراین راه حل های دیگر نیز با ارزش است. آغازی جدید است غیر انتفاعی مشغول به ساخت خانه های کوچک. نجات ارتش در حال حاضر در حال جمع آوری کمک مالی برای گسترش تعداد تخت. و برخی از سازمان ها در حال کار برای توسعه انواع دیگر پناهگاه خاص مانند سرپناه برای تجاوز+ بزرگسالان جوان و یا اورژانس آپارتمان برای خانواده های بی خانمان.

یک برنامه محبوب در سراسر کشور است که به نام ادیان مهمان نوازی شبکه. IHN به ارمغان می آورد با هم گروه کلیساها در جوامع به منظور فراهم کردن سرپناه برای بی خانمان خانواده. کلیساها باز کردن امکانات خود را برای خانواده ها به اقامت برای یک هفته و این برنامه فراهم می کند خدمات روز برای بزرگسالان و کودکان است. جماعت چرخش میزبانی.

تصور کنید اگر اکثر کلیساها در شمال غربی آرکانزاس افتتاح شد درهای خود را به پناهگاه خانواده. حتی اگر فقط چند کلیساهای ساخته شده تعهد این امر تاثیر بسیار زیادی در کل بی خانمانی در جامعه ما است.

من را تشویق همه مردم با ایمان به میزبان گفتگوهای خود را با جماعت و عضویت در این زمان مکالمه در بی خانمانی.

نان دین در 02/15/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید