جعلی تاهیتی شاهزاده تنظیم برای انتشار و اخراج

یوسف Hohepa Morehu-بارلو و یا جوئل Morehu-بارلو جعلی تاهیتی شاهزاده که به سرقت برده و بیش از 16 میلیون دلار از کوئینزلند سلامت تنظیم شده است برای آزادی از زندان و تبعید بازگشت به نیوزیلند. Morehu-بارلو در اصل محکوم به 14 سال زندان شد واجد شرایط برای آزادی مشروط در سال 2016.

پس از آغاز کار برای کوئینزلند سلامت در سال 2007 Morehu-بارلو در نهایت مسئول امور مالی. در طول سال های پس از او انجام تقلب گسترده به صندوق عجیب او شیوه زندگی است. Morehu-بارلو توصیف خود به کار همکاران و دوستان به عنوان تاهیتی خانواده سلطنتی. او ادعا کرد که یک صندوق مالی خود را متکبر هزینه ها.

تبلیغات

این ‘شاهزاده’ خرید یک مزرعه جدید آپارتمان $5.4 میلیون و سه اتومبیل های مرسدس بنز. خود را مشهور Louis Vuitton لباس او همچنین صرف مبالغ زیادی در آثار هنری و جواهرات و اشیای قیمتی. او از چهرههای شناخته شده در صحنه کاباره. برخی از خود گذشته همکاران در حال حاضر ترجیح می دهند به یاد داشته باشید گذشته خود دوستی با Morehu-بارلو. در واقع هیچ یک از دوستان سابق خود حضور خود را در جلسات دادگاه.

یک نفر که می دانستند Morehu-بارلو قبل از بازداشت خود گفت: در QNews که تعداد بسیار کمی از مردم معتقد بودند او در واقع خانواده سلطنتی.

جعلی سلطنتی ملکه اما هیچ شاهزاده

“مشترک شوخی بود که اگر چه جوئل بود قطعا یک ملکه و شاهزاده. من فکر نمی کنم یک نفر کاهش یافت و در واقع برای خانواده سلطنتی مزخرف اما نه هر کسی خیلی فکر کردم به جایی که پول از کجا آمد. است که او را قادر به یک کلاه بردار آمد و به عنوان یک بسیار زیاد تعجب.”

این دولت کوئینزلند موفق به بازیابی تقریبا 12 میلیون دلار توسط مزایده خاموش Morehu-بارلو آپارتمان, خودرو و شخصی.

در دادگاه جعلی تاهیتی شاهزاده وکیل توضیح داد که Morehu-بارلو در رشد بسیار محروم شرایطی. او گفت: خودکشی متهم برادر کوچکترش در سال 2007 به نظر می رسید به ماشه متخلف.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید