خرید اینترنتی از coronavirus می رسد از ایتالیا به وال استریت

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — مدارس تعطیل سراسر اروپا است. گردهمایی لغو شد و یا ممنوع از کالیفرنیا به آلمان است. و coronavirus رسیده به طور مستقیم به جهان مراکز قدرت سهشنبه با سیاستمداران در کانادا و برزیل و اسپانیا و جاهای دیگر هم تست مثبت برای ویروس جدید و یا قرار دادن خود به خود قرنطینه به عنوان fallout از همه گیر بیشتر طرح میتوانست زندگی روزانه.

افزایش بحران wreaked ویران کردن بر روی کسب و کار و بازارهای مالی, ارسال سهام ایالات متحده به بدترین ضرر و زیان از دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987. بازارهای اروپایی بسته با یکی از بدترین روز در تاریخ است.

“ما در جهانی وحشت” گفت: Estelle Brack, یک اقتصاددان در پاریس. “ما در اعماق ناشناخته است.”

پس از هفته ها کم اهمیت جلوه دادن ویروس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام قوانین سختگیرانه را که بیشتر اروپایی ها از سفر آمد و به عنوان یک شوک است. در عرض چند ساعت و حتی اتحادیه اروپا را به مهاجرت به سوال با سپاه پاسداران در مکان های که شده بود بدون مرز برای بیش از یک دهه و فرودگاه ها تعطیل.

سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری, رابرت Redfield به نام اروپا “جدید چین” اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید از COVID-19 بیماری مرتبط هستند به این قاره است. مرگ و میر در ایتالیا در صدر 1,000, با بیش از 15000 تست مثبت است.

اما دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز اذعان کرد که ایالات متحده عقب مانده کشورهای دیگر در تست به یاد بگیرند که چگونه گسترده این ویروس واقعا است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“این است که عدم اجازه دهید آن را بپذیرد گفت:” قانونگذاران.

اتحادیه اروپا به سرعت ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن “یک جانبه” تصمیم اعلام این ویروس یک “بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری است.”

“این بخش است که اجازه خواهد داد که ما برای پاسخ به آنچه که امروز بحران جهانی” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

این ویروس برای اولین بار شناسایی سه ماه پیش در چین تولید کرده است فلج شیوع بیماری در آسیا و اروپا و خاورمیانه مشتعل مالی جهانی وحشت و در هفته گذشته به خود دیده است گیج کننده تحولات فوران ساعت. اروپا لیگ فوتبال آمریکایی و بسکتبال و هاکی و بیس بال بازی ها, مدرسه نظر برای میلیون ها نفر از دانش آموزان, مراسم عروسی, تعمید, مجالس ترحیم, شب زنده داری, فرهنگ بالا و پایین — همه سقوط توسط ایستگاه فرعی با یک تردستی بود که تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار به درک است.

در میان ترس می توان آن را آسان به را فراموش کرده ام که بیش از نیمی از کسانی که آلوده به بهبود از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. اکثر بیماران تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرد هر چند علائم می تواند شدید از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

روز پنجشنبه نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد او منزوی خود را در خانه به خاطر همسر خود را نشان داد آنفولانزا مانند علائم پس از بازگشت او از بریتانیا. در اسپانیا یک عضو برجسته راست آزمایش مثبت برای ویروس. در ایالات متحده چندین سیاستمداران اعلام کرده اند آنها را قرنطینه خود را به عنوان یک محافظ اندازه گیری.

در همین حال رئیس جمهور برزیل ارتباطات مدیر آزمایش مثبت تنها چند روز پس از ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر.

با وجود آن تهمت هیچ برنامه فوری برای آزمایش می شود و یا رفتن به قرنطینه کاخ سفید گفت.

“هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

تحولات فقط در یک دوره 24 ساعته شامل رسمی تعیین “همه گیر” از سازمان بهداشت جهانی چشمگیر توقف بیشتر سفر بین ایالات متحده و 26 کشور اروپایی و عفونت حال اعلام کرد در سرعت سریع آتش توسط مشاهیر هالیوود ستاره های ورزشی و رهبران سیاسی و همچنین مردم عادی در کشتی های کروز.

در ایتالیا, این منطقه لمباردی, ویروس اروپایی کانون بیمارستان غرق شد با هر دو بیمار و مرده است. ملت با دوم-قدیمی ترین جمعیت در جهان شاهد آن نرخ مرگ و میر رسیدن به بیش از 6 درصد به مراتب بالاتر از کشورهای دیگر است.

در آمریکا حتی یک فدرال رزرو تعهد برای تزریق به 2 تریلیون دلار به اعطای وام های کوتاه مدت بازارهای توقف خونریزی در وال استریت. S&P 500 با کاهش 9.5% مجموع افت 26.7%. قرار می دهد که از آن راه گذشته 20 درصد آستانه یک خرس در بازار, خوراکی بی سابقه ای نزدیک به 11 سال گاو-بازار اجرا شود. میانگین صنعتی داو جونز غرق 10% برای بدترین حالت آن روز پس از نزدیک به 23 درصد افت در Oct. 19, 1987.

بازارهای اروپایی نیز بسته به یکی از بدترین روز در تاریخ unswayed توسط بانک مرکزی اروپا اقدامات محرک اقتصادی برای خرید 120 میلیارد یورو ($132 میلیارد دلار در اوراق قرضه.

بیش از 128,000 مردم در بیش از 110 کشور جهان آلوده شده توسط virus. اکثریت قریب به اتفاق فقط در چهار کشور: چین و کره جنوبی — که در آن موارد جدید در حال کاهش است —و ایران و ایتالیا که در آن آنها نیست. گسترش کاهش پیدا کرده است و آنقدر در چین است که دولت فرستاده پزشکی خدمه به ایتالیا و ارائه مازاد منابع به ایران.

بیش از 4700 نفر کشته شده اند در سراسر جهان است.

آمریکا محدودیت در گردهمایی تصویب شد از نیویورک به کالیفرنیا که منجر به نادر خاموش شدن دیزنی لند پارک در پرجمعیت ترین ایالت کشور.

کنگره تعطیل کنگره و مجلس سنا و ساختمان های اداری به مردم تا زمانی که 1 آوریل در کاخ سفید لغو تور و دیوان عالی کشور بسته خواهد شد ،

در ایتالیا, محدودیت های جدید بسته, رستوران ها, کافه ها و مغازه های خرده فروشی پنج شنبه پس از نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور مستند شخصی در حرکت است. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بازار اجازه داده شد به کار بودند به عنوان روزنامه می ایستد.

Rosanna Faritna که خانواده اجرا شده است یک کیوسک روزنامه فروشی در رم مرکز تاریخی از قرن 19 زده بود در مورد باز ماندن.

“من می خواهم و نه خانه. من نگران هستم حتی اگر من نگه داشتن یک فاصله,” او گفت: یک شال در اطراف صورت خود را.

فرانسه, ایرلند, دانمارک, نروژ, لیتوانی الجزایر و اسلواکی پیوست لیست در حال رشد از کشورها تعطیل خود را در سیستم مدرسه و اروپا موفق ترین تیم فوتبال رئال مادرید قرار دادن تمام بازیکنان خود را به قرنطینه پس از یک آزمایش مثبت است. دولت چک گفت: این امر reimpose مرز چک و نوار ورود به مردم از 13 کشور از جمله بریتانیا و چند در اتحادیه اروپا است. اسلواکی بسته شد و فرودگاه بین المللی و حمل و نقل زمینی هاب.

اروپایی ها بودند تنظیم به آمریکا محدودیت های مسافرتی که تحت تاثیر برخی از ترین در جهان به شدت سفر راه انداخت و قصد دارد به هرج و مرج.

“ما قرار بود به ازدواج در لاس وگاس با الویس. این بود که به حماسه” گفت: Sandrine Reynaert پاریس که تا به حال به لغو مارس 20 مراسم است. شوهر آینده اش در حال حاضر تاریخ حک شده بر روی حلقه خود را.

بریتانیا و ایرلند معاف بودند با وجود تحمیل کمتری محدودیت در پاسخ به این ویروس نسبت به بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا, بالا بردن سوال در مورد انسجام سیاست های ایالات متحده. تهمت متهم اروپا از اقدام به سرعت به اندازه کافی به آدرس خارجی “ویروس” و ادعا کرد که ایالات متحده خوشه “کشت” شد توسط مسافران اروپایی.

در سراسر ایالات متحده که در آن موارد باید در صدر 1,600 یک حس فوریت فراگیر شد.

مدارس خالی از دانش آموزان و محل کار cubicles رفت خالی است. مراسم از بهار کالج بسکتبال را NCAA مسابقات لغو شد در حالی که NBA و NHL نیز تصمیم خود را مثبت نمی خواهد بازی در حال حاضر. لیگ اصلی بیس بال لغو بهار آموزش به تعویق افتاد و باز روز برای حداقل دو هفته.

نشان می دهد تلویزیون و ضبط بدون مخاطبان و ساعت شلوغی جمعیت ناپدید شد از حمل و نقل عمومی. کنسرت لغو شد در سراسر جهان است.

“این ایده از گوش دادن به و تجربه موسیقی با هم از بین رفته است — در حال حاضر” روسی-آلمانی پیانیست ایگور Levit نوشت: پس از یک کنسرت زنده در توییتر Periscope پلت فرم. “لازم است در عین حال بسیار غم انگیز است.”

در میان کسانی که به تازگی تست مثبت شد و دو برنده اسکار تام هنکس و همسرش بازیگر, همسر, ریتا ویلسون در استرالیا; یوونتوس مدافع Daniele Rugani در ایتالیا; ایران و معاون ارشد رئیس جمهور و دو تن دیگر از وزرای کابینه و اسپانیا برابری وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>