خانواده مبارزه با مواد غذایی بیش از پالم steakhouse در آخرین staggers به

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در نهایت صلح است که در مورد به فرود در کف steakhouse.

نوه نقطه عطفی در نیویورک رستوران بنیانگذاران قفل شده در scorched-earth جنگ به مدت هشت سال با یک گروه تحت پیگرد دیگری به صورت ناعادلانه برش آنها را از سهم خود را از سود. پس از یک قاضی حکم به نفع شاکیان دو وارثان ساخته شده است که کف دست را به یک حق رای دادن ملی شات پشت با قرار دادن این شرکت به ورشکستگی است.

تحت یک حل و فصل رسیده روز شنبه یک گروه از نخل ورثه پرداخت خواهد شد دیگر حداقل $8.6 میلیون نفر است.

حل و فصل جنگ آمد با قیمت بالا: مدت کوتاهی قبل از همه گیر کف فروخته شد پایان 94-سال steakhouse را اجرا کنید به عنوان شهر قدیمی ترین خانواده متعلق به رستوران.

“این یک تجربه تلخ و شیرین گفت:” وکیل شاکیان فرد نیومن از شرکت Hoguet نیومن Regal & کنی. “آنها خوشحال هستیم که آنها را دریافت کنید برخی از پول اما غمگین ارث خود است و دیگر در خانواده است.”


اختلاف ریشه بازگشت به دهه 1970 زمانی که کف گل سرسبد محل بر خیابان دوم یکی از شهرستان محبوب ترین رستوران ها و اکثر صاحبان والتر “خوب” Ganzi جونیور و بروس Bozzi Sr. آغاز شده امتیاز این برند پس از سرمایه گذاری خود را شکست خورده است. آنها قرار دارد جدید نخل رستوران در یک شرکت است که از مطالعه خارج شدند اصلی را سهامداران جزء که با پرداخت سالانه حق التالیف 6000 $در هر محل.

پس از یک محاکمه یک قاضی اعطا سهامداران اقلیت $120 میلیون. Ganzi و Bozzi قرار داده و کف دست را به ورشکستگی و پرونده برای ورشکستگی شخصی نیز هست. این steakhouse زنجیره ای فروخته شد و در این سال به Landry را که در کنترل میلیاردر Tilman Fertitta برای کمتر از پیش بینی $45 میلیون.

دشمنی خانواده را فاتحان به راه رفتن به دور از میدان جنگ با 86 درصد از درآمد حاصل از فروش به علاوه 3 میلیون دلار از فروش لانگ آیلند و مریلند خانه های تعطیلات متعلق به Ganzi و Bozzi. قابل توجه مالیات ها و هزینه های قانونی با این حال انتظار می رود که به تضعیف پرداخت برای شاکیان که شامل ثبت اختراع وکیل گری Ganzi و خواهر خود را بازنشسته معلم کلر Breen.

ورشکستگی قاضی است که انتظار می رود به تصویب حل و فصل در هفته آینده.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>