پرسش و پاسخ: وام SBA برنامه های

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سوالات زیر ارائه شد توسط شرکت کنندگان در مارس 6 Crain پخش. آنها ویرایش شده برای طول و وضوح.

س: چگونه می توانم برای چک حفاظت از برنامه ؟
A. برنامه های کاربردی برای PPP انجام می شود آنلاین و یا از طریق تلفن با یک صاحب کسب و کار را به بانک یا غیر بانک وام دهنده. ایالات متحده کسب و کار کوچک دولت را اجرا نمی کند PPP وام صندوق; آن اختصاص داده است اعطای وام و تعهد و مسئولیت به بانک های سراسر کشور. تا به 5000 موسسات از مقیاس بزرگ از بانک ها از جمله جی پی مورگان چیس به کوچکتر بانک های تجاری و غیر بانکی وام دهندگان در حال شرکت در این برنامه است.

Q. بازپرداخت زمانی آغاز می شود برای PPP?
A. بازپرداخت برای این طرح آغاز می شود بعد از شش ماه پس از وام آغاز می شود. وام ممکن است بازپرداخت بیش از دو سال در نرخ بهره 1 درصد. پرداخت برای آن بخش از وام که ببخشند پس از اعمال هزینه های واجد شرایط.


Q. چگونه است مبلغ وام محاسبه می شود ؟
A. هر کسب و کار کمتر از 500 کارمند داشته و قبل از Feb. 15 می تواند دسترسی به بخشایش PPP وام تا 10 میلیون دلار اگر چه مبلغ وام محاسبه شده است به عنوان دو و نیم برابر متوسط ماهانه حقوق و دستمزد هزینه برای هر فرد کسب و کار. وام گیرندگان باید تضمین کند که آنها را با استفاده از PPP وام برای هزینه های واجد شرایط که عبارتند از:
• حقوق و دستمزد (تا 100.000 دلار به ازای هر کارمند).
• پرداخت وام مسکن (قبل از Feb. 15).
• اجاره پرداخت (pre–Feb. 15).
• ابزار پرداخت (از جمله گاز و آب و برق و تلفن و دسترسی به اینترنت است.

پرسش: ممکن است شخص ثالث عوامل تواند مورد استفاده قرار گیرد به درخواست برای وام ؟
A. کسانی که صاحبان می خواهید به درخواست برای وام از وام دهندگان باید انجام دهید تا خود و نه با استفاده از شخص ثالث عوامل است. این یک چیز به حسابدار مشاوره در فرایند برنامه اما صاحبان کسب و کار باید خطر آنلاین درخواست برای وام با استفاده از اشخاص ثالث به عنوان برنامه های در حال پردازش و تایید شده در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. هر گونه تاخیر و یا سردرگمی در استفاده می تواند تاخیر در تصویب.

س: چه EIDL?
اقتصادی آسیب فاجعه وام بخشي از برنامه از قبل موجود SBA ابتکار بود که ساختار به ارائه وام از آخرین راه حل برای کسب و کارهای کوچک برخورد با محیط زیست و یا فاجعه اقتصادی در یک تعریف موقعیت جغرافیایی. فکر می کنم Superstorm شنی. این برنامه راه اندازی شد برای رسیدگی به درخواست از کسب و کارهای کوچک درد و رنج اقتصادی آسیب در یک فاجعه محل. آن را پیش بینی افزایش درخواست وام در سراسر کشور. بر خلاف PPP EIDL برنامه استفاده نمی کند و بانک ها و nonbank دهندگان به تعهد بررسی و توزیع وام. آن است که موفق شده به طور کامل توسط SBA. پس coronavirus خاموش شدن ناگهانی از EIDL برنامه دربسته در محیط آن وام های بین $25 ، 000 و $35,000 و تغییر فوری کمک مالی به 1000 دلار برای هر کسب و کار کوچک کارمند به بیش از 10 نفر از کارکنان. تقاضا شده است قریب به اتفاق با یک گزارش میخ وام درخواست در بیش از 3 میلیون نفر است. بر خلاف با PPP EIDL وام را ببخشند; آنها پرداخت می شود باید.

Q. کاملا چند از مشتریان ما برای اعمال EIDL وام و دریافت هر گونه ارتباط از SBA. چه مدت می تواند ما انتظار داریم آن را برای برقراری ارتباط? چه مدت طول خواهد این پیشرفت را به عنوان سپرده به حساب بانکی خود را? می تواند ما روشن است که پیشرفت ؟ آن را $10,000 و یا تا $10,000?
یک: $10,000 تا جلو اعطای تجدید نظر شده است. همانطور که اشاره شد آن است که در حال حاضر فوری اعطای 1000 $در هر کارمند با بیش از 10 نفر از کارکنان. SBA پاسخ به EIDL وام درخواست شده است به تعویق افتاد با توجه به فوق العاده ای تقاضا و این واقعیت است که این برنامه در اصل راه اندازی می شود منطقه ای و نه ملی. پس از اعمال آنلاین, کسب و کار قرار است به تماس گرفته شود توسط SBA ظرف مدت 30 روز.

Q. آیا قابل چاپ نسخه از EIDL? آن را بسیار آسان تر است اگر شما تا به حال تمام اطلاعات در مقابل شما در حال حاضر قبل از شروع نرم افزار آنلاین.
A: اطلاعات را می توان در SBA وب سایت sba.gov که همچنین جایی است که EIDL نرم افزار ارائه شده است.

س: شما می توانید حمل هر دو PPP و EIDL?
A: بله, EIDL و PPP استفاده می شود هم به عنوان طولانی به عنوان آنها هر دو نمی رفتن به سمت همان هزینه. برای مثال یک صاحب کسب و کار کوچک می تواند با استفاده از PPP به پرداخت اجاره بها و حقوق و دستمزد کارکنان در حالی که یک EIDL می تواند نسبت به هزینه های ثابت و سرمایه گذاری. به یاد داشته باشید هر چند که EIDLs پرداخت می شود باید.

س: چه زمانی برای گرفتن PPP?
یک: آن متنوع و هیچ الگوی مشخص. بسیار پایین می آید به کسب و کار کوچک صاحب روابط بانکی به علاوه صلاحیت از بانک است. برخی از صاحبان کسب و کار در حال حاضر دریافت پول; دیگران هنوز هم به دنبال توجه کنید که خود نرم افزار پردازش شده است. این یک کیسه مخلوط.

پرسش: من در یک شرکت S و من تنها کارمند است. من خودم پرداخت حقوق و دستمزد. آیا من واجد شرایط برای PPP?
A: بله. کسانی که فایل خود را در فرم مالیاتی به عنوان یک شرکت S واجد شرایط هستند.

پرسش: چه اتفاقی برای اینکه قادر به استفاده از PPP به پرداخت اجاره ؟ است که پس از تغییر اولیه اطلاعیه?
یک: آن تغییر نکرده است. یک چهارم از PPP پول وام است که می رود به سمت اجاره یا رهن امضا قبل از Feb. 15 می تواند بخشیده شود.

پرسش: از کجا 25% برای اجاره از آمده است ؟ لطفا کمک به درک چه مقدار از بودجه را می توان به وام مسکن یا اجاره.
یک: 25% شکل می آید از SBA راهنمایی. بیش از 25 درصد از بخشایش بخشی از وام ممکن است مورد استفاده برای غیر-هزینه های حقوق و دستمزد که شامل اجاره و پرداخت وام مسکن. PPP وام است که به طور عمده در راستای نگه داشتن کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد کارکنان در طول هشت هفته از بحران است.

Q. برای PPP کند اجاره معنی املاک و مستغلات تنها یا که گسترش به تجهیزات تحت اجاره و یا اجاره?
یک: اجاره واقع اشاره به فضایی که شما در آن هستید. خدمات شامل اینترنت و تلفن و گاز و برق است. اگر شما اجاره کامپیوتر شما و یا یک تراکتور روشن نیست اگر هزینه های آن واجد شرایط هستند به بخشیده شود. بسیاری از وام دهندگان در حال انتظار برای راهنمایی بیشتر در هزینه های واجد شرایط رفتن به جلو.

Q. من کسب و کار متکی بر قرارداد کارکنان. من خواهد بود قادر به استفاده از PPP به آنها پرداخت می شود ؟ و آیا این هزینه در نظر گرفته شود بخشی از حقوق و دستمزد و در نتیجه ببخشند ؟
A: بله. هر گونه پرداخت به پیمانکاران مستقل برای خدمات گنجانده شده در مبلغ وام است. همچنین صاحبان کسب و کار که عمل به عنوان پیمانکاران مستقل و یا به عنوان تنها مالکان واجد شرایط هستند; آنها فقط نیاز به ارائه مالیات بر حقوق و دستمزد براده مستند داده است.
 
Q. آیا سازمان های غیر انتفاعی واجد شرایط برای PPP?
A: بله, غیر انتفاعی واجد شرایط هستند.

پرسش: اگر بانک وام برای این برنامه ؟
یک: متاسفانه پس از آن شما نیاز به پیدا کردن یکی دیگر از بانک است که تایید شده توسط SBA را به وام.

Q. چه اگر ما با استفاده از پول به کارکنان پرداخت اما پس از هشت هفته کسب و کار هنوز هم می تواند حمایت همه کارکنان ما? آیا ما وضع آنها را دوباره ؟ آیا شما هنوز هم دریافت بدهی برای هشت هفته ما پرداخت کارکنان?
یک: در نظر اول هشت هفته شما درخواست برای وام و سپس از شما درخواست برای بخشش هنگامی که بودجه اختصاص داده است. شما باید برای بازگشت به وام دهنده خود را و اعمال آن پول را ببخشند. معلوم نیست چه اتفاقی می افتد پس از هشت هفته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>