فارمینگتون برنامه ریزان رای به محیط را تغییر دادن زمین

Category: آرکانساس Comments: No comments

فارمینگتون — کمیسیون برنامه ریزی تصویب اولیه زمینهسازی برای یک زیربخش غرب از شمال شکارچی خیابانی در آوریل 27 نشست اما از آنجا که کارکنان شهرستان پیدا کرده است آن را یک خطا در پهنه بندی طراحی برای بخشی از زمین است.

کمیسر چاد توپ فکر در نشست ماه آوریل اگر تمام زمین شد و در حال حاضر طبقه بندی R-1 تک خانواده های مسکونی. توپ گفت: به نظر می رسد برخی از آن هنوز طبقه بندی در کشاورزی.

مقامات شهرستان به او اطمینان داد این همه طبقه بندی R-1, اما پس از آن کشف شده بود مورد.

برای تصحیح این خطا یک rezoning درخواست شد و در دستور کار برای برنامه ریزی کمیسیون مارس 25 نشست.

پیتز سلسله اعتماد شماره 3 ارسال یک درخواست به محیط را تغییر دادن 105 هکتار در غرب شمال شکارچی خیابان و غربی واتسون خیابان از کشاورزی به R-1. این کمیسیون به اتفاق آرا تصویب این درخواست که در حال حاضر به شورای شهر برای تصویب در ماه ژوئن.

هیچ یک از این مکان تا به حال هر گونه نظر در مورد rezoning درخواست.

برنامه ریزان رای دادند و در ماه آوریل به تصویب اولیه زمینهسازی برای سومرفیلد زیربخش فاز 1. مرحله اول 55.25 هکتار با 117 بسیاری برای خانه های تک خانواری با توجه به چارلز Zardin با Jorgenswen و همکاران شرکت مهندسی.

برخی از زمین در فاز 1 در حال حاضر طبقه بندی R-1. این rezoning درخواست قبل از کمیسیون برنامه ریزی شامل زمین در فاز 1 و بقیه از زمین است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای آینده فاز.

ملیسا McCarville شهرستان, مدیر کسب و کار گفت: زمین بود rezoned برای این پروژه به جلو حرکت کند.

با توجه به مقدماتی زمینهسازی این زیربخش را دارای سه ورودی از شمال شکارچی خیابان: واتسون Lane, Wilson خیابان و یک خیابان جدید در بین به نام غرب Spokane.

به عنوان بخشی از برنامه ریزی این شهرستان موافقت کرد به صرف پرداخت برای پارک فداکاری در ازای توسعه ساخت-سایت خیابان پیشرفت از جمله پیاده رو محدود کردن و قطره قطره شدن و طوفان زهکشی در سمت غرب و از شمال شکارچی.

شری Mathews, یک عضو شورای شهر که در شمال شکارچی خطاب کمیسیون در هفته گذشته در مورد بهبود. او گفت: بسیاری شیب دار در جلو و او دارای سه درختان. او تعجب که چگونه بهبود خواهد گذارد اموال خود را.

پس از بحث و گفتگو تصمیم بر آن شد بهترین راه برای توضیح پیشرفت خواهد بود برای کسی که برای دیدار با Mathews در سایت برای پاسخ به سوالات خود را. McCarville گفت: او را تنظیم زمان برای Mathews و اعضای کمیسیون برای پاسخگویی در شمال شکارچی.

در دیگر کسب و کار, کمیسر صحبت در مورد چگونه برای پر کردن جای خالی. کمیسر Toni لیندزی استعفا داد چرا که او را در حال حرکت از فارمینگتون.

این شهرستان از دریافت برنامه زیر هشت ساکنان علاقه مند به خدمت در کمیسیون برنامه ریزی — کیت Macedo بردی قرار Ghan هنجار Toering کوین Gardenhire, Bret Ward, وندی Burrus, Jason هنری و تیموتی Yopp.

هر متقاضی خواسته خواهد شد که برای ارسال رزومه و پس از آن دعوت به 22 ژوئن نشست کمیسیون. متقاضیان داده خواهد شد و یک دقیقه به معرفی خود و بگویید که چرا آنها علاقه مند هستید در خدمت. برنامه ریزان را چهار دقیقه به سوال بپرسید.

یک توصیه پس از آن خواهد شد ساخته شده به شهردار موبایل پن. در گذشته پن خواسته است تا شورای شهر به تصویب پیشنهاد خود را برای پر کردن جای خالی در کمیسیون برنامه ریزی.

کمیسیون مورد بحث چند موضوع دیگر اگر آنها نبودند در دستور کار است.

کمیسر جودی هورن گفت که او می خواهم برای این گروه به بحث در مورد این شهر توسعه کد در مورد نحوه تقسیم بندی هستند طراحی شده است. هورن رای دادند در برابر سومرفیلد اولیه نقشه کشی ماه گذشته چرا که او نمی مانند راه برخی از آن طراحی شده بود.

هورن نیز گفت: او معتقد است که کمیسیون برنامه ریزی نیاز به افزایش برخی از هزینه های نرم افزار. برای مثال او گفت که این شهر به اتهام 25 دلار هزینه برای یک rezoning نرم افزار. فایت اتهام $325 هزینه برای یک rezoning نرم افزار هورن گفت. نمونه های دیگر او افزود: در حال $75 برای Gentry $150 برای سیلوام اسپرینگز و 35 دلار برای Prairie Grove.

توپ اضافه شده به او نظر کرد و گفت که او معتقد است که این کمیسیون باید در تمام هزینه های توسعه را در طول یک جلسه کار.

لین Kutter ممکن رسیده از طریق ایمیل در [email protected] .

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>