Fauci ستایش دولت ویروس استراتژی

Category: آرکانساس Comments: No comments

Arkansans مرگ و میر از coronavirus افزایش سه برای دومین روز متوالی در روز جمعه در حالی که تعداد موارد رز بالاتر از 1200.

در ضمن, Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا عفونی-بیماری متخصص صحبت با فرمانداران از آرکانزاس و وایومینگ در صبح روز جمعه و پس از آن ستایش تلاش های خود را برای کند کردن روند گسترش این ویروس در کشورهای خود را.

“آنها در حال انجام این نوع از چیزهایی که آنها نمی تواند به رسمیت شناخته شده چرا که مردم نمی بحث در مورد آنها بسیار اما ما یک کشور بزرگ ما دارای 50 ایالت و آن را نه تنها در شهرهای بزرگ” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید coronavirus نیروی کار در واشنگتن ،

“بنابراین اگر ما در حال رفتن به بیرون از این ما در حال رفتن به بیرون از آن در شهرهای بزرگ و ما در حال رفتن به جلو و خارج از آن در این مناطق است که به عنوان پرجمعیت و من فقط می خواهم به یک shoutout به آنها را از آنجا که آنها در حال انجام یک کار فوق العاده ای.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

آرکانزاس’ مجموع گزارش coronavirus مرگ و میر افزایش به 24 در حالی که تعداد موارد افزایش 56 به 1,202.

Fauci ساخته شده نظرات خود را به عنوان دولتی آسا هاچینسون مواجه شده است به انتقاد از برخی مفسران در مورد اعمال ایالت ماندن در خانه به عنوان 42 کشورهای دیگر انجام داده اند.

در طول یک تاون هال در سی ان ان در هفته گذشته Fauci سوال چرا همه کشورها نیست صادر اقامت در خانه سفارش دهید.

اما طی تماس تلفنی با هاچینسون و آرکانزاس, وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت Fauci نمی گویند که در آرکانزاس باید چنین سفارش در محل هاچینسون گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=wBLudh2M5KU]

“موضوع آورده شد و ما توصیف استراتژی ما و او پشتیبانی استراتژی ما برای آنچه که آن را متناسب با در آرکانزاس” هاچینسون گفت.

این استراتژی که هاچینسون به عنوان یک “هدف” رویکرد شامل بسته شدن مدارس دولتی; محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها; بسته شدن سینما سالن مو و دیگر شخصی-تماس با کسب و کار; و منع داخل سالن اجتماعات بیش از 10 نفر.

یک بخشنامه صادر شده در هفته گذشته همچنین نیاز به فروشگاه و کسب و کارهای دیگر که باز باقی می ماند به مطمئن شوید که مردم در داخل می تواند به حفظ یک 6 فوت فاصله از یک دیگر; به ارائه ضد عفونی کننده دست و یا نوع دیگری از مواد ضد عفونی کننده در نزدیکی در ورودی و در مناطق دیگر و به پست آیتی اطلاع رسانی به مشتریان و کارکنان که آنها باید به جلوگیری از ورود اگر آنها یک سرفه یا تب اقامت 6 فوت از دیگران عطسه یا سرفه به آرنج و غیر ضروری جلوگیری از تماس فیزیکی.

گالری: مقامات را روزانه روزانه COVID-19 جلسه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/411covid/]

“او گفت که او بسیار خوشحال بود با آنچه که ما در حال انجام” اسمیت گفت: از Fauci. “او گفت:” شما در حال انجام کارهای درست. شما یک مدل برای کشورهای دیگر.'”

اسمیت گفت: او اشاره کرد به Fauci که از گسترش این ویروس به احتمال زیاد کندتر در یک روستایی دولت است.

“ما یک کاهش تراکم جمعیت” اسمیت گفت. “آن را طولانی تر برای ما برای رسیدن به اوج ما و این بسیار مهم است که هر چه ما قادر به حفظ آن نه فقط برای 15 روز احتمالا حتی برای 30 روز اما برای طولانی تر از آن است. تا زمانی که آن را طول می کشد.”

هاچینسون گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود که Fauci همچنین می خواستم به دانستن چگونه Arkansans شد در پاسخ به محدودیت.

“من در مورد صحبت ما به دنبال به جلو به روز شدن باز انجام کسب و کار دوباره, اما من فکر می کنم همه را به درک آنچه در خطر است برای ملت ما و آنها shouldering و انجام بسیار خوب” هاچینسون گفت.

زیر بینی

به عنوان شواهد دیگری که دولت استراتژی کار اسمیت اشاره کرد که گزارش روز جمعه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان داد که در آرکانزاس تا به حال یکی از این کشور کمترین افزایش در تعداد آن مورد در هر 100,000 ساکنان از 31 مارس به سه شنبه.

با توجه به گزارش موارد در آرکانزاس از افزایش 18.6 در هر 100 ، 000 ساکنان به 32.9 در هر 100 ، 000 ساکنان افزایش 77 درصد.

که در هفتم-کمترین افزایش در میان متحده است.

دولت رای در روز سه شنبه بود 13-کمترین میزان در کشور در حالی که در آن مرگ و میر — 1.8 درصد از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت بود — 15-پایین ترین است.

در روزانه خود را coronavirus اخبار کنفرانس هاچینسون همچنین اشاره کرد که دو هفته قبل آرکانزاس عمومی-بهداشت مقامات پیش بینی کرده بود که دولت این موارد را در 3,500 جمعه-حتی با محدودیت در تعامل اجتماعی در محل.

“همانطور که می بینید Arkansans ضرب و شتم که” هاچینسون گفت: با اشاره به یک نمودار نشان دادن تعداد واقعی موارد در مقایسه با پیش بینی.

اسمیت همچنین نمایش یک نمودار نشان می دهد که از آن گرفته شده بود حدود یک هفته برای تعدادی از افرادی که تا کنون در بیمارستان بستری شده است با covid-19 به دو زمان گذشته رخ داده است که از اواخر مارس تا اوایل آوریل است.

آخرین بار قبل از این که شماره گرفته بود و پنج روز به دو و قبل از آن دو برابر شده بود در سه روز نمودار نشان داده شده است.

به عنوان جمعه 86 Arkansans در بیمارستان بستری شد, افزایش 13 از قبلی بعد از ظهر. اسمیت گفت که منعکس 23 نفر بودند که به تازگی بستری و 10 که از بيمارستان مرخص شده بودند.

تعداد Arkansans در هواکش افزایش سه تا 33.

در Pulaski County, است که بیشترین تعداد از موارد تعداد آزمون مثبت افزایش 15 به 236.

در میان کسانی که آزمایش مثبت در دولت به تازگی شدند 10 مراقبت های بهداشتی کارگران افزایش تعداد این کارگران با تست مثبت 168, او گفت:.

دولت کارمند می میرد

ریچارد “Doughnut” ریچاردسون چهار سال استارت در بینی گارد برای Razorbacks که درگذشت covid-19 در سن 60 سالگی در روز پنج شنبه بود و اولین کارمند دولت به درگذشت از بیماری هاچینسون گفت.

ریچاردسون شده بود ماده-سوء استفاده از مشاور در آرکانزاس مرکزی جامعه اصلاح مرکز از ماه ژوئن گروه اصلاحات سخنگوی دینا تایلر گفت.

“او بسیار مرد” تایلر گفت. “او یک پسر خوب. آن را فقط غمگین. من حدس می زنم آن را به نوعی می گوید که چگونه ravaging covid می تواند به دلیل این بود که یک مرد قوی بود که در شکل و خوب است همه زندگی خود را.”

افسانه 0 25 50 75 100 تعداد موارد تایید شده

منبع: Arkansas وزارت بهداشت

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

هاچینسون گفت: به او گفته بود به ریچاردسون خانواده که توصیف ریچاردسون به عنوان “بهترین بینی گارد در تاریخ Razorback فوتبال است.”

“برخی از مردم ممکن است اختلاف است که, اما این خانواده افتخار ریچارد Richardson” هاچینسون گفت.

تایلر گفت: چند آرکانزاس جامعه اصلاح کارکنان که به تازگی در تماس با ریچاردسون تحت قرنطینه.

در مجموع 13 بخش از اصلاحات کارکنان هستند که جدا شده پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. هیچ دولت و زندانیان باید آزمایش مثبت است.

در دو فدرال زندانها در فارست سیتی (آرکانزاس) تعدادی از زندانیان ذکر شده به عنوان تست مثبت افزایش در روز جمعه با هفت تا 30. که شامل افزایش شش زندانی در پایین-امنیتی واحد به 26 و یکی در میان واحد های امنیتی به چهار.

تعداد تست مثبت در میان اعضای هیات باقی مانده همان در چهار.

آخرین میر

شرلی رودریگز 79 ساله بیوه از امید, درگذشت covid-19 روز چهارشنبه در Wadley مرکز پزشکی منطقه ای در تکسارکنا با توجه به پزشکی قانونی گزارش. او اولین فرد از شهرستان همپستید به مرگ از ویروس.

بر اساس این گزارش رودریگز شد و بستری در بیمارستان در مارس 2 با تنگی نفس و تب و آزمایش مثبت آن روز.

Patti هریس از Monticello, 62 ساله و مادر دو با نه نوه درگذشت این ویروس در ظهر جمعه در چی St. Vincent درمانگاه در لیتل راک.

او اعتراف کرد, مارس 23 با تنگی نفس و بعد از آن آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

شوهرش نزدیک به 41 سال جیمز گفت: او یک بار ساخته شده قایق شیشه جلو سفارشی و قالب های رنگ در مانتیسلو اما تا به حال غیر فعال شده است برای 10 سال گذشته مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی.

او تا به حال شده است در داخل و خارج از بیمارستان برای سه سال گذشته و ریه ها شده است کاهش می یابد و به حدود 28 درصد از آنها اصلی ظرفیت قبل از اینکه او حتی ویروس, او گفت:.

“این به آن اضافه شده اما او در مورد از بین رفته به هر حال” شوهرش گفت. “او آن را می دانستند, من آن را می دانستند. ما واقعا نیش زده با این ویروس که فقط شتاب چیز است.”

در اخبار روزانه کنفرانس مقامات بهداشتی اعلام کند که چگونه بسیاری از مردم پس از درگذشت روز گذشته اما لازم نیست آنها را شناسایی. کسانی که اطلاعات از منابع دیگر آمده و گاهی روز پس از مرگ آنها.

چرخش ناگهانی

یک پزشکی قانونی گزارش همچنین شناسایی بیلی جو Hilburn, 89, از پورشه به عنوان یکی از شش آرکانزاس پرستاری-صفحه اصلی ساکنان که با توجه به وزارت بهداشت و پزشکی قانونی گزارش درگذشت از ویروس.

Hilburn برادر جری گفت: بیلی جو Hilburn منتقل شده است Walnut Ridge پرستاری و توانبخشی در مارس 24 از یک بیمارستان توانبخشی در جنسبرو در حالی که recuperating از سقوط.

سه روز بعد او یک تب و گلو درد و تست شده برای coronavirus. نتیجه برگشتم مثبت مارس 29.

کسانی نشانه رفته بود دور مارس 3, زمانی که او زنگ زد زنگ برای یک عضو هیات برای کمک به او استفاده از حمام برادر خود را گفت.

“او تخمگذار وجود دارد صحبت کردن به آنها شوخی به آنها چه چیزی نیست” جری Hilburn گفت.

اما هنگامی که کارکنان به او کمک کرد تا بنشیند تا او شروع به داشتن مشکل در تنفس جری Hilburn گفت. یک کارمند تبدیل شده تا اکسیژن او دریافت شده از طریق بینی خود را “اما به نظر نمی رسد که هیچ تفاوت” جری Hilburn گفت.

“او هنوز در تلاش برای تنفس و او تنها بود که کمتر از یک دقیقه یا بیشتر و سپس او فرو ریخت و این بود پایان آن” جری Hilburn گفت.

او گفت: آن را ناگهانی به نوبه خود برای برادر خود را بازنشسته راننده کامیون که به خدمت در نیروی دریایی در جنگ کره. قبل از سقوط در آپارتمان خود در اوایل ماه مارس, بیلی جو Hilburn هنوز هم دوست داشتم در ماشین برادر خود را گفت.

پرستاری-صفحه اصلی کارکنان “انتظار نداشتند آن را به این سرعت” جری Hilburn گفت.

“او خوب بود یک دقیقه و در عرض پنج دقیقه زمان بانگ او رفته بود او گفت:” برادر خود را.

در آن زمان برادرش تایید شد به کوروناویروس. جری Hilburn گفت: او نمی دانست که از دیگر ساکنان در خانه که تا به حال آزمایش مثبت است.

به گفته وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, هشت ساکنان و دو کارگر در حال آزمایش مثبت از جمعه.

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک اریک بسون از Arkansas Democrat-Gazette.

آرکانزاس وزیر بازرگانی مایک پرستون (سمت راست) می پیوندد دولتی آسا هاچینسون به بحث در مورد نرخ بیکاری مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس در طول روز جمعه در جلسه کنگره آمریکا در لیتل راک. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/411covid/.
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

یک بخش در 04/11/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>