Fauci می گوید: ویروس این است که “بدترین کابوس” و هنوز تمام نشده

Category: آرکانساس Comments: No comments

در یک گسترده به بحث زیست فناوری, مدیران, Dr. Anthony Fauci تحویل تیره و تار ارزیابی از ویرانی در سراسر جهان توسط coronavirus و گفت: “این هنوز تمام نشده.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=tIRKj7ddlr8]

در همین حال سازمان بهداشت جهانی منتقل شنبه موضعش در مورد اینکه آیا افراد بدون علائم در حال پخش coronavirus گفت: بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد بدون علامت انتقال است.

Covid-19 بیماری که Fauci همیشه می گفت می خواهد خود را “بدترین کابوس” — جدید و بسیار مسری و کشنده عفونت دستگاه تنفسی است.

“در یک دوره چهار ماه آن را ویران کرده است تمام جهان” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک کنفرانس برگزار شده توسط زیست فناوری و نوآوری سازمان است.

بحث خود را با یک مدیر از راه دور انجام شد و ثبت شده برای ارائه به شرکت کنندگان در کنفرانس. اگر چه او تا به حال شناخته شده است که شیوع مانند این می تواند یکی از جنبه های شگفت زده کرده است او گفت که “چگونه به سرعت آن را فقط در زمان بیش از این سیاره است.”

کارآمد انتقال بیماری می تواند به گسترش در سراسر جهان در شش ماه یا یک سال اما “این زمان حدود یک ماه” Fauci گفت. او نسبت به گسترش سریع به سرایت ویروس و گسترده جهان سفر با افراد آلوده.

گالری: شیوع کروناویروس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/610virus/]

واکسن به طور گسترده ای به عنوان بهترین امید برای متوقف کردن و یا حداقل کاهش این بیماری همه گیر و Fauci گفت که او “تقریبا قطعی” که بیش از یک موفق خواهد بود. چند در حال حاضر در حال آزمایش در مردم و حداقل یک رود که به حرکت بزرگ فاز 3 آزمایش در ماه ژوئیه.

اما هنوز هم ناشناخته در مورد این بیماری و چگونگی آن حملات بدن, تحقیق که Fauci به عنوان “یک کار در حال پیشرفت است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

او گفت که او تا به حال خود را صرف حرفه ای تحصیل HIV و بیماری آن را باعث “واقعا ساده نسبت به آنچه در جریان است با covid-19.”

تفاوت او گفت: شامل covid را در طیف گسترده ای از شدت از هیچ عوارضی به بیماری بحرانی و مرگ با ریه آسیب شدید پاسخ ایمنی بدن و اختلالات انعقادی که باعث سکته مغزی و حتی در افراد جوان و همچنین به عنوان یک جداگانه سندرم التهابی باعث بیماری شدید در برخی از کودکان.

“اوه خدای من” Fauci گفت. “جایی که در آن است رفتن به پایان ؟ ما هنوز در آغاز واقعا درک.”

یکی دیگر از بلندی سوال او گفت این است که آیا بازماندگان بودند که به طور جدی بیمار به طور کامل بهبود می یابند.

او در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “درخشان یک نور بسیار روشن در چیزی است که ما شناخته شده برای یک مدت زمان بسیار طولانی” — سلامت نابرابری و سخت تر اثر از بسیاری از بیماری ها در گروه های اقلیت به ویژه مردم سیاه و سفید.

Coronavirus شده است “double whammy” برای مردم گفت: اولین دلیل آنها بیشتر احتمال دارد به معرض این بیماری از طریق اشتغال آنها در شغل است که نمی توان از راه دور انجام می شود. آنها بیشتر در معرض خطر بیماری شدید از coronavirus زیرا آنها نرخ بالاتری از بیماری های زمینه ای مانند دیابت و فشار خون بالا و چاقی و بیماری مزمن ریه.

با توجه به اختلافات او گفت: ضروری است برای تمرکز بیشتر منابع به کنترل از coronavirus در مناطق با تراکم بالا, سیاه, جمعیت. اما در دراز مدت راه حل را در دهه گفت: به آدرس اجتماعی و اقتصادی و عوامل رژیم غذایی است که منجر به بسیاری از مشکلات سلامتی در نژادها و گروه های قومی شده اند که بیشتر آسیب دیده توسط ویروس.

که نظرات

در ضمن نظر توسط یک رسمی که روز شنبه از تماس بدون علامت انتقال “بسیار نادر” لمس کردن یک بحث علمی بیش از این سوال حل نشده و جذب گسترده انتقاد از سازمان است.

کمتر از 24 ساعت بعد که تشکیل یک خبر ویژه کنفرانس به راه رفتن در آن نظرات تاکید بر این که بسیار ناشناخته باقی مانده است. اما نظر دوشنبه در حال حاضر به طور گسترده ای گسترش است و به نظر می رسد برای تقویت استدلال که مردم نیاز به پوشیدن ماسک یا حفظ اجتماعی-فاصله احتیاطی.

تماس با جنجال “سوء تفاهم” ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور بیماری و مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت که در جریان کنفرانس خبری روز دوشنبه او در تلاش برای پاسخ به یک روزنامه نگار سوال وقتی که او گفت: بدون علامت انتقال بود “بسیار نادر است.”

“من در بیان سیاست از کسی یا چیزی شبیه به آن,” او گفت:. “ما می دانیم که برخی از افرادی که بدون علامت و یا برخی از افرادی که علائم می تواند انتقال این ویروس است.”

آن بود که “قصد که برای گفتن وجود دارد یا متفاوت سیاست” اضافه شده مایک رایان رئیس اورژانس برنامه برای که. “هنوز هم وجود دارد بیش از حد ناشناخته در مورد این ویروس و هنوز هم بیش از حد ناشناخته در مورد انتقال آن پویایی است.”

در حالی که بدون علامت انتقال رخ می دهد هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه اغلب این اتفاق می افتد. مطالعات و مدل پیشنهاد کرده اند که بسیاری از کسانی که هرگز آلوده علائم نشان می دهد. و این سوال همچنان که آیا آنها یک نیروی بزرگ رانندگی انتقال است. برخی از کشورها با استفاده از تماس با ردیابی به کار عقب از موارد تایید شده را پیدا کرده اند بسیاری از موارد بدون علامت گسترش که مقامات اشاره کرد.

در همان زمان که مقامات اذعان کرد و گفت برخی از مدل سازی مطالعات پیشنهاد کرده اند تا آنجا که 41 درصد از انتقال ممکن است نسبت به افراد بدون علامت.

در روز سه شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سخنگوی اسکات Pauley گفت آن باقی مانده است و ضروری است که مردم با پوشیدن ماسک. “ما می دانیم که برخی از افراد بدون علائم ممکن است قادر به گسترش ویروس. است که چرا اقدامات مانند پارچه پوشش صورت در عمومی بسیار مهم است.”

در ضمن یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه توسط CDC در شیوع روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت که آلوده 1,100 خدمه ارائه دانشمندان با بحرانی آزمون مورد به بدون علامت و چهارم گسترش این ویروس در میان نسبتا سالم و جوان جمعیت.

CDC مطالعه 382 جوان بالغ اعضای خدمات سرنشین در مارس یافت که 1 به 5 که تست مثبت گزارش شده بدون علائم در حالی که کسانی که در زمان اقدامات پیشگیرانه مانند پوشش صورت و اجتماعی فاصله کاهش خطر ابتلا به کوروناویروس.

افزایش ترس

به عنوان بسیاری از کشورهای کمرویی شروع به بلند کردن اجسام خود را مستند اقدامات کارشناسان نگران هستند که بیشتر افزایش coronavirus در مناطق توسعه نیافته با لرزان سیستم های بهداشتی می تواند به تضعیف تلاش ها برای متوقف کردن بیماری همه گیر و آنها می گویند بیشتر واقع بینانه گزینه های مورد نیاز هستند.

برزیل و مکزیک و آفریقای جنوبی و هند و پاکستان در میان کشورهای, کاهش, تنگ محدودیت.

“سیاستمداران ممکن است از جان گذشته برای دریافت اقتصاد خود را دوباره رفتن اما که می تواند در هزینه داشتن تعداد زیادی از مردم جان خود را,” دکتر گفت: Bharat Pankhania, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اکستر در بریتانیا.

او گفت: reimposing به تازگی برداشته مستند اقدامات بود به همان اندازه خطرناک است.

“در حال انجام است که بسیار نگران کننده چرا که پس از آن شما خواهد ساخت تا بسیار رنجش و خشم مردم آن ناشناخته چگونه آنها واکنش نشان می دهند” Pankhania گفت.

دولت بریتانیا روز شنبه در حال غرق قصد دارد تا تمام دانشآموزان مدارس ابتدايی در انگلستان و بازگشت به کلاس درس قبل از تعطیلات تابستان مدارس پس از ابراز نگرانی در مورد توانایی خود را برای دیدار با کروناویروس اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

در برزیل, دانشگاه جانز هاپکینز, اعداد نشان داد برزیل در حال ثبت بیش از 37,000 coronavirus مرگ و میر ناشی از شنبه سوم-بالاترین در جهان فقط جلوتر از ایتالیا. وجود دارد بیش از 707,000 موارد قرار دادن آن دوم پس از آمریکا

برزیل دیوان عدالت دستور دولت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro به از سرگیری انتشار کامل covid-19 اطلاعات از جمله تجمعی مرگ و میر پس از اتهامات که دولت در تلاش بود برای پنهان کردن شدت این بیماری همه گیر در امریکا بزرگترین کشور.

دولت با پیروی از این تصمیم بعد از ظهر سه شنبه.

در مکزیک رئیس آندرس مانوئل لوپز Obrador کشور را به آرامش پس از مقامات هفته گذشته گزارش داد افزایش مرگ و میر است که رقابت آن در برزیل یا آمریکا

“اجازه دهید وجود دارد نمی توان روان اجازه دهید وجود دارد و نمی شود ترس” لوپز Obrador گفت: در حالی که متهم رسانه ها از فانینگ نگرانی از افزایش بحران است.

آفریقای جنوبی موارد “افزایش سریع” با توجه به رئیس جمهور سیریل Ramaphosa. بیش از نیمی از آن حدود 52,000 تاييد موارد ثبت شده در دو هفته گذشته باعث نگرانی است که آفریقا توسعه یافته ترین اقتصاد می تواند دیدن یک شیب تند در افزایش عفونت در مدت کوتاهی پس از محدودیت های آرام هستند.

پاکستان معضل

در پاکستان تعدادی از عفونت در ادامه به افزایش به عنوان نخست وزیر عمران خان گفت: این کشور از فقیرترین نمی تواند زنده ماندن سخت مستند پس از کاهش محدودیت ها در ماه گذشته.

پس از خودداری از رفتن به مساجد و باز کردن این کشور حتی به عنوان کارشناسان پزشکی تصمیمات سختگیرانه تر اقدامات پاکستان caseload صدر 108,000 سه شنبه 2,172 مرگ و میر.

“استراتژی ریشه در چین در تمایل به از بین بردن این بیماری اما به وضوح رفت و از پنجره بیرون را از چند ماه پیش گفت:” علامت گذاری Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ.

“بسیاری از کشورها در حال حاضر تصمیم گیری است که این درمان می تواند به نوبه خود برای بدتر از بیماری,” او گفت:. Woolhouse پیشنهاد کرد که کشورها قادر به قفل کردن جمعیت خود می تواند به جای تمرکز بر مداخلات هدفمند برای حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر مانند افراد بالای 60 یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

در همین حال سازمان ملل و دبیر کل خواستار اقدام فوری برای جلوگیری از یک “جهانی مواد غذایی اضطراری” گفت: بیش از 820 میلیون نفر گرسنه هستند حدود 144 میلیون کودک زیر سن 5 باید رشد قدی و covid-19 همه گیر است و همه چیز بدتر بود.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: وجود بیش از مواد غذایی به اندازه کافی برای تغذیه جهان 7.8 میلیارد نفر اما “ما سیستم های غذایی در حال شکست.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط دنیس Grady از نیویورک تایمز; توسط ماریا چنگ Mauricio Savarese دیوید McHugh, Suzan فریزر کارا آنا اندرو Meldrum, منیر احمد, Kathy Gannon کریستوفر شرمن دیوید Biller, خوان Zamorano, پان Pylas و مارسلو سیلوا De Sousa از آسوشیتد پرس; و توسط ویلیام Wan و میریام برگر از واشنگتن پست.

فایل – آوریل 7, 2020, عکس فایل, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هایی در مورد کوروناویروس در واشنگتن است. با شهر نیویورک در کانون شیوع کروناویروس در آمریکا و بومی در میان کسانی که ارائه اطلاعات حیاتی به ملت در تلویزیونی جلسات نیویورک لهجه پا کرده است تا به میکروفون. Fauci را مبتنی بر علم راه تبیین بحران در کاخ سفید جلسات جذب تعداد بی حد و حصر طرفداران رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اخبار همایش ها تبدیل شده اند باید تلویزیون را ببینید. (AP Photo/الکس براندون فایل)”>
عکس
AP
فایل – آوریل 7, 2020, عکس فایل, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هایی در مورد کوروناویروس در واشنگتن است. با شهر نیویورک در کانون شیوع کروناویروس در آمریکا و بومی در میان کسانی که ارائه اطلاعات حیاتی به ملت در تلویزیونی جلسات نیویورک لهجه پا کرده است تا به میکروفون. Fauci را مبتنی بر علم راه تبیین بحران در کاخ سفید جلسات جذب تعداد بی حد و حصر طرفداران رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اخبار همایش ها تبدیل شده اند باید تلویزیون را ببینید. (AP Photo/الکس براندون فایل)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>