فایت پیش می رود متناسب با پاسخ به همه گیر خارجه می گوید هیچ دخالت

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — مقامات دولتی می گویند که آنها ترجیح می دهند هماهنگی بیش از شهرستانها در نظر گرفتن خود به خود عمل است که می تواند در تضاد با دستورات و راهنمایی های مندرج در طول بیماری همه گیر.

روز سه شنبه شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به نیاز به پوشیدن ماسک صورت در اکثر داخلی اماکن عمومی. اورژانس بند متصل شد به اندازه گیری و آن را بلافاصله.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری گفت: او می دانست که در آن شورای قلب بود در تلاش برای متوقف کردن گسترش covid-19. با این حال وجود دارد برخی از درگیری بین فرمان و دستور دولت است.

در همان زمان هاچینسون گفت که او پیش بینی هیچ اقدام قانونی در بخشی از دولت در حال حاضر.

“من می دانم که هدف از آن, و من می دانم که آنها کردم تعداد فزاینده ای از موارد. من اصلا قصد دخالت که” او گفت:. “اگر آن را می شود بیشتر از یک مشکل در سراسر کشور با موارد مختلف از شهرداری اقدام خواهیم بررسی مجدد آن است.”

آماندا کشیش سخنگوی دادستان کل آرکانزاس لسلی Rutledge تکرار احساسات.

“دادستان کل Rutledge خواستار مقامات محلی برای مشورت با فرماندار وزارت بهداشت و دفتر او قبل از مصرف مستقل اقداماتی که ممکن است در تضاد با قانون دولت بخشنامه و یا دستور اجرایی در این ایالت بهداشت و درمان اضطراری” او گفت:.

شیوع پاسخ

این قانون نیاز به هر کسی که در بخشی از یک کسب و کار به پوشیدن چهره و پوشش. استثنا ساخته شده برای زمانی که مردم در حال خوردن و نوشیدن و یا ورزش و یا در گروه های کوچک تنظیمات که در آن فاصله 6 پا را می توان به دست آورد. آن اعمال نمی کند به تنظیمات مگر اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. مردم با یک مربوط به بیماری ناتوان کننده نیز معاف هستند.

اندازه گیری اختصاص 100.000 دلار از این شهرستان در صندوق اضطراری را نسبت به یک امنیت عمومی مبارزه است. این پول استفاده خواهد شد برای خرید ماسک به دست به کسب و کار برای توزیع. که راه ورود مشتریان یک فروشگاه بدون ماسک می تواند یکی. کسب و کار نیز می تواند به مشتریان هزینه های کوچک اگر آنها خرید خود را به ماسک.

این شورا در ماه مارس اختصاص داده شده 3 میلیون دلار از صندوق اضطراری را نسبت به همه گیر تلاش های مربوط در صورت لزوم. از جمله $100,000 در حدود 250.000 دلار متعهد شده است رئیس امور مالی پل بکر گفت. تعهدات شامل تجهیزات حفاظت شخصی و اضافه کاری برای پرسنل امنیت عمومی.

دولت بخشنامه در حال حاضر می گویند مردم در کافه ها و رستوران ها باید از ماسک تا زمانی که غذا یا نوشیدنی خدمت کرده است. مشتریان در سالن آرایشگاه و تو سرو نیز باید یک ماسک به عنوان خدمات مجوز. ماسک-پوشیدن تشویق است نه اجباری در خرده فروشی و مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی و سالن های ورزشی.

عضو شورای متی خرده که حمایت فرمان گفت که او شنیده دعوت از هاچینسون برای گفتگو در مورد منطقه ای و محلی در پاسخ به شیوع بیماری در این بیماری همه گیر. این شورا در زمان عمل بر اساس آنچه در آن دیدم که با افزایش موارد در شمال غربی آرکانزاس, او گفت:.

“ما این کار را انجام نیست چرا که ما تا به حال یک سیلی مفهوم” خرده گفت. “ما در وسط شیوع و مردم در حال مرگ هستند به طور فزاینده ای.”

نه بیشتر که مردم در دولت آوردن تلفات به 197. دولت ثبت 415 موارد جدید چهارشنبه با 4,413 فعال موارد است. Washington County بيشترين تعداد موارد جدید گزارش شده در 90 با Benton County زیر, از پشت, در 81.

محلی واکنش

Billie Kupczynski کارکنان در آل بزرگ با مغازه در مدرسه جنوبی خیابان گفت: نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک ممکن است در نتیجه برخی از درآمد از دست رفته, اما بزرگتر وجود دارد نگرانی در حال حاضر. نیاز به ماسک ممکن است به اندازه کافی, او گفت:.

“من در تلاش برای رسیدن به این مرگ که در آن بیشتر مردم را متوقف خواهد کرد که بیمار است و ما خلاص شدن از شر این سرانجام” Kupczynski گفت.

این فروشگاه قرار داده تا ثبت نام به اطلاع مشتریان به پوشیدن ماسک چهارشنبه. بیشتر به نظر می رسید خوب با آن Kupczynski گفت. برخی راه می رفت و نمی آمد. رفت و دیگران را به اتومبیل خود را و آمد با پوشش بیش از چهره خود را, او گفت:.

Kupczynski گفت که او شنیده ها از شورا یک شبه تصمیم صبح روز چهارشنبه.

“من مانند وای که سریع بود,” او گفت:. “چرا آنها نمی تواند تصمیم می گیرید که سریع بر هر چیز دیگری؟”

کربی جانسون صاحب جانسون سخت افزار در Leverett خیابان گفت: او را متقاعد شود اثربخشی ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس زمانی که او می بیند یک مطالعه رسمی گفت: به همان اندازه است.

“احساس من این است که فقط مردم بودن راکتیو,” او گفت:. “آن را می دهد کسی گرم احساس فازی برای دیدن افراد دیگر در یک ماسک به جای مبارزه با آن, اجازه دهید دستور آن است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می گویند مردم باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ مانند فروشگاه های مواد غذایی و یا داروخانه ها. این درست است به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال با توجه به دستورالعمل.

جانسون گفت که او می خواهد برای دیدن شواهد نشان دادن اثربخشی یک ماسک ساده در جلوگیری از گسترش covid-19. او گفت که او را به تحقیق در این موضوع است اما تنها در داستان است که به مقدار حدس و مقامات دولتی در تلاش برای جلب رضایت مردم است.

“اگر آنها می تواند آمد تا با برخی از جامد اطلاعات علمی-و نه حدس — ثابت کرد که من آن را می پوشند به یک” جانسون گفت. “اما تا آن نقطه من به رفتن نیست.”

جانسون گفت که او قصد ندارد خود را به کارکنان و مشتریان پوشیدن یک ماسک و آماده است به استخدام یک وکیل اگر لازم است می شود.

تفاوت در قدرت

دادستان شهر کیت ویلیامز گفت: تفاوت اصلی بین فرمان و بخشنامه دولت به نظر می رسد که نیاز به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه ها و مغازه ها. آن را نمی خواهد اعمال می شود به کلیساها ،

این فرمان شامل هیچ مجازات برای ساکنان که maskless گذشته از اینکه اجازه ورود به یک فروشگاه. صاحبان کسب و کار تنها می تواند جریمه برای “عمدی غفلت” از فرمان. استاندارد مجازات برای نقض فرمان است استناد و تا 500 دلار جریمه با نقض مستمر در قیمت 250 دلار در هر روز است.

ویلیامز گفت: اصطلاح “عمدی غفلت” عمدتا به عنوان راهنمایی برای اجرای قانون و دادستان شهرستان اگر یک مورد تا کنون به آن نقطه.

“این استاندارد خاص است برای رفتن به تقریبا غیر ممکن است برای محاکمه مگر اینکه کسی فقط fesses,” او گفت:. “چگونه می توانم به شما اثبات عمدی غفلت?”

خرده گفت: تمرکز فرمان نیست مجازات اما آموزش و پرورش و توسعه. به همین دلیل شورای متصل $100,000 به سمت امنیت عمومی مبارزات انتخاباتی ، گذشته از خرید ماسک های دولت هماهنگ خواهد شد کسانی که تلاش. اقدامات ممکن است شامل راه اندازی اطلاعاتی جداول با کارکنان که در آن مردم تمایل به ارتباط برقرار کردن آنلاین توسعه و راه اندازی یک شماره تلفن برای کسب و کار به تماس با هر بیماری همه گیر های مربوط به.

ساکنان که به کسب و کار و دیدن خوشه از مردم با پوشیدن ماسک می تواند تماس های شهر غیر-شماره های اضطراری برای شکایت. مجازات می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آخرین چاره مانند دیگر شهرستان, احکام خرده گفت.

“ما در حال رفتن به ارسال حدود مقامات به منظور بررسی آنچه که کسب و کارهای در حال انجام,” او گفت:. “ما در حال ایجاد یک موجودی و پایین رفتن در لیست برای بررسی در همه. و ما قطعا نمی خواهید به هدف قرار دادن افراد است.”

ویلیامز توصیه شورای فرمان به احتمال زیاد oversteps این شهر قدرت برای تنظیم تجارت در طول بیماری همه گیر. علامت Hayes, مدیر اجرایی, آرکانزاس, شهرداری, لیگ موافقت کرد. دولت قانون می گوید: وزارت بهداشت و درمان و فرمانداری کل تنظیم مقررات در یک وضعیت اضطراری اعلام کرد, او گفت:.

واقعیت این شورا تصویب یک فرمان خود را وکیل توصیه شده بود که از حد خود تجاوز و چگونه فرماندار اذعان کرد که تجاوز کردن است اما به هر اقدامی بر روی آن نشان می دهد که چگونه بی سابقه این بار در طول همه گیر هایس گفت. بیشتر احتمال دارد اقدام قانونی خواهد آمد از یک مقیم و یا یک صاحب کسب و کار است.

“من امیدوارم که آرامتر سر غالب است. من آن را دریافت کنید. من عاشق این ایده از حفاظت از مردم در زمانی که من پوشیدن یک ماسک و آنها همین کار را برای من” هایس گفت. “من نگرانی از دیدگاه سلامت. من فقط فکر نمی کنم آن را شسته قانونی در نور از فرماندار و وزارت بهداشت را اعلام.”

راجرز در زمان یک رویکرد تقویت مثبت شهردار گرگ Hines گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری.

این شهرستان راه اندازی یک تعهد فرم آنلاین برای کسب و کار به پر کردن گفت: آنها را به رعایت تمام اجرایی سفارشات و دستورات فرمانداری و وزارت بهداشت. لیست خواهد شد در دسترس عموم ساخته شده و کسب و کار قادر خواهد بود برای تبلیغ خود انتخابی به عضویت این کمپین.

این #KeepRogersSafe کمپین طراحی شده است به عنوان یک انتخاب خوب بازیگر برنامه Hines گفت. کسب و کار قادر خواهد بود برای نشان دادن مشتریان آنها زیر موظف سلامت, بخشنامه ها, به عنوان به خوبی به عنوان نشانه ای به دنبال دستورالعمل مانند پوشیدن ماسک صورت, جایی که آنها موظف, او گفت:. متن تعهد نمی تمایز بین دستورالعمل ها و حکم.

این حرکت به نوبه خود اجازه می دهد تا مشتریان کسب و کار نگران سلامت خود Hines گفت.

“من فکر می کنم آن را مناسب راه را برای دولت برای پاسخ به این جایی که ما نمی باید قدرت به تصویب مقرراتی که حکم کسب و کارهای انجام کارهای خاص” او گفت:. “ما فقط به امید جامعه کسب و کار به رسمیت می شناسد که اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان به دنبال یک محل برای فروشگاه با خیال راحت.”

اخبار بیشتر

ساده-زبان رئوس مطالب

1) ماسک مورد نیاز در خدمات عمومی مناطق در کسب و کار.

به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن و یا ورزش.

به جز در تنظیمات گروه های اجتماعی که در آن فاصله را می توان دنبال کرد.

به جز برای افراد مربوطه غیر فعال کردن بیماری است.

قابل اجرا نیست در خارج از منزل به طور کلی به جز حوادث که در آن فرمت و یا مانع از حضور اجتماعی فاصله.

2) کسب و کار باید پست نشانه.

3) کسب و کار باید به توزیع ماسک رایگان و یا هزینه های کوچک.

4) بودجه تنظیم 100.000 دلار برای مبارزات انتخاباتی ایمنی.

اهداف بالا-تعامل سایت.

ماسک رایگان برای کسب و کار برای توزیع مجدد.

مجموعه غیر اضطراری hotline.

5) غروب بند. شورا را در نظر بگیرید زمانی که لغو وضعیت اضطراری به منظور به پایان می رسد.

6) عملا هیچ مجازات در افراد به جز هیچ دسترسی به کسب و کار بدون ماسک. ماسک توزیع خواهد شد به هر کسی که فاقد یکی.

7) هیچ مجازات برای کسب و کار به جز غفلت عمدی.

نمونه:

ماسک مورد نیاز خواهد بود در یک مکانیک خدمات مشتری, منطقه, اما نه در کارگاه.

ماسک مورد نیاز خواهد بود در یک شرکت لابی اما به طور کلی کارمند-تنها مناطق.

ماسک مورد نیاز خواهد بود در همه عمومی مواجه مناطق در محیط خرده فروشی مانند مواد غذایی و یا فروشگاه سخت افزار.

منبع: فایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>