فایت بهداشت هیئت مدیره ارائه می دهد کمک به مدارس باز

فایت — شهرستان مدیره از سلامت مدرسه دهانه های در ذهن خود.

Marti Sharkey, یک متخصص اطفال با یک عمل خصوصی و در زمینه بیماری های عفونی پیوست هیئت مدیره برای اولین بار روز شنبه از طریق زوم پس از انتخاب شدن به عنوان شهر سلامت عمومی افسر. او گفت که او تا به حال دو نگرانی با مدارس باز است.

تماس با ردیابی و quarantining می تواند تبدیل به یک کابوس اگر موارد ظهور در دبیرستان و مدارس Sharkey گفت. او توصیه مهم بلوک برنامه ریزی مانند چهار کلاس در هر ترم.

خصوصی مدارس پنج روز در هفته در ثبت نام نیاز به نظارت نزدیک Sharkey گفت. او ارائه شده به پیش نویس یک نامه برای مدارس با استفاده از برخی از توصیه ها و اطلاعات است.

فایت مدارس دولتی اجازه خواهد داد که پدر و مادر را انتخاب کنید یا فقط آنلاین کلاس برای کودکان خود و یا ترکیبی از حضوری و آنلاین آموزش. در مدل ترکیبی دانش آموزان را به مدرسه دو روز در هفته با سه روز آنلاین, حضور در مدرسه از خانه.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفته فایت استراتژی دستگیر میشوند از دولت را آماده برای یادگیری برنامه که برای دانش آموزان برای شرکت در کلاس های حضوری روزانه.

رئیس هیئت مدیره هرشی جلب پزشک با ارتفاعات انکولوژی گفت ارسال نامه ای به مدرسه منطقه باید بالا میان لیست Sharkey وظایف به عنوان تازه منصوب بهداشت عمومی افسر. شورای شهر تأیید او قرار ملاقات جمعه.

گارنر ابراز نگرانی, تست ظرفیت پس از بازگشت دانش آموزان به کلاس.

“در چند هفته ما در حال رفتن به دانشگاه ramping تا و سیستم مدرسه ramping تا و تقاضا است که به دنبال این” او گفت:. “من نمی بینم که چگونه ما در حال رفتن به مدیریت آن است.”

دانشگاه توسعه همکاری با یک آزمایشگاه خصوصی در لیتل راک به طور بالقوه آزمون صدها نفر از دانش آموزان یک روز گفت: عضو هیئت مدیره هدی شرف مدیر پزشکی در پت واکر مرکز بهداشت. امید است که قادر به تست هر کسی که در دانشگاه جامعه, او گفت:.

“آنها کلیدی است که قادر به تست بدون علامت دانشجویان” شرف گفت. “ما می خواستیم قادر به اندازه کافی قوی تست قادر به ارائه آن است.”

Gary Berner, افسر ارشد پزشکی در جامعه درمانگاه و لنی Whiteman, معاون رئيس جمهور از اداره مراقبت در واشنگتن مرکز پزشکی منطقه ای هر دو گفت: نتایج می تواند نزدیک به دو هفته به عقب آمده برای بیماران بدون علامت. نتایج جستجو برای اولویت بیماران مبتلا به معنای آن نشان دادن علائم و یا در معرض خطر به طور معمول یک یا دو روز.

خوب اخبار, Whiteman گفت: بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد انداختن در شمال غربی آرکانزاس است. واشنگتن در منطقه به عنوان مثال تا به حال 41 نفر یک هفته پیش اما کاهش یافته و به 29 دوشنبه, او گفت:.

“ما قطعا امیدواریم که این روند همچنان ادامه دارد” گفت: Whiteman.

مدت زمان بستری در بيمارستان متفاوت برای هر بیمار است. متوسط اقامت برای یک covid بیمار شده است حدود یک هفته اگر چه Whiteman گفت که او را دیده می شود بیماران باید برای ماندن به مدت 20 روز یا بیشتر.

واشنگتن در منطقه است که به خوبی عرضه شده با تجهیزات حفاظت شخصی است می تواند تغییر با افزایش موارد Whiteman گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید