FBI حملات مد مغول را در منهتن دفاتر زیر سوء استفاده جنسی ادعای

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مقامات فدرال حمله منهتن ستاد مرکزی کانادا مد مغول پیتر Nygard یک جستجو که آمد در میان ادعاهای او در قاچاق و تجاوز جنسی ده ها تن از دختران نوجوان و زنان است.

FBI جستجو طراح میدان تایمز دفاتر سهشنبه کمتر از دو هفته پس از 10 زنان واصل طرح دعوی در دادگاه متهم Nygard از فریبنده جوان و فقیر به املاک خود در باهاما با پول و وعده های مدل سازی فرصت ها.

چند شاکیان در کت و شلوار و گفت: آنها 14 یا 15 سال که Nygard به آنها الکل یا مواد مخدر و پس از تجاوز آنها را.


نیکلاس Biase سخنگوی باراک اوباما در منهتن, تایید حمله است اما به نظر در این بررسی است.

Nygard را تکذیب کرد-فیلم قاچاق ادعا می کند از طریق یک سخنگوی خواستار آنها را “ساخته و تولید شده است.”

“Nygard استقبال تحقیقات فدرال و انتظار دارد که نام او پاک می شود” سخنگوی کن Frydman گفت: در یک ایمیل. “او بوده است متهم است در بازداشت است و با این تحقیقات همکاری.”

Frydman گفت Nygard شد پله پایین به عنوان رئیس Nygard شرکت ها و محروم مالکیت خود را علاقه. او افزود که Nygard نمی خواهند خود را در جنگ حقوقی برای منحرف کردن اذهان کارکنان که تکیه بر این شرکت برای معیشت خود را.

Nygard بین المللی آغاز شد و در وینیپگ به عنوان یک ورزشی تولید کننده. وب سایت خود می گوید: آن بخش خرده فروشی بیش از 170 فروشگاه در آمریکای شمالی است.

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام می گوید Nygard مورد استفاده خود شرکت رشوه از Bahamian مقامات و “نفوذ قابل توجهی در صنعت مد” به استخدام قربانیان در باهاما ایالات متحده و کانادا است.

این ادعا او plied زنان جوان با مواد مخدر و الکل در دوران “متنعم احزاب” و نگهداری یک پایگاه داده بر روی سرور شرکت حاوی نام هزاران نفر از قربانیان بالقوه.

Nygard را قربانیان را باید گذرنامه خود را گرفته شده از آنها را زمانی که آنها پرواز به باهاما طرح دعوی در دادگاه مدعی افزود طراح “انتظار یک عمل جنسی قبل از او مایل به در نظر گرفتن انتشار هر فرد” از املاک خود را.

Frydman گفت: مقامات همچنین اعدام یک “جستجو و تشنج” در Nygard دفاتر در کالیفرنیا است. او مقصر این حملات در یک “توطئه” شامل لوئیس بیکن میلیاردر مدیر صندوق پرچین که صاحب املاک و درب بعدی را به Nygard در باهاما.

یک سخنگوی بیکن کاهش یافته است به نظر.

نیویورک تایمز در گزارش روز شنبه که بیکن درگیر شده است در یک نبرد حماسی با Nygard شامل ده ها میلیون دلار و بیش از دو دوجین پرونده های حقوقی. این روزنامه توضیح داده شده Nygard در باهاما که زنان گفته بودند که حمله به عنوان “شکوه عقب نشینی با مجسمه از غرش شیران و انسان آکواریوم که در آن زنان بی انتها undulated در پری دریایی دم.”

پنج زنانی که نمی شد به نام در طرح دعوی در دادگاه گفت: بار است که Nygard تجاوز جنسی آنها در باهاما زمانی که آنها نوجوان بودند. این روزنامه دو بعد recanted خود ادعا می کند “گفت: به آنها وعده داده شده پول و مربی برای ساخت داستان های خود را.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>