FBI منتشر پاسخها در تکسارکنا را فانتوم قاتل; بیش از 1000 صفحه در دسترس آنلاین

اف بی آی در روز پنج شنبه منتشر گسترده ای بایگانی اسناد و مدارک از بررسی تکسارکنا را بدنام فانتوم قاتل قتل از سال 1946.

همچنین شناخته شده به عنوان تکسارکنا مهتاب, قتل, قتل پاچه خواهر شهر Texarkana ارک., و تکسارکنا تگزاس در بهار و تابستان سال 1946. در پنج حمله بیش از 10 هفته حداقل یک فرد شناخته شده به عنوان شبح قاتل حمله هشت نفر پنج تیر اندازی به مرگ است.

هرگز به طور رسمی حل مورد اتحاد پیوست صفوف افسانه ای, قتل, رمز و راز است. “Injun” یک سال 1976 فیلم به کارگردانی تکسارکنا فیلمساز مستقل Charles B. پیرس بود و آزادانه در این مورد شد و یک فرقه رسید.

[اسناد: مجموعه 1 FBI از اسناد و مدارک تحقیق و تفحص از فانتوم قاتل slayings “http://arkansasonline.com/27phantom/]

یک نگاه اولیه از طریق پاسخها را بیش از 1100 صفحه نشان می دهد یادداشتها و گزارش ها; اخبار بریده از جمله از روزنامه; مکاتبات میان و از اجرای قانون از جمله FBI مدیر J. Edgar Hoover; عکس از شواهد; اثر انگشت و handprints; نقشه ها و نمودارهای; تلفیقی از آگهی; و لیست مظنونین دوستیابی از سال 1946 تا 1949.

آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از اسناد در دسترس عموم قبل از آنها منتشر شد پنج شنبه.

“شامل اینجا بسیاری از فایل های FBI است که مجبور شده است به عموم مردم منتشر شد اما هرگز اضافه شده به این وب سایت” سایت متحده است.

جیمز پریسلی از تکسارکنا که نویسنده 2014 یک کتاب در این مورد گفت که او نمی تواند برخی بدون بررسی اسناد و مدارک اما به اعتقاد او همه آنها قبل از در دسترس در حال حاضر.

[اسناد: مجموعه 2 FBI از اسناد و مدارک تحقیق و تفحص از فانتوم قاتل slayings “http://arkansasonline.com/27killer/]

“تا آنجا که من می دانم که وجود دارد نمی تواند هر چیزی جدید گفت:” پریسلی که عمو W. H. “بیل” پریسلی بررسی مورد به عنوان بویی County Texas sheriff.

هنوز او تقدیر FBI برای ساخت بایگانی به راحتی در دسترس عموم است. یکی از اهداف خود در تحقیق و نوشتن شبح قاتل: باز کردن رمز و راز از تکسارکنا سریال قتل شد و به جمع آوری اطلاعات در مورد اسناد و مدارک قبل از ناپدید خاطرات پژمرده و کسانی که درگیر, درگذشت, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید