هشدار FDA تولید کنندگان و خرده فروشان را حذف خاصی E-سیگار محصولات هدفمند به جوانان از بازار

Category: وب وایر Comments: No comments

امروز ایالات متحده غذا و دارو صادر شده ده نامه هشدار به فروشندگان و تولید کنندگان که به فروش و تولید و/یا واردات غیر مجاز الکترونیکی نیکوتین سیستم تحویل (پایان) محصولات هدفمند به جوانان و یا به احتمال زیاد به ترویج استفاده توسط جوانان است. هشدار نامه ارسال شد به موسسات بازاریابی محصولات غیر مجاز مانند یک کوله پشتی و سرعت باد طراحی شده با مخفیکاری جیب برای نگهداری و پنهان کردن یک e-سیگار محصولات به پایان می رسد که شبیه به ساعت های هوشمند و یا دستگاه ظاهر می شود به عنوان اسباب بازی کودکان مانند قابل حمل سیستم بازی و یا بی قراری عنکبوتی که تار میتند. نامه هشدار نیز صادر شده برای شرکت های بازاریابی الکترونیکی مایعات که به تقلید از بسته بندی برای محصولات غذایی است که اغلب به بازار عرضه شده و درخواست تجدید نظر به جوانان مانند آب نبات و یا از ویژگی های شخصیت های کارتونی مانند SpongeBob SquarePants.

این نامه هشدار بخشی از FDA اجرای مداوم تلاش های برابر به پایان می رسد و دیگر تلقی محصولات توتون و تنباکو به طور غیر قانونی در بازار است. در این نامه هشدار نیز در خط با آژانس اعلام اولویت های اجرای در برابر هر گونه به پایان می رسد محصول هدفمند به جوانان و یا به احتمال زیاد به ترویج استفاده توسط جوانان است. اگر دریافت کنندگان این نامه هشدار متوقف نمی کند تولید و توزیع و/یا فروش غیر مجاز این محصولات توتون و تنباکو آنها را در معرض خطر اضافی FDA عمل مانند یک دستور تشنج و/یا پول مدنی مجازات و اقدامات.

“FDA است که با تمرکز بر تولید کنندگان و خرده فروشان که در ساخت و فروش محصولات به پایان می رسد که هدفمند به جوانان و افزایش درخواست تجدید نظر خود را. مردم واقعا باید خشم این محصولات است. FDA است به خصوص مختل برخی از این محصولات جدید به بازار عرضه شده به کودکان و نوجوانان ترویج سهولت که با آن می توان آنها برای پنهان کردن استفاده از محصول است که تجدید نظر به کودکان و نوجوانان به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را به پنهان کردن توتون و تنباکو استفاده از محصول از پدر و مادر, معلمان, اجرای قانون و یا دیگر بزرگسالان گفت:” میچ Zeller, J. D., مدیر مرکز FDA برای محصولات توتون و تنباکو. “حتی در میان COVID-19 همه گیر نبوده ایم و از دست ما تمرکز بر روی محافظت از جوانان در برابر خطرات ناشی از سیگار e-و همه چیز را ما می توانیم به اقدام است. این نامه هشدار باید ارسال یک پیام روشن برای همه محصولات توتون و تنباکو تولید کنندگان و خرده فروشان است که FDA نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در بازار است. اگر شما در حال بازاریابی و یا فروش این محصولات به جوانان FDA آن را تحمل نمی کند.”

زیر خرده فروشان و/یا تولید کنندگان یا وارد کنندگان دریافت یک نامه هشدار دهنده:

  • Vaprwear دنده, LLC (تولید کننده, خرده فروش آنلاین)
  • Vapewear, LLC (تولید کننده, خرده فروش آنلاین)
  • Wizman محدود (تولید کننده, خرده فروش آنلاین)
  • EightCig, LLC (خرده فروش آنلاین)
  • Ejuicepack, LLC (خرده فروش آنلاین)
  • Vape حق التالیف, LLC (خرده فروش آنلاین)
  • VapeCentric, Inc. (خرده فروش آنلاین)
  • دخان فروشگاه (خرده فروش آنلاین)
  • VapeSourcing (خرده فروش آنلاین)
  • شنژن Uwell Technology Co., Ltd. d/b/a DTD توزیع Inc. (وارد کننده, خرده فروش)

این محصولات به درخواست تجدید نظر به جوانان در راه آنها طراحی شده اند و برچسب. برای مثال Vaprwear دنده پیراهن کش ورزش و کوله پشتی محصولات نگه غلاف سیستم های که ارائه بخار از طریق hosing احتیاط بافته شده از طریق جیب مخفی. این طراحی اجازه می دهد تا محصولات مورد استفاده قرار گیرد برای vaping بدون افزایش توجه والدین و معلمان یا دیگر بزرگسالان است. به طور مشابه Vapewear vWaTch کیت Wizman پف پسر Mod و VooPoo روتا 340mAh غلاف سیستم کیت شبیه محصولات محبوب هستند که با کودکان و نوجوانان مانند ساعت های هوشمند, بازی های ویدئویی, سیستم های بی قراری اسپینرها است که می تواند انجام شود و یا فرسوده بدون آشکار آنها در محصولات توتون و تنباکو. تحت فدرال غذا و دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل می کنند (FD&C عمل می کنند) همه این محصولات در نظر گرفته شده محصولات توتون و تنباکو چرا که آنها ساخته شده و یا مشتق شده از توتون و تنباکو و در نظر گرفته شده برای مصرف انسان و یا قطعات و یا بخش هایی از محصولات مانند. تصاویر و جزئیات بیشتر از هر محصول گنجانده شده در فرد هشدار نامه های موجود در CTP وب سایت.

FDA نیز با صدور نامه هشدار به 73 آجر و ملات خرده فروشان برای فروش غیر مجاز با طعم کارتریج بر اساس محصولات به پایان می رسد. این زیر 22 نامه هشدار FDA صادر شده در ماه گذشته برای شبیه نقض به صورت آنلاین و آجر و ملات خرده فروشان و تولید کنندگان در سراسر کشور است. این هشدار نامه بخشی از یک سری در حال انجام اقدامات مطابق با FDA به تازگی صادر شده و سیاست از اولویت های اجرای برای e-سیگار و دیگر تلقی محصولات در بازار است.

ماه گذشته در خط با آژانس اقدامات برای حفاظت از سلامت و رفاه کارکنان در طول COVID-19 شیوع FDA صادر توقف نسبی سفارش کار به اشخاص قرارداد با آژانس در سطح دولت برای فعالیت هایی مانند چک انطباق و vape فروشگاه بازرسی. بازرسی مربوط به اقدامات اعلام کرد امروز رخ داده است قبل از توقف سفارش کار. FDA در ادامه به بررسی اثر COVID-19 روز خود را برنامه ریزی فعالیت های خود ادامه خواهد داد و برای برقراری ارتباط هر گونه تغییرات به عنوان آنها رخ می دهد. هدایت سلامت و ایمنی ملاحظات FDA ادامه خواهد داد و در نظر گرفتن اقدامات مناسب عنوان شده توسط اولویت های خود را در یک نورد اساس.

این نامه هشدار اطلاع خرده فروشان و تولید کنندگان جدید که به پایان می رسد محصولات بدون مجوز بازاریابی سفارش تقلبی و misbranded و فروش یا توزیع این محصولات به مشتریان در ایالات متحده ممنوع است تحت FD&C عمل می کنند. خرده فروشان و توزیع کنندگان را تشویق به برقراری ارتباط با تامین کنندگان خود را به بحث در مورد گزینه های ممکن برای محصولات غیر مجاز در موجودی خود را.

علاوه بر این به عنوان بخشی از این سازمان تلاش FDA صادر کرده است واردات هشدار (اینجا و اینجا) به صورت غیر مجاز محصولات توتون و تنباکو از جمله برخی غیر مجاز به پایان می رسد محصولات وارداتی به ایالات متحده اطلاع داد که توسط آژانس های اجرای اولویت های مشخص شده در FDA راهنمايي. تقلبی و misbranded توتون و تنباکو محصولات ارائه شده برای واردات به ایالات متحده به موضوع بازداشت و امتناع از پذیرش. FDA نیز با صدور نامه به بیش از 110 شرکت ها به دنبال اطلاعات در مورد بازاریابی قانونی وضعیت بیش از 140 محصولات به پایان می رسد.

در نهایت تولید کنندگان که قصد ادامه بازاریابی هر تلقی جدید محصولات توتون و تنباکو در بازار به عنوان Aug. 8, 2016—از جمله به پایان می رسد محصولات—باید یک نرم افزار به FDA توسط Sept. 9, 2020 است که نشان می دهد که این محصول مطابق با استاندارد قابل اجرا در این قانون از قبیل اینکه آیا این محصول مناسب است برای حفاظت از سلامت عمومی است. این تاریخ بود که به تازگی توسعه یافته (از مارس 12 سال 2020) با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان یک منبع برای تولید کنندگان تهیه و ارسال محصولات توتون و تنباکو برنامه های کاربردی جدید تلقی محصولات FDA به تازگی راه اندازی یک صفحه وب جدید برای ارائه یک محل برای همه اطلاعات مربوطه از جمله نکات و منابع در نرم افزار ارسال فرآیندهای. برای برخی تلقی محصولات توتون و تنباکو FDA در حال حاضر اولویت در اجرای آن به عنوان مشخص شده در آن ارشاد در اجرای اولویت برای به پایان می رسد و دیگر تلقی محصولات توتون و تنباکو.

تمام این تلاش ها علاوه بر اجرای قانون جدید افزایش فدرال حداقل سن برای فروش محصولات توتون و تنباکو از 18 تا 21 سال اخیر گسترش FDA کمپین آموزش عمومی شامل ویدئوها از ویژگی های نوجوانان قصه های احتیاطی خود را در مورد e-سیگار اعتیاد با هدف نگه داشتن این محصولات از دست جوانان است. این آژانس همچنین به تازگی منتشر شده منابع جدید با ScholasticExternal لینک سلب مسئولیت برای متوسط و بالا مدرسه, مربیان و مدیران مدرسه. این مواد که شامل درس جدید, برگه ها و فیلم ها در دسترس هستند آنلاین به صورت رایگان و سازگار برای آموزش مجازی.

FDA در ادامه به نظارت بر جوانان استفاده از e-سیگار و محصولات ادامه خواهد داد به گسترش آموزش و پرورش عمومی تلاش و استفاده از سازمان تنظیم مقررات—البته تغییر در صورت لزوم—برای اطمینان بیشتر تمام محصولات توتون و تنباکو و سیگار الکترونیکی محصولات خاص هستند به بازار عرضه شده به فروش می رسد و یا استفاده توسط جوانان است.

FDA یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی محافظت از سلامت عمومی اطمینان از ایمنی و اثربخشی و امنیت داروهای انسانی و دامپزشکی واکسن و فرآورده های بیولوژیک برای استفاده انسان و دستگاه های پزشکی. این آژانس همچنین مسئول ایمنی و امنیت کشور ما را تامین مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی, محصولات, که به خارج از تابش الکترونیکی و برای تنظیم محصولات توتون و تنباکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>