تغذیه را تشویق می کند بانک ها شروع به ساخت خیابان اصلی وام

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فدرال رزرو باز کرده است آن خیابان اصلی برنامه اعطای وام به کوچک و اواسط اندازه کسب و کار تشویق وام دهندگان شروع به ساخت وام در مقدار پیش بینی برنامه بلافاصله.

وام دهندگان در حال حاضر قادر به ثبت نام از طریق بوستون تغذیه خواهد شد که اداره آن است. فدرال رزرو آغاز خواهد شد خرید 95 درصد از وام های ساخته شده از طریق برنامه سه امکانات “به زودی” بوستون تغذیه گفت: در آن سایت دوشنبه.

“وام دهندگان می توانید پیدا کردن لازم اسناد و مدارک ثبت نام در سایت برنامه و تشویق به شروع ساخت خیابان اصلی برنامه وام بلافاصله گفت:” بوستون تغذیه می کند.


این برنامه را به من قرض بدهید تا 600 میلیارد دلار از طریق این امکانات هر کدام را کمی متفاوت وام به کسب و کار با کارکنان 15000 یا 5 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است. وام را در محدوده اندازه از 250.000 دلار به 300 میلیون دلار برای گسترش بدهی های موجود.


خیابان اصلی امکانات برای اولین بار اعلام کرد در پایان ماه مارس به عنوان بخشی از تغذیه اضطراری پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. برنامه گسترش یافته است که دو بار پس از در تلاش برای مطمئن شوید که آن را می توان توسط یک گروه گسترده قنداق کردن شرکت های آمریکایی پس از مواجهه با انتقاد از نمایندگان مجلس و گروه های کسب و کار است که گفت: آن را نمی خواهد به اندازه کافی گسترده برسد.

امکانات علامت گذاری اولین بار فدرال رزرو به طور مستقیم حمایت امریکا و به اصطلاح خیابان اصلی شرکت. وام به معنای رسیدن به کسانی که ممکن است به راحتی قادر به دسترسی به بازارهای سرمایه برای قرض گرفتن و یا به جمع آوری سهام هستند اما بیش از حد بزرگ به شیر اداره کسب و کار کوچک را چک برنامه حفاظت از وام است که به معنای کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است.

این برنامه تا زمان گرفته شده برای راه اندازی و ارائه چالش های جدید به تغذیه مانند نحوه قرض دادن به شرکت های که لازم نیست رسمی نامگذاریهای از رتبه بندی شرکت ها. تغذیه صندلی جروم پاول گفت: ممکن است که خیابان اصلی امکانات بیشتر به چالش کشیدن به راه اندازی.

این حمایت با 75 میلیارد دلار سرمایه گذاری از وزارت خزانه داری که بخشی از $454 میلیارد اختصاص داده شده توسط کنگره در مراقبت عمل برای تغذیه اضطراری-برنامه های وام دهی. بانک مرکزی اعلام کرد, فاش, قرض دهنده, قرض و وام, جزییات مراقبت در عمل برنامه های ماهانه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>