تغذیه چهره تازه فشار به قانون افزایش عملیات مخزن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فدرال رزرو برداشته مقدار پول نقد موقت آن مایل به ارائه به بازار به عنوان تشدید فشار برای بانک مرکزی ایالات متحده برای مقابله با خطر در سراسر جهان بحران وام و اعتبار.

بانک فدرال رزرو نیویورک اندازه افزایش خواهد یافت از این هفته یک شب و مدت خرید مجدد عملیات با توجه به بیانیه منتشر شده روز شنبه. که اضافه شده افزایش نقدینگی می آید فقط کمتر از یک هفته پس از سیاستگذاران اعدام اضطراری بهره-کاهش نرخ در میان انداخت سهام و اوراق قرضه و رشد و نگرانی از گسترش coronavirus.

مخزن ارائه شد افزایش در تلاش برای “اطمینان از ذخایر کافی باقی می ماند و به کاهش خطر ابتلا به بازار پول فشار است که می تواند تاثیر منفی اجرای سیاست” نیویورک تغذیه گفت.


“امروز افزایش به معنای افزایش اعتماد به نفس و جلوگیری از هر گونه آینده انقباضی در امن کمک مالی به جای مقابله با جریان فشار” بارکلیز استراتژیست یوسف آباته و مایکل Gapen نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “افزایش شد و تهاجمی تر از ما انتظار می رود.”

کلید سنج بانکی-بخش خطر شناخته شده به عنوان FRA/OIS گسترش افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از سال 2011 در حالی که دلار مبادله گسترش گسترده تر نشان می دهد تنش در بازارهای ایالات متحده در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شدید.

که می تواند دوباره نیروی فدرال رزرو می تواند با عمل اگر مقامات تبدیل شده نگران است که نظم بازار و یا یک وام فشار را افزایش می دهد احتمال از جهان غلت به رکود است.

“بازارهای متعدد نیاز به اجازه reprice اما در صورت منظم است که اجتناب از هر گونه یخ-تا” کریشنا گوآ رئیس بانک مرکزی استراتژی در Evercore ISI و سابق فدرال نیویورک گفت: “در یک گزارش. “این تماس به صورت تهاجمی فدرال رزرو سیاست پاسخ—اما در این لحظه با تمرکز بر نقدینگی سیاست به جای سیاست های پولی. ما فکر می کنیم این عمل می تواند خیلی زود است.”

دیگر پتانسیل حرکت فدرال رزرو می تواند شامل گسترش برنامه های خود را از خرید 60 میلیارد دلار از خزانه یک ماه فراتر از ماه ژوئن است.

مقامات همچنین می تواند سالم را تشویق بانک ها برای حفظ وام با ترویج دسترسی به تخفیف پنجره که کمک های مالی اضطراری دسترسی به پول نقد و nudging همکار بانک مرکزی به شیر بحران دوران ارز مبادله خطوط برای ارسال دلار در سراسر جهان است. بیشتر این امکانات ممکن است مورد نیاز داده شده وجود دارد در حال حاضر یکی نیست با ویروس-آمار کره جنوبی ،

بازار پول نیز همچنان به انتظار سیاست گذاران به کاهش نرخ بهره دوباره در مارس 17-18 جلسه در آخرین. معامله گران در حال قیمت گذاری در بیش از 80 واحد تسهیلی در این ماه پس از آخرین هفته 50 اساس نقطه برش. اگر اقتصاد همچنان به مبارزه آن را نیز می تواند احیای آن کمی کاهش برنامه خرید اوراق قرضۀ بلندمدت با هدف دربندی هزینه استقراض.

“ما هنوز در بحران مالی اما اگر بازار همچنان به رفتار خود در این راه ممکن است ما را تا پایان با خود گفت:” مارگارت یانگ یک استراتژیست در CMC Markets Singapore Pte. “بازار رفتار مانند یک رکود اقتصادی است که با توجه به اتفاق می افتد.”

بانک های مرکزی دیگر نیز ممکن است تغییر سیاست به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

بانک مرکزی اروپا و مقامات دیدار روز پنج شنبه با اقدام عملا تضمین شده اگر چه اقتصاددانان تقسیم می شوند که آیا آن را به کاهش نرخ بهره و یا به جای تمرکز بر روی برنامه های با هدف حفظ وام دهی بانک ها. آمار منتشر شده در دوشنبه پیشنهاد منطقه یورو ممکن است رهبری برای اولین رکود اقتصادی در هفت سال است.

بانک مرکزی انگلیس نیز ممکن است تغییر هر چند از آن است که به احتمال زیاد در انتظار بودجه دولت در روز چهارشنبه که ممکن است اجازه می دهد تا سیاستهای مالی و سیاستهای پولی به متحد.

“بانک مرکزی باید یک ماموریت مهم برای جلوگیری از وخامت شدید شرایط مالی” گفت: Shigeto نگی رئیس ژاپن اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد در توکیو که قبلا در بانک مرکزی ژاپن است. “ارائه فراوان نقدینگی به بازارهای مالی و مداخله در بازارهای دارایی” را بیشتر موثر خواهد بود, او گفت:.

سقوط قیمت نفت جدیدترین چالش به بانک مرکزی. در حالی که ممکن است حمایت از تقاضا در کشورهایی مانند چین که واردات نفت خام این تهدید به کشیدن تورم را بیشتر و صدمه دیده خواهد شد و شرکت های انرژی مانند کسانی که در آغوش شیل انقلاب است. آخرین رکود در این صنعت — زمانی که قیمت رفت و به عنوان کم به عنوان $26—کمک به تولید در رکود است.

“قیمت نفت به شدت کاهش یافته آوردن در مورد این سوال که آیا این بار خالص مثبت یا منفی برای اقتصاد جهانی گفت:” Chetan Ahya اقتصاددان ارشد در مورگان استنلی. “با توجه به زمان افت ما در حال مشاهده این به عنوان یک شبکه منفی برای اقتصاد جهانی است.”

یکی از چالش های حال حاضر است که تغذیه و همتایان خود در حال شاید نه به عنوان قدرتمند به عنوان یک بار بود با توجه به جهان مواجه شده است و بهداشت و درمان اضطراری به جای سنتی شوک اقتصادی.

“فدرال رزرو است مقدار زیادی از چیزهایی که می تواند انجام دهد” گفت: Roberto Perli یک شریک در بنای ماکرو, LLC سابق و تغذیه اقتصاددان. “مشکل در نظر من این است که بیشتر از این هم نرخ پایین تر و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر و یا انجام می دهد کمی برای کمک به خانواده ها و کسب و کار باید coronavirus منجر به شدید اقتصادی به عنوان مخالف به مالی انجام دهند.”

Goldman Sachs Group Inc. اقتصاددانان گفت: در یک یادداشت دوشنبه که آنها در حال حاضر انتظار می رود که فدرال ریزرو خود را بریده بریده معیار میزان 50 امتیاز را بر اساس زمانی که سیاست گذاران جمع آوری شده در مارس 17-18 و دوباره در مارس نشست.

به همین دلیل دولت نیز خواست برای نرم کردن سیاست های مالی و هدف آن در اقتصادی نقاط ضعف مانند شرکت کمبود پول نقد. در حالی که بیش از $54 میلیارد دلار در بودجه حمایت شده است متعهد است و یا تحت نظر گرفتن آن ثابت نشده به اندازه کافی برای دلجویی از بازار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که در حال حاضر پیش نویس اقدامات از جمله موقت گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و ممکن است برای کمک به شرکت ها در مواجهه با اختلال از شیوع این بیماری با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دولت را کمک شرکت های توقف کار و سرمایه گذاری اضافی 12.4 میلیارد یورو ($14.1 میلیارد دلار) بین 2021 و 2024.

“پوپک و سیاست با هدف حصول اطمینان از در دسترس بودن اعتبار برای کسب و کارهای کوچک هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به اولویت های کنگره” همراه با موقت شرکت-مالیات در مقررات Goldman Sachs Group Inc. اقتصاددانان از جمله Jan Hatzius نوشت: در یک توجه داشته باشید. “یکی از چالش خواهد بود برای اجرای محرک به سرعت زمانی که آن را به احتمال زیاد بیشتر لازم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>