تغذیه ممکن است برجسته ترین مراحل در یک دهه به سهولت ویروس تاثیر

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — فدرال رزرو است اما مطمئن شوید که به آن در مراحل شدید روز شنبه پس از اعماق بحران مالی 2008 و سعی کنید برای مقابله با کروناویروس’ در حال رشد آسیب به اقتصاد آمریکا و بازارهای مالی است.

با این ویروس باعث گسترش گسترده shutdown از فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده فدرال رزرو چهره یک وظیفه دلهره آور است. ابزار آن — در نظر گرفته شده به سهولت قرض گرفتن نرخ تسهیل اعطای وام و افزایش اعتماد به نفس — نمی ایده آل مناسب برای جبران ترس رانده توقف در خرج و مسافرت.

تحلیلگران انتظار دارند که فدرال ریزرو را امتحان کنید. برخی از اقتصاددانان می گویند که سیاستگذاران رهبری صندلی جروم پاول می تواند خود را کاهش دهد در حال حاضر کم نرخ بهره تا یک درصد است. نه از دسامبر سال 2008 بانک مرکزی اعلام کرد کاهش نرخ است که عمیق است.

انجام این کار خواهد بازگشت به تغذیه کلیدی کوتاه مدت رای دادن به یک محدوده نزدیک به صفر که در آن ایستاده بود به مدت هفت سال در طول و پس از رکود بزرگ. بانک مرکزی همچنین ممکن است سرعت بخشیدن به آن خرید اوراق قرضه خزانه داری سعی کنید برای صاف کردن معاملات در این بازار است. می شود فروشندگان اجرا به مشکل پیدا کردن خریداران به اندازه کافی برای همه اوراق بهادار آنها می خواهند به خالی کردن.

فدرال رزرو همچنین انتظار می رود برای احیای یک یا بیشتر از برنامه های فوق العاده ای از آن پرده برداری کرد در طول بحران مالی 2008 به اطمینان حاصل شود که اعتباری همچنان به جریان به بانک ها و کسب و کار.

تمام گفته فدرال رزرو اقدامات را به مقدار به رسمیت شناختن است که اقتصاد ایالات متحده چهره آن خطر ناک ترین برهه از زمان رکود اقتصادی به پایان رسید بیش از یک دهه پیش.

“من فکر می کنم بانک مرکزی برای آوردن اسلحه بزرگ” گفت: Gennadiy گلدبرگ ارشد ایالات متحده نرخ استراتژیست TD اوراق بهادار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد مکرر خود را تقاضا کرد که فدرال “دریافت در هیئت مدیره و انجام آنچه آنها باید انجام دهید” بازتاب خود استدلال که معیار ایالات متحده نرخ باید به عنوان کم به عنوان آنها در اروپا و ژاپن که در آن آنها در حال حاضر منفی است. منفی نرخ به طور کلی دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از ناراحتی های اقتصادی و وجود شواهد کمی وجود دارد که آنها کمک به رشد تحریک می کند. تغذیه مقامات نشان داده اند که آنها بعید است به کاهش نرخ بهره به زیر صفر است.

با این ویروس افسرده, سفر, هزینه های, و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری و وادار به لغو ورزشی, لیگ, کسب و کار, همایش, اجرای موسیقی و برادوی را نشان می دهد اقتصاددانان به طور فزاینده ای در انتظار اقتصاد کوچک برای حداقل یک یا دو چهارم. شش ماه انقباض را ملاقات غیر رسمی تعریف از رکود است. در روز پنج شنبه اقتصاددانان در جی پی مورگان چیس پیش بینی شده است که اقتصاد کوچک خواهد شد در اول و دوم سال چهارم 2% و 3% در نرخ سالانه بود.

دو هفته پیش در یک حرکت فدرال رزرو به دنبال جبران این بیماری را میکشد در اقتصاد توسط برش آن را در کوتاه مدت نرخ یک و نیم درصد آن برای اولین بار میان سیاست جلسات پس از بحران مالی است. آن نرخ بهره است که در حال حاضر در یک محدوده 1 درصد به 1.25%. برخی از تحلیلگران پیش بینی است که فدرال رزرو به کاهش نرخ آن توسط فقط یک نیم یا سه چهارم از یک نقطه در روز چهارشنبه به جای یک نقطه کامل.

اما سیاستگذاران باید تا حد زیادی پذیرفته شده و تحقیقات است که می گوید: پس از آن نرخ بهره نزدیک صفر این امر تولید بیشتر سود اقتصادی به قطع تمام راه را به صفر و نه فقط برای یک ربع یا نیم نقطه بالا. که به دلیل آن طول می کشد زمان برای کاهش نرخ بهره به کار و راه خود را از طریق اقتصاد است. بنابراین اگر یک رکود اقتصادی را تهدید می کند سریعتر عمل موثر تر است.

برخی از توجه روز شنبه به احتمال زیاد خواهد شد در چه مرحله فدرال رزرو طول می کشد برای صاف بیشتر عملکرد بازار اوراق قرضه یک موضوع است که می تواند به نظر می رسد اما باطنی است که در خدمت یک نقش اساسی در عملکرد اقتصاد است. نرخ 10 ساله خزانه داری تحت تاثیر طیف وسیعی از هزینه های استقراض برای کسب و کار و مصرف کنندگان از جمله وام مسکن و نرخ کارت اعتباری. اگر بانک ها و سرمایه گذاران نمی تواند یکپارچه تجاری آن دسته از اوراق بهادار, نرخ استقراض ممکن است افزایش در سراسر اقتصاد است.

“حتی مهم تر از بانک فدرال نرخ برش تابع بازار-آرام بخش تابع” گفت: David Wilcox, یک عضو ارشد در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد و رئیس سابق پژوهش در تغذیه.

بانک مرکزی در زمان یک گام بزرگ در این جهت چهار شنبه, هنگامی که آن را گفت: آن را ارائه 1.5 تریلیون دلار از وام های کوتاه مدت به بانک ها. بانک مرکزی به ارائه پول نقد به بانک های علاقه مند به بازگشت خزانه. وام را بازپرداخت خواهد شد پس از یک یا سه ماه.

که برنامه در پاسخ به نشانه هایی که بازار اوراق قرضه بوده است مختل شود در روزهای اخیر به عنوان بسیاری از معامله گران و بانک ها باید به دنبال خالی کردن مبالغ زیادی از Treasurys اما یافت نشد به اندازه کافی تمایل خریداران. که logjam کاهش قیمت اوراق قرضه و افزایش بازده — مخالف از آنچه به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که بازار سهام فرو.

فدرال رزرو نیز هفته گذشته گفت که این امر گسترش آن 60 میلیارد دلار ماهانه به خزانه داری خرید برنامه راه اندازی در پاییز گذشته از فقط در کوتاه مدت صورتحساب به همه سررسید. فدرال رزرو در حال حاضر reinvesting 20 میلیارد دلار از دارایی های وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به خزانه از همه زمان در نتیجه آوردن مجموع آن خرید به 80 میلیارد دلار.

کسانی که خرید کمک خواهد کرد از بین بردن بانک ها از خزانه آنها می خواهند به فروش می رسانند. برخی از تحلیلگران انتظار دارند که فدرال ریزرو برای گسترش آن در خریدهای گذشته خود از زمان پایان تاریخ از سه ماهه دوم و حتی بسیار افزایش اندازه.

پسر LeBas ارشد درآمد ثابت برای استراتژیست Janney مدیریت سرمایه گفت: بانک فدرال می تواند افزایش خرید خود را به $1 تریلیون دلار یا بیشتر در سال آینده. هدف نمی تواند به طور مستقیم تحریک اقتصاد به عنوان تغذیه را با خرید اوراق قرضه به میزان طول و پس از رکود اقتصادی LeBas گفت. کسانی که خرید شد شناخته شده به عنوان “کاهش کمی” یا QE.

این ایده می تواند به بیشتر کردن خزانه بانک ترازنامه است. که به نوبه خود افزایش خواهد بانک ذخایر نقدی و آنها را قادر به قرض دادن ، هنوز هم بسیاری از اقتصاددانان به احتمال زیاد اشاره به خرید به عنوان QE.

“تغییر صدها میلیارد دلار از دارایی های به سرعت اتفاق نمی افتد و بدون مداخله بانک مرکزی,” LeBas گفت.

فدرال رزرو نیز می تواند احیای برنامه های آن قبل از استفاده است مانند خرید کوتاه مدت وام های صادر شده توسط بانک ها و شرکت های خصوصی شناخته شده به عنوان “تجاری کاغذ.” این نرخ پایین تر در کسانی که وام های که رخنه کرد تا به تازگی.

یکی دیگر از گزینه خواهد بود برای راهاندازی یک برنامه است که اجازه می دهد تا بانک ها با استفاده از شرکت های بزرگ اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار به عنوان وثیقه به قرض گرفتن از بانک فدرال.

روز چهارشنبه بانک فدرال سیاستگذاران را نیز به روز رسانی پیش بینی های خود را برای اقتصاد و نرخ بهره است. اقتصاددانان در Pimco پیش بینی می کنند که فدرال ریزرو سیاستگذاران را در مجموع جمع و جور کردن خود را برآورد و برای رشد در این سال از 2 درصد به زیر 1.5%. این رقم می تواند سازگار با انقباض اقتصادی در نیمه اول سال به دنبال تیز تک به تک Pimco گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>